AV Sparta / Wedstrijden / Uitslagen en foto's / 2015 / Haagse Oliebollencross / Resultaten

Resultaten van de Haagse Oliebollencross

Resultaten van de Haagse Oliebollencross op 3 januari 2015 in Den Haag

Hier staan de complete uitslagen.

JC, JEUGDCROSS

Plts Naam                       Tijd
  19 Joost de Nijs             10:32
  22 Thijs Huigen              10:56
  23 Taron Roth                10:56
  25 Simon Pijnenburg          11:01
  29 Nora van de Winden        11:24
  30 Hania Snellink            11:37
  36 Kamil Snellink            12:23
  37 Uean Boskamp              12:25
  38 Silke Kroeze              13:01
  40 Willemijn van de Winden   13:58
  41 Julian Reijnders          14:01

KC, KORTE CROSS

Plts Naam                       Tijd
   2 Issam Er-rabhi            16:22
  22 David Zhou                19:39
  39 Oscar Vernooij            22:30
  46 Cornelia Roth             23:48
  52 Henriette Waalewijn       25:28
  55 Gemma van Heuvel          25:49
  60 Wilma Claassen            27:24
  61 Marian Kuiper             28:17
  63 Ria van der Riet          29:36
  67 Esther Droppert           30:03

MS, LANGE CROSS

Plts Naam                       Tijd
   5 Misha Stassen             31:08
  17 Nick Vogels               34:45
  35 Jeroen Mulder             45:13

M35, LANGE CROSS

Plts Naam                       Tijd
  14 Benno Lokhorst            35:00
  15 Marlon Voorn              35:17
  22 Alex Renckens             37:33
  24 Melvin van der Tol        38:01
  25 Erik Jan Reijenga         38:04
  32 Mervyn Eversteijn         40:05
  33 Hans Hermans              40:41

M45, LANGE CROSS

Plts Naam                       Tijd
   8 Arnold Vonk               33:54
  13 Geert-Jan Ronde           34:42
  19 Marcel Horrocks           35:03
  20 Eric Remark               35:11
  22 Erwin Blaauw              35:28
  23 Herman Tijssen            36:22
  34 Jan de Kwant              40:38
  35 Paul Boeren               40:47
  44 Martin de Vries           43:55
  45 Joost Boor                43:56

M55, LANGE CROSS

Plts Naam                       Tijd
   1 Michel van de Luitgaarden 33:20
  11 Rob Barendrecht           37:25
  22 John van Tiggelen         39:52
  36 Eric Melse                44:10
  41 Jan Remmerswaal           45:21
  45 Eef Goeyenbier            45:59
  47 Theo Sijbrandij           46:18
  56 Paul Madehaters           51:16

VS, LANGE CROSS

Plts Naam                       Tijd
  10 Angelique Toet-Spaan      43:15

V35, LANGE CROSS

Plts Naam                       Tijd
   8 Annelies van der Brugge   41:07
  11 Renate Hoogduin           42:25

V45, LANGE CROSS

Plts Naam                       Tijd
   1 Simone Lankhuijzen        37:34
  14 Astrid den Besten         42:22
  29 Margriet Drent            51:31