AV Sparta / Wedstrijden / Uitslagen en foto's / 2014 / Meerkamp / Uitslagen

Uitslagen van de Avranti-Meerkamp

 MJD 60m horden (0,762m)60Hofficieel14:00:0014:26:40Serie 1: (-1.8m/s)zeskamp MJD   

rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
1 767 Kortland, Sarah junioren D meisjes Typhoon     10.93 489 0
2 665 Tjong-Ayong, Jazmin junioren D meisjes AV Gouda     13.43 250 0
3 715 Hollebrandse, Julia junioren D meisjes Avantri     16.19 72 0

Serie 2: (-0.5m/s)

rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
1 779 Fung-Loy, Nanah junioren D meisjes AV Sparta     9.54 677 0
2 781 Geluk, Kahlan junioren D meisjes Rotterdam Atletiek     11.59 416 0
3 738 Engelhart, Jokeh junioren D meisjes AAV '36     11.68 407 0

Serie 3: (0.6m/s)

rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
1 741 Sangare, Kadidja junioren D meisjes AAV '36     11.02 479 0
2 711 Blanken, Maartje junioren D meisjes Avantri     11.27 451 0
3 662 Tetelepta, Floor junioren D meisjes AV Gouda     11.80 395 0
4 722 Spelt, Rowena junioren D meisjes Avantri     12.50 328 0

hoogspringen outdoorHJofficieel15:20:0016:36:16Groep 1:

rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
1 738 Engelhart, Jokeh junioren D meisjes AAV '36     1.50 623 0
1 741 Sangare, Kadidja junioren D meisjes AAV '36     1.50 623 0
1 767 Kortland, Sarah junioren D meisjes Typhoon     1.50 623 0
4 781 Geluk, Kahlan junioren D meisjes Rotterdam Atletiek     1.45 582 0
5 779 Fung-Loy, Nanah junioren D meisjes AV Sparta     1.40 541 0
5 711 Blanken, Maartje junioren D meisjes Avantri     1.40 541 0
7 722 Spelt, Rowena junioren D meisjes Avantri     1.35 499 0
8 665 Tjong-Ayong, Jazmin junioren D meisjes AV Gouda     1.30 462 0
9 662 Tetelepta, Floor junioren D meisjes AV Gouda     1.15 352 0
10 715 Hollebrandse, Julia junioren D meisjes Avantri     0.95 206 0

speerwerpen 400gJTofficieel16:20:0016:46:08Groep 1:

rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
1 779 Fung-Loy, Nanah junioren D meisjes AV Sparta     30.80 508 0
2 781 Geluk, Kahlan junioren D meisjes Rotterdam Atletiek     29.49 487 0
3 711 Blanken, Maartje junioren D meisjes Avantri     29.28 484 0
4 722 Spelt, Rowena junioren D meisjes Avantri     22.50 370 0
5 738 Engelhart, Jokeh junioren D meisjes AAV '36     22.02 362 0
6 741 Sangare, Kadidja junioren D meisjes AAV '36     21.20 347 0
7 767 Kortland, Sarah junioren D meisjes Typhoon     19.31 311 0
8 665 Tjong-Ayong, Jazmin junioren D meisjes AV Gouda     19.04 305 0
9 662 Tetelepta, Floor junioren D meisjes AV Gouda     16.45 253 0
10 715 Hollebrandse, Julia junioren D meisjes Avantri     12.68 169 0

verspringen outdoorLJofficieel14:00:0014:18:04Groep 1:

rank bib naam category vereniging team team groep prestatie Wind punten teampunten
1 779 Fung-Loy, Nanah junioren D meisjes AV Sparta     4.99   619 0
2 741 Sangare, Kadidja junioren D meisjes AAV '36     4.98   617 0
3 781 Geluk, Kahlan junioren D meisjes Rotterdam Atletiek     4.86   593 0
4 767 Kortland, Sarah junioren D meisjes Typhoon     4.57   533 0
5 738 Engelhart, Jokeh junioren D meisjes AAV '36     4.55   529 0
6 711 Blanken, Maartje junioren D meisjes Avantri     4.44   506 0
7 665 Tjong-Ayong, Jazmin junioren D meisjes AV Gouda     4.22   462 0
8 722 Spelt, Rowena junioren D meisjes Avantri     3.62   342 0
9 662 Tetelepta, Floor junioren D meisjes AV Gouda     3.61   340 0
10 715 Hollebrandse, Julia junioren D meisjes Avantri     2.50   118 0

kogelstoten (2,000kg) outdoorSPofficieel14:45:0014:53:10Groep 1:

rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
1 779 Fung-Loy, Nanah junioren D meisjes AV Sparta     12.43 633 0
2 781 Geluk, Kahlan junioren D meisjes Rotterdam Atletiek     12.13 620 0
3 741 Sangare, Kadidja junioren D meisjes AAV '36     10.47 545 0
4 711 Blanken, Maartje junioren D meisjes Avantri     10.06 525 0
5 665 Tjong-Ayong, Jazmin junioren D meisjes AV Gouda     10.03 524 0
6 715 Hollebrandse, Julia junioren D meisjes Avantri     8.46 445 0
7 722 Spelt, Rowena junioren D meisjes Avantri     8.42 443 0
8 767 Kortland, Sarah junioren D meisjes Typhoon     8.21 432 0
9 662 Tetelepta, Floor junioren D meisjes AV Gouda     8.03 423 0
  738 Engelhart, Jokeh junioren D meisjes AAV '36     DNS 0 0

600 meter600officieel15:45:0016:00:51Serie 1:

rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
1 741 Sangare, Kadidja junioren D meisjes AAV '36     1:51.01 534 0
2 767 Kortland, Sarah junioren D meisjes Typhoon     1:51.56 527 0
3 779 Fung-Loy, Nanah junioren D meisjes AV Sparta     1:57.27 457 0
4 711 Blanken, Maartje junioren D meisjes Avantri     1:59.26 434 0
5 662 Tetelepta, Floor junioren D meisjes AV Gouda     2:00.39 421 0
6 781 Geluk, Kahlan junioren D meisjes Rotterdam Atletiek     2:06.38 358 0
7 722 Spelt, Rowena junioren D meisjes Avantri     2:08.44 338 0
8 665 Tjong-Ayong, Jazmin junioren D meisjes AV Gouda     2:08.53 337 0
9 715 Hollebrandse, Julia junioren D meisjes Avantri     3:02.79 0 0
  738 Engelhart, Jokeh junioren D meisjes AAV '36       0 0

Totaal overzicht voor zeskamp MD (officieel)

rank bib naam category vereniging team team groep totaal 60H HJ JT LJ SP 600
1 779 Fung-Loy, Nanah junioren D meisjes AV Sparta     3435 677 9.54 541 1.40 508 30.80 619 4.99 633 12.43 457 1:57.27
2 741 Sangare, Kadidja junioren D meisjes AAV '36     3145 479 11.02 623 1.50 347 21.20 617 4.98 545 10.47 534 1:51.01
3 781 Geluk, Kahlan junioren D meisjes Rotterdam Atletiek     3056 416 11.59 582 1.45 487 29.49 593 4.86 620 12.13 358 2:06.38
4 711 Blanken, Maartje junioren D meisjes Avantri     2941 451 11.27 541 1.40 484 29.28 506 4.44 525 10.06 434 1:59.26
5 767 Kortland, Sarah junioren D meisjes Typhoon     2915 489 10.93 623 1.50 311 19.31 533 4.57 432 8.21 527 1:51.56
6 665 Tjong-Ayong, Jazmin junioren D meisjes AV Gouda     2340 250 13.43 462 1.30 305 19.04 462 4.22 524 10.03 337 2:08.53
7 722 Spelt, Rowena junioren D meisjes Avantri     2320 328 12.50 499 1.35 370 22.50 342 3.62 443 8.42 338 2:08.44
8 662 Tetelepta, Floor junioren D meisjes AV Gouda     2184 395 11.80 352 1.15 253 16.45 340 3.61 423 8.03 421 2:00.39
9 715 Hollebrandse, Julia junioren D meisjes Avantri     1010 72 16.19 206 0.95 169 12.68 118 2.50 445 8.46 0 3:02.79
0 738 Engelhart, Jokeh junioren D meisjes AAV '36       407 11.68 623 1.50 362 22.02 529 4.55 0 DNS 0

achtkamp JC8KAMPJC100 meter100officieel10:50:0011:07:43Serie 1: (0.0m/s)

rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
1 676 de Graaf, Jeffry junioren C jongens AV '47     13.15 647 0
2 698 Kelderman, Jelle junioren C jongens AV Haarlem     13.61 584 0
3 673 Wielaard, Bram junioren C jongens AV Gouda     14.67 454 0

Serie 2: (0.0m/s)

rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
1 778 Fung-Loy, Jay Jay junioren C jongens AV Sparta     12.32 772 0
2 634 Hensing, Tom junioren C jongens Leiden Atletiek     12.53 739 0
3 785 van der Pol, Sam junioren C jongens Atledo     13.32 623 0
4 757 Wijnen, Florian junioren C jongens AV Attila     13.83 555 0

Serie 3: (-0.5m/s)

rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
1 671 Veltman, Rick junioren C jongens AV Gouda     12.82 695 0
2 645 de Jong, Dave junioren C jongens AV Gouda     13.01 667 0
3 720 Roest, Remco junioren C jongens Avantri     13.18 643 0
4 728 van Harmelen, Jeroen junioren C jongens Avantri     14.08 524 0

Serie 4: (-0.7m/s)

rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
1 648 Haverkamp, Shaquille junioren C jongens AV Gouda     11.78 863 0
2 787 Verhoeven, Tim junioren C jongens Atledo     12.53 739 0
3 775 van Klaveren, Lucas junioren C jongens ARV Ilion     12.69 714 0
4 784 Pols, Scott junioren C jongens Atledo     13.52 596 0

verspringen outdoorLJofficieel12:40:0013:36:38Groep 1:

rank bib naam category vereniging team team groep prestatie Wind punten teampunten
1 775 van Klaveren, Lucas junioren C jongens ARV Ilion     5.83   779 0
2 787 Verhoeven, Tim junioren C jongens Atledo     5.46   710 0
3 634 Hensing, Tom junioren C jongens Leiden Atletiek     5.17   654 0
4 778 Fung-Loy, Jay Jay junioren C jongens AV Sparta     5.16   652 0
4 671 Veltman, Rick junioren C jongens AV Gouda     5.16   652 0
6 785 van der Pol, Sam junioren C jongens Atledo     4.80   580 0
7 648 Haverkamp, Shaquille junioren C jongens AV Gouda     4.75   570 0
8 645 de Jong, Dave junioren C jongens AV Gouda     4.70   560 0
9 698 Kelderman, Jelle junioren C jongens AV Haarlem     4.56   531 0
10 784 Pols, Scott junioren C jongens Atledo     4.41   500 0
11 728 van Harmelen, Jeroen junioren C jongens Avantri     4.40   498 0
12 673 Wielaard, Bram junioren C jongens AV Gouda     4.31   480 0
13 676 de Graaf, Jeffry junioren C jongens AV '47     4.03   424 0
14 757 Wijnen, Florian junioren C jongens AV Attila     3.86   390 0
15 720 Roest, Remco junioren C jongens Avantri     3.76   370 0

kogelstoten (4,000kg) outdoorSPofficieel13:30:0014:11:41Groep 1:

rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
1 757 Wijnen, Florian junioren C jongens AV Attila     13.29 669 0
2 778 Fung-Loy, Jay Jay junioren C jongens AV Sparta     12.02 615 0
3 645 de Jong, Dave junioren C jongens AV Gouda     11.92 611 0
4 775 van Klaveren, Lucas junioren C jongens ARV Ilion     11.82 606 0
5 785 van der Pol, Sam junioren C jongens Atledo     11.29 583 0
6 634 Hensing, Tom junioren C jongens Leiden Atletiek     11.24 580 0
7 728 van Harmelen, Jeroen junioren C jongens Avantri     11.16 577 0
8 784 Pols, Scott junioren C jongens Atledo     10.38 541 0
9 676 de Graaf, Jeffry junioren C jongens AV '47     9.73 509 0
10 720 Roest, Remco junioren C jongens Avantri     8.90 468 0
11 787 Verhoeven, Tim junioren C jongens Atledo     8.54 450 0
12 698 Kelderman, Jelle junioren C jongens AV Haarlem     7.86 414 0
13 648 Haverkamp, Shaquille junioren C jongens AV Gouda     7.80 410 0
14 673 Wielaard, Bram junioren C jongens AV Gouda     7.74 407 0
15 671 Veltman, Rick junioren C jongens AV Gouda     7.54 396 0

hoogspringen outdoorHJofficieel16:30:0017:30:38Groep 1:

rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
1 775 van Klaveren, Lucas junioren C jongens ARV Ilion     1.75 817 0
2 634 Hensing, Tom junioren C jongens Leiden Atletiek     1.65 741 0
3 648 Haverkamp, Shaquille junioren C jongens AV Gouda     1.60 702 0
3 785 van der Pol, Sam junioren C jongens Atledo     1.60 702 0
5 671 Veltman, Rick junioren C jongens AV Gouda     1.55 663 0
6 673 Wielaard, Bram junioren C jongens AV Gouda     1.50 623 0
6 787 Verhoeven, Tim junioren C jongens Atledo     1.50 623 0
8 757 Wijnen, Florian junioren C jongens AV Attila     1.45 582 0
8 784 Pols, Scott junioren C jongens Atledo     1.45 582 0
10 778 Fung-Loy, Jay Jay junioren C jongens AV Sparta     1.40 541 0
10 645 de Jong, Dave junioren C jongens AV Gouda     1.40 541 0
10 698 Kelderman, Jelle junioren C jongens AV Haarlem     1.40 541 0
10 728 van Harmelen, Jeroen junioren C jongens Avantri     1.40 541 0
14 676 de Graaf, Jeffry junioren C jongens AV '47     1.30 462 0
  720 Roest, Remco junioren C jongens Avantri     DNS 0 0

100m horden (0,84m)100Hofficieel11:45:0012:05:20Serie 1: (-0.2m/s)

rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
1 778 Fung-Loy, Jay Jay junioren C jongens AV Sparta     16.42 600 0
2 698 Kelderman, Jelle junioren C jongens AV Haarlem     18.93 424 0
3 673 Wielaard, Bram junioren C jongens AV Gouda     19.63 383 0

Serie 2: (0.0m/s)

rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
1 648 Haverkamp, Shaquille junioren C jongens AV Gouda     14.68 758 0
2 676 de Graaf, Jeffry junioren C jongens AV '47     19.46 393 0
3 757 Wijnen, Florian junioren C jongens AV Attila     21.50 286 0
  634 Hensing, Tom junioren C jongens Leiden Atletiek     DNF 0 0

Serie 3: (-0.2m/s)

rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
1 787 Verhoeven, Tim junioren C jongens Atledo     15.61 669 0
2 671 Veltman, Rick junioren C jongens AV Gouda     16.68 579 0
3 728 van Harmelen, Jeroen junioren C jongens Avantri     19.72 378 0
  720 Roest, Remco junioren C jongens Avantri     DNS 0 0

Serie 4: (-2.5m/s)

rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
1 775 van Klaveren, Lucas junioren C jongens ARV Ilion     14.99 727 0
2 785 van der Pol, Sam junioren C jongens Atledo     16.28 612 0
3 645 de Jong, Dave junioren C jongens AV Gouda     17.32 531 0
  784 Pols, Scott junioren C jongens Atledo     DNF 0 0

Discus 1,000kgDISCUSofficieel13:30:0014:02:33Groep 1:

rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
1 757 Wijnen, Florian junioren C jongens AV Attila     45.49 686 0
2 778 Fung-Loy, Jay Jay junioren C jongens AV Sparta     40.07 617 0
3 784 Pols, Scott junioren C jongens Atledo     38.48 596 0
4 785 van der Pol, Sam junioren C jongens Atledo     37.45 582 0
5 634 Hensing, Tom junioren C jongens Leiden Atletiek     34.94 547 0
6 645 de Jong, Dave junioren C jongens AV Gouda     33.34 524 0
7 728 van Harmelen, Jeroen junioren C jongens Avantri     32.91 518 0
8 676 de Graaf, Jeffry junioren C jongens AV '47     27.00 428 0
9 775 van Klaveren, Lucas junioren C jongens ARV Ilion     26.48 419 0
10 671 Veltman, Rick junioren C jongens AV Gouda     24.30 383 0
11 673 Wielaard, Bram junioren C jongens AV Gouda     20.62 318 0
12 698 Kelderman, Jelle junioren C jongens AV Haarlem     19.85 304 0
13 787 Verhoeven, Tim junioren C jongens Atledo     18.32 275 0
14 648 Haverkamp, Shaquille junioren C jongens AV Gouda     11.83 135 0
  720 Roest, Remco junioren C jongens Avantri     DNS 0 0

speerwerpen 600gJTofficieel15:00:0015:38:57Groep 1:

rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
1 775 van Klaveren, Lucas junioren C jongens ARV Ilion     42.39 671 0
2 634 Hensing, Tom junioren C jongens Leiden Atletiek     41.71 662 0
3 728 van Harmelen, Jeroen junioren C jongens Avantri     39.49 633 0
4 757 Wijnen, Florian junioren C jongens AV Attila     36.74 595 0
5 645 de Jong, Dave junioren C jongens AV Gouda     35.39 576 0
6 785 van der Pol, Sam junioren C jongens Atledo     34.02 556 0
7 778 Fung-Loy, Jay Jay junioren C jongens AV Sparta     29.73 491 0
8 787 Verhoeven, Tim junioren C jongens Atledo     29.66 490 0
9 784 Pols, Scott junioren C jongens Atledo     29.64 490 0
10 673 Wielaard, Bram junioren C jongens AV Gouda     29.31 484 0
11 676 de Graaf, Jeffry junioren C jongens AV '47     27.97 463 0
12 671 Veltman, Rick junioren C jongens AV Gouda     25.17 417 0
13 648 Haverkamp, Shaquille junioren C jongens AV Gouda     23.58 389 0
14 698 Kelderman, Jelle junioren C jongens AV Haarlem     19.70 318 0
  720 Roest, Remco junioren C jongens Avantri       0 0

1000 meter outdoor1000officieel16:30:0016:45:30Serie 1:

rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
1 728 van Harmelen, Jeroen junioren C jongens Avantri     3:18.40 557 0
2 784 Pols, Scott junioren C jongens Atledo     3:25.70 507 0
3 673 Wielaard, Bram junioren C jongens AV Gouda     3:29.62 482 0
4 671 Veltman, Rick junioren C jongens AV Gouda     3:31.71 469 0
5 676 de Graaf, Jeffry junioren C jongens AV '47     3:35.03 449 0
6 757 Wijnen, Florian junioren C jongens AV Attila     4:12.19 259 0
7 698 Kelderman, Jelle junioren C jongens AV Haarlem     4:28.64 192 0

Serie 2:

rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
1 778 Fung-Loy, Jay Jay junioren C jongens AV Sparta     2:52.10 770 0
2 787 Verhoeven, Tim junioren C jongens Atledo     3:05.73 652 0
3 775 van Klaveren, Lucas junioren C jongens ARV Ilion     3:08.19 632 0
4 785 van der Pol, Sam junioren C jongens Atledo     3:27.46 496 0
5 648 Haverkamp, Shaquille junioren C jongens AV Gouda     3:28.16 491 0
6 645 de Jong, Dave junioren C jongens AV Gouda     3:40.28 418 0
  634 Hensing, Tom junioren C jongens Leiden Atletiek     DNF 0 0
  720 Roest, Remco junioren C jongens Avantri       0 0

Totaal overzicht voor achtkamp JC (officieel)

rank bib naam category vereniging team team groep totaal 100 LJ SP HJ 100H DISCUS JT 1000
1 775 van Klaveren, Lucas junioren C jongens ARV Ilion     5365 714 12.69 779 5.83 606 11.82 817 1.75 727 14.99 419 26.48 671 42.39 632 3:08.19
2 778 Fung-Loy, Jay Jay junioren C jongens AV Sparta     5058 772 12.32 652 5.16 615 12.02 541 1.40 600 16.42 617 40.07 491 29.73 770 2:52.10
3 785 van der Pol, Sam junioren C jongens Atledo     4734 623 13.32 580 4.80 583 11.29 702 1.60 612 16.28 582 37.45 556 34.02 496 3:27.46
4 787 Verhoeven, Tim junioren C jongens Atledo     4608 739 12.53 710 5.46 450 8.54 623 1.50 669 15.61 275 18.32 490 29.66 652 3:05.73
5 645 de Jong, Dave junioren C jongens AV Gouda     4428 667 13.01 560 4.70 611 11.92 541 1.40 531 17.32 524 33.34 576 35.39 418 3:40.28
6 648 Haverkamp, Shaquille junioren C jongens AV Gouda     4318 863 11.78 570 4.75 410 7.80 702 1.60 758 14.68 135 11.83 389 23.58 491 3:28.16
7 671 Veltman, Rick junioren C jongens AV Gouda     4254 695 12.82 652 5.16 396 7.54 663 1.55 579 16.68 383 24.30 417 25.17 469 3:31.71
8 728 van Harmelen, Jeroen junioren C jongens Avantri     4226 524 14.08 498 4.40 577 11.16 541 1.40 378 19.72 518 32.91 633 39.49 557 3:18.40
9 757 Wijnen, Florian junioren C jongens AV Attila     4022 555 13.83 390 3.86 669 13.29 582 1.45 286 21.50 686 45.49 595 36.74 259 4:12.19
10 634 Hensing, Tom junioren C jongens Leiden Atletiek     3923 739 12.53 654 5.17 580 11.24 741 1.65 0 DNF 547 34.94 662 41.71 0 DNF
11 784 Pols, Scott junioren C jongens Atledo     3812 596 13.52 500 4.41 541 10.38 582 1.45 0 DNF 596 38.48 490 29.64 507 3:25.70
12 676 de Graaf, Jeffry junioren C jongens AV '47     3775 647 13.15 424 4.03 509 9.73 462 1.30 393 19.46 428 27.00 463 27.97 449 3:35.03
13 673 Wielaard, Bram junioren C jongens AV Gouda     3631 454 14.67 480 4.31 407 7.74 623 1.50 383 19.63 318 20.62 484 29.31 482 3:29.62
14 698 Kelderman, Jelle junioren C jongens AV Haarlem     3308 584 13.61 531 4.56 414 7.86 541 1.40 424 18.93 304 19.85 318 19.70 192 4:28.64
0 720 Roest, Remco junioren C jongens Avantri       643 13.18 370 3.76 468 8.90 0 DNS 0 DNS 0 DNS 0 0