AV Sparta / Wedstrijden / Uitslagen en foto's / 2014 / Hemelvaartwedstrijd / Uitslagen

Uitslagen van de Hemelvaartwedstrijd

Uitslagen van de Hemelvaartwedstrijd op 29 mei 2014 in Voorburg

Wegens technische problemen zijn nog niet alle uitslagen vermeld.

Hier staan alle uitslagen.

Jongens pupillen C(1e jrs)

600m

8 deelnemer(s)

Pos. Stnr Naam geb Ver. Prestatie Ptn
1 125 Pocorni, Chivano 19-02-2007 AV Feniks 2.12.55 min ptn  
2 25 Beek, Lars van 15-02-2006 AV Sparta 2.20.95 min ptn  
3 24 Blaauw, Rik de 01-07-2007 CAV Energie 2.23.18 min ptn  
4 78 Piepenbroek, Merlijn 19-01-2007 ARV Ilion 2.25.14 min ptn  
5 155 Eilers, Timo 26-10-2006 AV Sparta 2.34.49 min ptn  
6 79 Kromokario, Gio 01-11-2008 ARV Ilion 2.42.17 min ptn  
7 180 Polet, Jonathan 01-01-2007 AV Sparta 3.02.36 min ptn  
8 73 Roos, Noel de 29-03-2007 AV Sparta 3.09.23 min ptn  

Meerkamp

Stnr Naam geb 40m Verspringen Balwerpen ptn
125 Chivano Pocorni 2007 7.11 3.16 28.04 1298 ptn
25 Lars van Beek 2006 7.40 2.85 15.94 1013 ptn
78 Merlijn Piepenbroek 2007 7.75 2.90 19.52 1010 ptn
24 Rik de Blaauw 2007 7.58 2.80 16.90 983 ptn
79 Gio Kromokario 2008 7.62 2.79 13.22 913 ptn
155 Timo Eilers 2006 8.14 2.72 8.90 726 ptn
73 Noel de Roos 2007 8.65 1.91 6.31 427 ptn
180 Jonathan Polet 2007 9.37 1.47 9.83 321 ptn

Jongens pupillen C(2e jrs)

Stnr Naam geb 40m Verspringen Balwerpen ptn
196 Bryan Duff 2006 6.79 3.13 30.15 1389 ptn
11 Sam van der Aar 2006 7.35 3.16 23.84 1197 ptn
134 Jesse Willemsen 2006 7.49 3.02 21.97 1117 ptn
74 Ties Commandeur 2006 7.57 2.68 24.92 1072 ptn
114 Hans Griesheimer 2006 7.73 2.76 18.02 964 ptn
86 Owen Teunissen 2006 7.74 2.68 14.61 893 ptn
87 Willem van der Hoest 2006 8.15 2.42 17.71 819 ptn
51 Euan Boskamp 2006 8.10 2.40 16.28 801 ptn
56 Siem Dagevos 2006 8.24 2.09 16.90 726 ptn
151 Tim de Jong 2006 8.43 2.42   491 ptn
113 Kjell Westra 2006 8.68 2.06 7.87 489 ptn

600m

11 deelnemer(s)

Pos. Stnr Naam geb Ver. Prestatie Ptn
1 11 Aar, Sam van der 23-02-2006 DEM 2.16.79 min ptn  
2 114 Griesheimer, Hans 01-01-2006 ARV Astylos 2.25.25 min ptn  
3 56 Dagevos, Siem 19-06-2006 AV Sparta 2.26.99 min ptn  
4 74 Commandeur, Ties 11-07-2006 AV Sparta 2.28.32 min ptn  
5 134 Willemsen, Jesse 29-03-2006 Leiden Atletiek 2.38.89 min ptn  
6 196 Duff, Bryan 01-01-2006 AV Sparta 2.43.43 min ptn  
7 87 Hoest, Willem van der 01-01-2006 ARV Ilion 2.44.60 min ptn  
8 51 Boskamp, Euan 05-09-2006 AV Sparta 2.47.17 min ptn  
9 86 Teunissen, Owen 25-04-2006 ARV Ilion 2.48.47 min ptn  
10 113 Westra, Kjell 01-01-2006 ARV Astylos 3.12.59 min ptn  
  151 Jong, Tim de 29-06-2006 AV '40   min ptn  

Meisjes pupillen C(1e jrs)

600m

10 deelnemer(s)

Pos. Stnr Naam geb Ver. Prestatie Ptn
1 84 Voorn, Denice van der 01-01-2007 AV Sparta 2.27.79 min ptn  
2 133 Lusthof, Floortje 16-02-2007 AV Olympus '70 2.27.80 min ptn  
3 45 Boeters, Charissa 02-05-2006 AV Sparta 2.34.69 min ptn  
4 189 Ruijter, Evi de 02-05-2007 Avantri 2.38.88 min ptn  
5 193 Dam, Zoe van 01-01-2006 AV Sparta 2.41.61 min ptn  
6 128 Stok, Esmee 02-10-2007 CAV Energie 2.43.62 min ptn  
7 190 Dunnebier, Robine 01-01-2007 AV'40 2.51.48 min ptn  
8 123 Punt, Arianne 28-08-2007 PAC 3.05.01 min ptn  
9 77 Streuper, Renee 04-06-2007 ARV Ilion 3.09.77 min ptn  
  6 Daniels, Myenthe 02-12-2007 AV Sparta   min ptn  

Meerkamp

Stnr Naam geb 40m Verspringen Balwerpen ptn
45 Charissa Boeters 2006 7.96 2.59 10.83 770 ptn
133 Floortje Lusthof 2007 7.82 2.66 8.52 761 ptn
84 Denice van der Voorn 2007 8.14 2.41 12.38 731 ptn
189 Evi de Ruijter 2007 8.10 2.21 10.07 655 ptn
190 Robine Dunnebier 2007 8.27 2.37 9.68 652 ptn
128 Esmee Stok 2007 8.24 2.13 9.49 604 ptn
193 Zoe van Dam 2006 8.80 2.20 7.45 491 ptn
123 Arianne Punt 2007 9.58 2.05 13.78 484 ptn
77 Renee Streuper 2007 10.07 1.81 4.76 188 ptn
6 Myenthe Daniels 2007       0 ptn

Meisjes pupillen C(2e jrs)

600m

6 deelnemer(s)

Pos. Stnr Naam geb Ver. Prestatie Ptn
  15 Broers, Lana 06-04-2006 AV HERA 2.15.27 min ptn  
  81 Breumelhof, Megan 11-11-2006 ARV Ilion 2.26.24 min ptn  
  115 Elsa, Lila 01-01-2006 ARV Astylos 2.32.78 min ptn  
  83 Duijn, Manon Isabelle van 06-02-2006 ARV Ilion 2.49.08 min ptn  
  195 Desbarida, Keyshairei 01-01-2006 AV Sparta 2.51.07 min ptn  
  80 Bak, Isabella 19-06-2006 ARV Ilion 2.51.64 min ptn  

Meerkamp

Stnr Naam geb 40m Verspringen Balwerpen ptn
15 Lana Broers 2006 7.06 3.27 25.54 1301 ptn
115 Lila Elsa 2006 7.96 2.53 16.73 858 ptn
83 Manon Isabelle van Duijn 2006 7.66 2.57 12.91 857 ptn
81 Megan Breumelhof 2006 8.00 2.59 12.46 793 ptn
195 Keyshairei Desbarida 2006 8.36 2.28 10.70 639 ptn
80 Isabella Bak 2006 8.53 2.11 11.48 595 ptn

Jongens pupillen B

1000m

20 deelnemer(s)

Pos. Stnr Naam geb Ver. Prestatie Ptn
1 169 Fuente, Miquel de la 22-03-2005 PAC 3.37.05 min ptn  
2 72 Dahlberg, Drye-Malick 10-04-2005 AV Feniks 3.50.56 min ptn  
3 188 Ruijter, Kees de 30-04-2005 Avantri 3.51.25 min ptn  
4 90 Afognon, Maurice 01-12-2005 ARV Ilion 3.59.33 min ptn  
5 198 Akowua, Luther 01-01-2005 AV Sparta 4.01.07 min ptn  
6 53 Lafitte, Arthur 31-12-2005 AV Sparta 4.04.59 min ptn  
7 92 Breumelhof, Kevin 01-01-2005 ARV Ilion 4.05.31 min ptn  
8 3 Huigen, Thijs 10-06-2005 AV Sparta 4.11.32 min ptn  
9 122 Punt, Ridzerd 27-04-2005 PAC 4.12.08 min ptn  
10 96 Vogels, Guido 11-06-2005 ARV Ilion 4.20.14 min ptn  
11 94 Meershoek, Alex 15-02-2005 ARV Ilion 4.21.37 min ptn  
12 57 Dagevos, Mink 01-10-2005 AV Sparta 4.26.91 min ptn  
13 91 Bloembergen, Menno 30-11-2005 ARV Ilion 4.30.27 min ptn  
14 48 Bool, Wouter 25-06-2005 AV Sparta 4.36.64 min ptn  
15 120 Duijmaer, Lucas 04-08-2005 PAC 4.36.91 min ptn  
16 93 Kromokario, Indy 09-12-2005 ARV Ilion 4.55.36 min ptn  
  65 Cchung, Nyuk Lyn 27-04-2005 AV Sparta   min ptn  
  1 Stoetzer, Mees 01-04-2005 Haag Atletiek   min ptn  
  95 Seters, Adam van 23-05-2005 ARV Ilion   min ptn  
  61 Blanco, Pablo 08-12-2005 AV Sparta   min ptn  

Meerkamp

Stnr Naam geb 40m Verspringen Balwerpen ptn
90 Maurice Afognon 2005 6.49 3.88 19.52 1478 ptn
72 Drye-Malick Dahlberg 2005 6.79 3.55 20.97 1358 ptn
198 Luther Akowua 2005 6.70 3.12 21.15 1296 ptn
92 Kevin Breumelhof 2005 7.28 3.19 27.70 1265 ptn
188 Kees de Ruijter 2005 7.26 3.54 20.99 1253 ptn
96 Guido Vogels 2005 7.13 3.33 19.36 1215 ptn
169 Miquel de la Fuente 2005 6.84 3.02 13.68 1129 ptn
3 Thijs Huigen 2005 7.32 2.94 20.20 1110 ptn
120 Lucas Duijmaer 2005 7.18 3.34 11.25 1075 ptn
122 Ridzerd Punt 2005 7.53 2.80 20.38 1043 ptn
91 Menno Bloembergen 2005 7.72 2.88 18.44 996 ptn
93 Indy Kromokario 2005 7.22 2.52 16.04 985 ptn
53 Arthur Lafitte 2005 7.89 2.74 21.48 981 ptn
94 Alex Meershoek 2005 8.02 2.71 18.55 911 ptn
48 Wouter Bool 2005 7.62 2.75 13.52 910 ptn
57 Mink Dagevos 2005 8.28 2.49 17.54 810 ptn
1 Mees Stoetzer 2005       0 ptn
61 Pablo Blanco 2005       0 ptn
95 Adam van Seters 2005       0 ptn
65 Nyuk Lyn Cchung 2005       0 ptn

Meisjes pupillen B

1000m

8 deelnemer(s)

Pos. Stnr Naam geb Ver. Prestatie Ptn
  19 Doornheim, Lois 29-07-2005 GAC 4.18.31 min ptn  
  2 Holstein, Rohswita 09-08-2005 AV Sparta 4.28.48 min ptn  
  52 Burchett, Franziska 21-02-2005 AV Sparta 4.34.11 min ptn  
  89 Piepenbroek, Noga 23-09-2005 ARV Ilion 4.42.68 min ptn  
  199 Grol, Esther van 01-01-2005 AV Sparta 4.52.55 min ptn  
  58 Winden, Willemijn van de 21-02-2005 AV Sparta 5.03.31 min ptn  
  88 London, Sharon 29-07-2005 ARV Ilion   min ptn  
  5 Rifaq, Celeste 24-09-2005 AV Sparta   min ptn  

Meerkamp

Stnr Naam geb 40m Verspringen Balwerpen ptn
19 Lois Doornheim 2005 7.20 3.19 15.80 1119 ptn
89 Noga Piepenbroek 2005 7.54 2.95 23.74 1116 ptn
52 Franziska Burchett 2005 7.13 3.07 9.55 998 ptn
199 Esther van Grol 2005 7.57 2.75 13.18 914 ptn
88 Sharon London 2005 7.81 2.77 12.48 862 ptn
58 Willemijn van de Winden 2005 8.19 2.76 9.76 744 ptn
2 Rohswita Holstein 2005 8.16 2.49 11.10 721 ptn
5 Celeste Rifaq 2005 8.96 2.26 11.99 573 ptn

Jongens pupillen A(1e jrs)

1000m

10 deelnemer(s)

Pos. Stnr Naam geb Ver. Prestatie Ptn
  68 Dooren, Justin van 14-11-2004 AV Sparta   min ptn  
  66 Rozenburg, Ton 16-04-2004 AV Sparta   min ptn  
  108 Suvaal, Beau 11-01-2004 ARV Ilion   min ptn  
  191 Zwart, Caylan 01-01-2004 AV Sparta   min ptn  
  119 Brederoo, Liam 06-01-2004 AV Olympus '70   min ptn  
  22 Steenbakker, Wesley 16-03-2004 AV Lycurgus   min ptn  
  16 Broers, Jared 20-06-2004 AV Hera   min ptn  
  49 Bus, Sietze 23-10-2004 AV Sparta   min ptn  
  60 Blondeau, Julian 14-06-2004 AV Sparta   min ptn  
  55 Pol, Lucas van de 02-11-2004 AV Sparta   min ptn  

Meerkamp

Stnr Naam geb 60m Hoogspringen Kogelstoten ptn
16 Jared Broers 2004 9.87 1.10 7.22 1392 ptn
68 Justin van Dooren 2004 9.98 1.10 7.29 1379 ptn
191 Caylan Zwart 2004 10.13 1.15 6.28 1333 ptn
66 Ton Rozenburg 2004 10.42 1.05 5.96 1198 ptn
55 Lucas van de Pol 2004 10.78 1.10 6.09 1195 ptn
60 Julian Blondeau 2004 10.06 0.95 5.52 1151 ptn
49 Sietze Bus 2004 10.25 1.00 5.15 1134 ptn
22 Wesley Steenbakker 2004 11.04 1.00 5.55 1053 ptn
108 Beau Suvaal 2004 10.64 0.90 3.78 908 ptn
119 Liam Brederoo 2004 12.68 0.85   385 ptn

Jongens pupillen A(2e jrs)

1000m

11 deelnemer(s)

Pos. Stnr Naam geb Ver. Prestatie Ptn
  106 Duijn, Marijn van 20-02-2003 ARV Ilion   min ptn  
  105 Behre, Kevin 30-10-2003 ARV Ilion   min ptn  
  107 Wees, Tijmen van der 21-05-2003 ARV Ilion   min ptn  
  124 Emmanuel, Gaby 12-08-2003 AV Sparta   min ptn  
  121 Punt, Taron 15-01-2003 PAC   min ptn  
  69 Smits, Matthijs 19-02-2003 AV Sparta   min ptn  
  27 Dijkstra, Mark 26-03-2003 AV Sparta   min ptn  
  8 Nijs, Joost de 19-11-2003 AV Sparta   min ptn  
  50 Pijpers, Sjoerd 26-10-2003 AV Sparta   min ptn  
  67 Daal, Floris van 05-10-2003 AV Sparta   min ptn  
  54 Cchung, Chi Yun 11-06-2003 AV Sparta   min ptn  

Meerkamp

Stnr Naam geb 60m Hoogspringen Kogelstoten ptn
124 Gaby Emmanuel 2003 8.80 1.45 9.80 1983 ptn
106 Marijn van Duijn 2003 9.69 1.25 8.40 1595 ptn
69 Matthijs Smits 2003 9.10 1.10 7.16 1521 ptn
107 Tijmen van der Wees 2003 9.65 1.20 5.99 1428 ptn
121 Taron Punt 2003 10.41 1.10 7.14 1307 ptn
27 Mark Dijkstra 2003 11.04 1.05 6.27 1135 ptn
105 Kevin Behre 2003 10.99 1.00 5.89 1081 ptn
50 Sjoerd Pijpers 2003 10.70 1.00 5.09 1066 ptn
8 Joost de Nijs 2003 10.62 0.95 4.71 1015 ptn
67 Floris van Daal 2003 9.98     481 ptn
54 Chi Yun Cchung 2003       0 ptn

Meisjes pupillen A(1e jrs)

1000m

15 deelnemer(s)

Pos. Stnr Naam geb Ver. Prestatie Ptn
  150 Jong, Nathalie de 28-12-2004 AV '40   min ptn  
  132 Lusthof, Anna 29-04-2004 AV Olympus '70   min ptn  
  131 Molenaar, Tessa 13-01-2004 AV Olympus '70   min ptn  
  179 Polet, Donna 07-01-2004 AV Sparta   min ptn  
  192 Dam, Merel van 01-01-2004 AV Sparta   min ptn  
  85 Dunnebier, Iris 01-01-2003 AV'40   min ptn  
  116 Noordenne, Isabel van 04-09-2004 CAV Energie   min ptn  
  129 Stok, Ilse 10-09-2004 CAV Energie   min ptn  
  47 Haverkamp, Sophie 31-10-2004 AV Sparta   min ptn  
  23 Blaauw, Britt de 22-04-2004 CAV Energie   min ptn  
  7 Aarzen, Tessa 31-10-2004 AV Sparta   min ptn  
  70 Rog, Phoebe 02-07-2004 AV Sparta   min ptn  
  127 Snellink, Hania 25-11-2004 AV Sparta   min ptn  
  104 Valk, Isa van der 01-04-2004 ARV Ilion   min ptn  
  103 Sedney, Megan 05-02-2004 ARV Ilion   min ptn  

Meerkamp

Stnr Naam geb 60m Hoogspringen Kogelstoten ptn
23 Britt de Blaauw 2004 9.36   6.69 1031 ptn
104 Isa van der Valk 2004 9.64   6.04 943 ptn
132 Anna Lusthof 2004 10.10   5.56 841 ptn
116 Isabel van Noordenne 2004 10.04   4.90 806 ptn
129 Ilse Stok 2004 10.07   4.89 801 ptn
131 Tessa Molenaar 2004 10.81   6.35 790 ptn
127 Hania Snellink 2004 10.67   4.66 700 ptn
192 Merel van Dam 2004 10.66   3.94 648 ptn
179 Donna Polet 2004 10.97   4.24 629 ptn
150 Nathalie de Jong 2004 10.85   3.89 619 ptn
7 Tessa Aarzen 2004 11.98   4.82 553 ptn
85 Iris Dunnebier 2003 11.97   4.79 552 ptn
103 Megan Sedney 2004       0 ptn
70 Phoebe Rog 2004       0 ptn
47 Sophie Haverkamp 2004       0 ptn

Meisjes pupillen A(2e jrs)

1000m

14 deelnemer(s)

Pos. Stnr Naam geb Ver. Prestatie Ptn
  101 Vogels, Manon 10-09-2003 ARV Ilion   min ptn  
  100 Lester, Alysee 26-05-2003 ARV Ilion   min ptn  
  99 Hulst, Esmee van der 22-10-2003 ARV Ilion   min ptn  
  102 Wanders, Annyka 17-02-2003 ARV Ilion   min ptn  
  200 Verzaal, Lucija 01-01-2003 AV Sparta   min ptn  
  156 Mourik, Demi van 23-01-2003 PAC   min ptn  
  154 Wijkmans, Elke 14-08-2003 AV 1923   min ptn  
  59 Winden, Nora van der 29-01-2003 AV Sparta   min ptn  
  18 Doornheim, Suzet 21-10-2003 GAC   min ptn  
  10 Aar, Bo van der 05-07-2003 DEM   min ptn  
  62 Verkade, Helen 30-04-2003 AV Sparta   min ptn  
  98 Bloembergen, Isa 24-06-2003 ARV Ilion   min ptn  
  97 Afognon, Valerie 04-03-2003 ARV Ilion   min ptn  
  63 Becker, Anika 07-01-2003 AV Sparta   min ptn  

Meerkamp

Stnr Naam geb 60m Hoogspringen Kogelstoten ptn
100 Alysee Lester 2003 8.52   9.75 1355 ptn
99 Esmee van der Hulst 2003 9.73   6.29 945 ptn
97 Valerie Afognon 2003 9.75   5.95 920 ptn
10 Bo van der Aar 2003 9.98   6.10 893 ptn
63 Anika Becker 2003 9.89   4.92 831 ptn
18 Suzet Doornheim 2003 10.13   5.03 801 ptn
102 Annyka Wanders 2003 10.65   5.86 781 ptn
156 Demi van Mourik 2003 9.71   3.79 777 ptn
59 Nora van der Winden 2003 10.71   5.68 762 ptn
101 Manon Vogels 2003 10.50   4.88 738 ptn
200 Lucija Verzaal 2003 10.55   4.42 699 ptn
62 Helen Verkade 2003 10.81   4.61 677 ptn
98 Isa Bloembergen 2003 11.66   3.75 509 ptn

Meisjes junioren D

hoog

13 deelnemer(s)

Pos. Stnr Naam geb Ver. Prestatie Ptn
1 174 Montijn, Vlaeria 04-06-2002 CAV Energie 1.40 m ptn  
2 13 Vries, Angela de 07-01-2002 AV Olympus '70 1.25 m ptn  
3 165 Pijl, Esther van der 27-08-2001 Haag Atletiek 1.20 m ptn  
4 40 Scholten, Dewi 06-05-2002 AV Sparta 1.20 m ptn  
5 30 Bus, Quirine 02-06-2002 AV Sparta 1.15 m ptn  
6 32 Volkers, Femke 01-11-2002 AV Sparta 1.15 m ptn  
7 41 Ximinez, Luisa 02-06-2001 AV Sparta 1.10 m ptn  
8 38 jong, Lisa de 25-08-2002 AV Sparta 1.05 m ptn  
9 29 Djau, Jaja 29-04-2002 AV Sparta 1.05 m ptn  
10 112 Visser, Naomi 10-07-2002 AV Haarlemmermeer 1.05 m ptn  
11 37 Tetteroo, Eva 06-05-2002 AV Sparta 1.00 m ptn  
  39 Polderman, Blom 25-03-2002 AV Sparta   m ptn  
  194 Pottier, Zoe 01-01-2002 AV Sparta   m ptn  

60m

19 deelnemer(s)

Pos. Stnr Naam geb Ver. Prestatie Ptn
1 174 Montijn, Vlaeria 04-06-2002 CAV Energie 8.78 sec ptn  
2 26 Hulst, Maaike van der 19-07-2001 ARV Ilion 8.91 sec ptn  
3 165 Pijl, Esther van der 27-08-2001 Haag Atletiek 9.14 sec ptn  
4 13 Vries, Angela de 07-01-2002 AV Olympus '70 9.32 sec ptn  
5 159 Pottier, Zoe 08-11-2002 Haag Atletiek 9.37 sec ptn  
6 32 Volkers, Femke 01-11-2002 AV Sparta 9.50 sec ptn  
7 157 Wieren, Julia van 10-12-2002 Haag Atletiek 9.55 sec ptn  
8 177 Weijers, Jennifer 12-02-2002 CAV Energie 9.57 sec ptn  
9 112 Visser, Naomi 10-07-2002 AV Haarlemmermeer 9.88 sec ptn  
10 28 Vlek, Marieke 23-04-2001 ARV Ilion 9.88 sec ptn  
11 29 Djau, Jaja 29-04-2002 AV Sparta 9.98 sec ptn  
12 41 Ximinez, Luisa 02-06-2001 AV Sparta 10.01 sec ptn  
13 30 Bus, Quirine 02-06-2002 AV Sparta 10.26 sec ptn  
14 40 Scholten, Dewi 06-05-2002 AV Sparta 10.34 sec ptn  
15 37 Tetteroo, Eva 06-05-2002 AV Sparta 10.55 sec ptn  
16 34 Dooren, Luna van 01-01-2002 AV Sparta 10.64 sec ptn  
17 38 jong, Lisa de 25-08-2002 AV Sparta 11.27 sec ptn  
  194 Pottier, Zoe 01-01-2002 AV Sparta   sec ptn  
  39 Polderman, Blom 25-03-2002 AV Sparta   sec ptn  

discus

13 deelnemer(s)

Pos. Stnr Naam geb Ver. Prestatie Ptn
1 164 Mussies, Renske 17-12-2001 Haag Atletiek 24.79 m ptn  
2 21 Daalen, Alida van 12-04-2002 PAC 23.39 m ptn  
3 174 Montijn, Vlaeria 04-06-2002 CAV Energie 21.88 m ptn  
4 29 Djau, Jaja 29-04-2002 AV Sparta 18.25 m ptn  
5 28 Vlek, Marieke 23-04-2001 ARV Ilion 17.15 m ptn  
6 13 Vries, Angela de 07-01-2002 AV Olympus '70 15.46 m ptn  
7 30 Bus, Quirine 02-06-2002 AV Sparta 14.92 m ptn  
8 26 Hulst, Maaike van der 19-07-2001 ARV Ilion 13.69 m ptn  
9 40 Scholten, Dewi 06-05-2002 AV Sparta 13.58 m ptn  
10 112 Visser, Naomi 10-07-2002 AV Haarlemmermeer 12.72 m ptn  
11 38 jong, Lisa de 25-08-2002 AV Sparta 12.43 m ptn  
12 34 Dooren, Luna van 01-01-2002 AV Sparta 9.67 m ptn  
  194 Pottier, Zoe 01-01-2002 AV Sparta   m ptn  

1000m

20 deelnemer(s)

Pos. Stnr Naam geb Ver. Prestatie Ptn
  153 Wijkmans, Leentje 03-10-2001 AV 1923   min ptn  
  157 Wieren, Julia van 10-12-2002 Haag Atletiek   min ptn  
  145 Rosbergen, Femke 23-10-2002 AV'40   min ptn  
  41 Ximinez, Luisa 02-06-2001 AV Sparta   min ptn  
  112 Visser, Naomi 10-07-2002 AV Haarlemmermeer   min ptn  
  177 Weijers, Jennifer 12-02-2002 CAV Energie   min ptn  
  194 Pottier, Zoe 01-01-2002 AV Sparta   min ptn  
  174 Montijn, Vlaeria 04-06-2002 CAV Energie   min ptn  
  159 Pottier, Zoe 08-11-2002 Haag Atletiek   min ptn  
  164 Mussies, Renske 17-12-2001 Haag Atletiek   min ptn  
  29 Djau, Jaja 29-04-2002 AV Sparta   min ptn  
  30 Bus, Quirine 02-06-2002 AV Sparta   min ptn  
  28 Vlek, Marieke 23-04-2001 ARV Ilion   min ptn  
  13 Vries, Angela de 07-01-2002 AV Olympus '70   min ptn  
  26 Hulst, Maaike van der 19-07-2001 ARV Ilion   min ptn  
  39 Polderman, Blom 25-03-2002 AV Sparta   min ptn  
  40 Scholten, Dewi 06-05-2002 AV Sparta   min ptn  
  38 jong, Lisa de 25-08-2002 AV Sparta   min ptn  
  32 Volkers, Femke 01-11-2002 AV Sparta   min ptn  
  34 Dooren, Luna van 01-01-2002 AV Sparta   min ptn  

Jongens junioren D

80m

18 deelnemer(s)

Pos. Stnr Naam geb Ver. Prestatie Ptn
1 158 Cilurzo, Mattia 02-12-2001 Haag Atletiek 10.19 sec ptn  
2 162 Coolen, Benjamin 04-02-2001 Haag Atletiek 10.81 sec ptn  
3 144 Emanuelson, Isiah 03-06-2002 AV'40 11.05 sec ptn  
4 161 Garay Sigaran, Ezio 10-06-2001 Haag Atletiek 11.13 sec ptn  
5 130 Stok, Martijn 07-04-2001 CAV Energie 11.82 sec ptn  
6 160 Vos, Roeland 23-07-2002 Haag Atletiek 11.92 sec ptn  
  42 Kremers, Stein 20-08-2001 AV Sparta 11.94 sec ptn  
  44 Schols, Lars 20-02-2002 AV Sparta 11.94 sec ptn  
9 14 Rolvink, Ruben 25-08-2002 AV Olympus '70 11.97 sec ptn  
10 117 Noordenne, Daniel van 20-05-2002 CAV Energie 12.25 sec ptn  
11 166 Zwan, Matthijs van der 04-10-2002 Haag Atletiek 12.36 sec ptn  
12 36 Wolthuis, Alex 21-10-2002 AV Sparta 12.76 sec ptn  
13 31 Faekes, Ruairi 19-11-2002 AV Sparta 13.75 sec ptn  
14 126 Snellink, Kamil 24-09-2002 AV Sparta 14.10 sec ptn  
  175 Vlaardingerbroek, Ian 28-12-2002 Haag Atletiek   sec ptn  
  187 Coolen, Benjamin 04-02-2001 Haag Atletiek   sec ptn  
  35 Eleveld, Robert 16-09-2001 AV Sparta   sec ptn  
  167 Frankenmolen, Jules 04-07-2002 Haag Atletiek   sec ptn  

discus

13 deelnemer(s)

Pos. Stnr Naam geb Ver. Prestatie Ptn
  161 Garay Sigaran, Ezio 10-06-2001 Haag Atletiek   m ptn  
  144 Emanuelson, Isiah 03-06-2002 AV'40   m ptn  
  130 Stok, Martijn 07-04-2001 CAV Energie   m ptn  
  187 Coolen, Benjamin 04-02-2001 Haag Atletiek   m ptn  
  168 Verroen, Jori 19-02-2001 Haag Atletiek   m ptn  
  162 Coolen, Benjamin 04-02-2001 Haag Atletiek   m ptn  
  126 Snellink, Kamil 24-09-2002 AV Sparta   m ptn  
  17 Valk, Lars van der 28-12-2002 ARV Ilion   m ptn  
  14 Rolvink, Ruben 25-08-2002 AV Olympus '70   m ptn  
  12 Herrewijnen, Bo 04-06-2001 AV Olympus '70   m ptn  
  44 Schols, Lars 20-02-2002 AV Sparta   m ptn  
  42 Kremers, Stein 20-08-2001 AV Sparta   m ptn  
  36 Wolthuis, Alex 21-10-2002 AV Sparta   m ptn  

1000m

16 deelnemer(s)

Pos. Stnr Naam geb Ver. Prestatie Ptn
  161 Garay Sigaran, Ezio 10-06-2001 Haag Atletiek   min ptn  
  163 Hamer, Ferrie 25-02-2001 Haag Atletiek   min ptn  
  126 Snellink, Kamil 24-09-2002 AV Sparta   min ptn  
  160 Vos, Roeland 23-07-2002 Haag Atletiek   min ptn  
  175 Vlaardingerbroek, Ian 28-12-2002 Haag Atletiek   min ptn  
  176 Lyppens, Friso 10-08-2002 Haag Atletiek   min ptn  
  166 Zwan, Matthijs van der 04-10-2002 Haag Atletiek   min ptn  
  167 Frankenmolen, Jules 04-07-2002 Haag Atletiek   min ptn  
  31 Faekes, Ruairi 19-11-2002 AV Sparta   min ptn  
  36 Wolthuis, Alex 21-10-2002 AV Sparta   min ptn  
  14 Rolvink, Ruben 25-08-2002 AV Olympus '70   min ptn  
  17 Valk, Lars van der 28-12-2002 ARV Ilion   min ptn  
  117 Noordenne, Daniel van 20-05-2002 CAV Energie   min ptn  
  118 Hamer, Ferrie 25-02-2001 Haag Atletiek   min ptn  
  42 Kremers, Stein 20-08-2001 AV Sparta   min ptn  
  44 Schols, Lars 20-02-2002 AV Sparta   min ptn  

hoog

14 deelnemer(s)

Pos. Stnr Naam geb Ver. Prestatie Ptn
1 14 Rolvink, Ruben 25-08-2002 AV Olympus '70 1.40 m ptn  
2 158 Cilurzo, Mattia 02-12-2001 Haag Atletiek 1.35 m ptn  
3 130 Stok, Martijn 07-04-2001 CAV Energie 1.30 m ptn  
4 161 Garay Sigaran, Ezio 10-06-2001 Haag Atletiek 1.30 m ptn  
5 44 Schols, Lars 20-02-2002 AV Sparta 1.25 m ptn  
6 166 Zwan, Matthijs van der 04-10-2002 Haag Atletiek 1.10 m ptn  
7 126 Snellink, Kamil 24-09-2002 AV Sparta 1.05 m ptn  
  12 Herrewijnen, Bo 04-06-2001 AV Olympus '70   m ptn  
  175 Vlaardingerbroek, Ian 28-12-2002 Haag Atletiek   m ptn  
  167 Frankenmolen, Jules 04-07-2002 Haag Atletiek   m ptn  
  36 Wolthuis, Alex 21-10-2002 AV Sparta   m ptn  
  42 Kremers, Stein 20-08-2001 AV Sparta   m ptn  
  17 Valk, Lars van der 28-12-2002 ARV Ilion   m ptn  
  31 Faekes, Ruairi 19-11-2002 AV Sparta   m ptn  

Jongens junioren C

100m

13 deelnemer(s)

Pos. Stnr Naam geb Ver. Prestatie Ptn
1 43 Spoor, Robin 30-01-2000 AV Sparta 12.06 sec ptn  
2 178 Verhoeven, Sebastiaan 24-12-2000 AV Sparta 12.07 sec ptn  
3 146 Emanuelson, Shaquille 08-01-2000 AV '40 12.14 sec ptn  
4 170 Melgers, Tijmen 02-01-1999 AV Sparta 12.24 sec ptn  
5 184 Groot, Maurik de 14-04-1999 Haag Atletiek 12.50 sec ptn  
6 142 Vos, Marnix 29-11-2000 Haag Atletiek 13.02 sec ptn  
7 197 Duff, Brett 01-01-2001 AV Sparta 13.36 sec ptn  
8 20 Daal, Thijs van 09-09-2000 AV Sparta 13.89 sec ptn  
9 171 Brabander, Quinten de 15-06-2000 AV Olympus '70 14.11 sec ptn  
10 172 Veld, Dion in't 15-08-2000 AV Olympus '70 14.51 sec ptn  
  140 Hijstek, Abel 27-05-2000 Haag Atletiek   sec ptn  
  182 Vries, Max de 30-01-2000 Haag Atletiek   sec ptn  
  181 Timmers, Quintin 29-03-2000 Haag Atletiek   sec ptn  

hoog

7 deelnemer(s)

Pos. Stnr Naam geb Ver. Prestatie Ptn
1 43 Spoor, Robin 30-01-2000 AV Sparta 1.71 m ptn  
2 4 Meershoek, Thijs 16-08-2000 AV Sparta 1.50 m ptn  
3 172 Veld, Dion in't 15-08-2000 AV Olympus '70 1.35 m ptn  
4 171 Brabander, Quinten de 15-06-2000 AV Olympus '70 1.30 m ptn  
  197 Duff, Brett 01-01-2001 AV Sparta 1.30 m ptn  
  181 Timmers, Quintin 29-03-2000 Haag Atletiek   m ptn  
  183 Haffert, Sam 29-08-1999 Haag Atletiek   m ptn  

1000m

6 deelnemer(s)

Pos. Stnr Naam geb Ver. Prestatie Ptn
  142 Vos, Marnix 29-11-2000 Haag Atletiek   sec ptn  
  184 Groot, Maurik de 14-04-1999 Haag Atletiek   sec ptn  
  197 Duff, Brett 01-01-2001 AV Sparta   sec ptn  
  4 Meershoek, Thijs 16-08-2000 AV Sparta   sec ptn  
  20 Daal, Thijs van 09-09-2000 AV Sparta   sec ptn  
  140 Hijstek, Abel 27-05-2000 Haag Atletiek   sec ptn  

discus

8 deelnemer(s)

Pos. Stnr Naam geb Ver. Prestatie Ptn
  183 Haffert, Sam 29-08-1999 Haag Atletiek   m ptn  
  172 Veld, Dion in't 15-08-2000 AV Olympus '70   m ptn  
  197 Duff, Brett 01-01-2001 AV Sparta   m ptn  
  43 Spoor, Robin 30-01-2000 AV Sparta   m ptn  
  76 Wijnen, Florian 26-07-1999 AV Attila   m ptn  
  4 Meershoek, Thijs 16-08-2000 AV Sparta   m ptn  
  171 Brabander, Quinten de 15-06-2000 AV Olympus '70   m ptn  
  146 Emanuelson, Shaquille 08-01-2000 AV '40   m ptn  

Meisjes junioren C

80m

10 deelnemer(s)

Pos. Stnr Naam geb Ver. Prestatie Ptn
1 148 Loman, Merel 23-12-2000 AV '40 10.91 sec ptn  
2 149 Smit, Larissa 16-02-2000 AV '40 11.29 sec ptn  
3 152 Ruiter, Tessa de 24-01-2000 AV 1923 11.47 sec ptn  
4 110 Alzate-Ramirez, Linda 11-02-1999 ARV Ilion 11.50 sec ptn  
5 186 Obot, Dara 07-02-2000 Haag Atletiek 11.56 sec ptn  
6 111 Alzate-Ramirez, Pamela 11-02-1999 ARV Ilion 11.76 sec ptn  
7 9 Aar, Kim van der 18-12-2000 DEM 11.92 sec ptn  
8 136 Sam-Sin Chén, Ch'umiil 19-01-2000 AV 1923 12.11 sec ptn  
9 109 Alzate-Ramirez, Jessica 11-02-1999 ARV Ilion 14.74 sec ptn  
  139 Hagemann, Marlous 04-06-2000 Haag Atletiek   sec ptn  

hoog

5 deelnemer(s)

Pos. Stnr Naam geb Ver. Prestatie Ptn
  152 Ruiter, Tessa de 24-01-2000 AV 1923   m ptn  
  185 Smit, Tosca 22-03-2000 Haag Atletiek   m ptn  
  111 Alzate-Ramirez, Pamela 11-02-1999 ARV Ilion   m ptn  
  9 Aar, Kim van der 18-12-2000 DEM   m ptn  
  110 Alzate-Ramirez, Linda 11-02-1999 ARV Ilion   m ptn  

discus

4 deelnemer(s)

Pos. Stnr Naam geb Ver. Prestatie Ptn
  186 Obot, Dara 07-02-2000 Haag Atletiek   m ptn  
  9 Aar, Kim van der 18-12-2000 DEM   m ptn  
  136 Sam-Sin Chén, Ch'umiil 19-01-2000 AV 1923   m ptn  
  185 Smit, Tosca 22-03-2000 Haag Atletiek   m ptn  

1000m

6 deelnemer(s)

Pos. Stnr Naam geb Ver. Prestatie Ptn
  135 Bosch, Denise 04-12-2000 ARV Ilion   min ptn  
  137 Hoondert, Noa 27-08-2000 AV 1923   min ptn  
  141 Kort, Iza de 10-07-2000 Haag Atletiek   min ptn  
  109 Alzate-Ramirez, Jessica 11-02-1999 ARV Ilion   min ptn  
  110 Alzate-Ramirez, Linda 11-02-1999 ARV Ilion   min ptn  
  111 Alzate-Ramirez, Pamela 11-02-1999 ARV Ilion   min ptn  

Gerelateerde content