AV Sparta / Wedstrijden / Uitslagen en foto's / 2013 / Pupillenwedstrijd Voorburg / Uitslagen

Uitslagen van de Pupillenwedstrijd Voorburg

Uitslagen van de Pupillenwedstrijd Voorburg op 22 september 2013 in Voorburg

Jongens pupillen C

Stnr Naam geb 40m 600m Verspringen Balwerpen ptn
154 Maurice Afognon 2005 6.84 2.16.15 3.34 21.14 1673 ptn
183 Stephan van den Bosch 2005 7.70 2.17.34 2.87 22.01 1405 ptn
142 Thijs Huigen 2005 7.47 2.19.37 3.01 16.94 1387 ptn
151 Sam van der Aar 2006 7.90 2.28.52 2.82 26.95 1334 ptn
180 Samuel Corpeleijn 2005 8.31 2.22.46 2.59 27.57 1274 ptn
198 Pablo Blanco 2005 7.76 2.24.73 2.65 18.29 1238 ptn
181 Tyler Diependaal 2005 7.79 2.27.00 2.73 18.02 1227 ptn
228 Bruno Bakkers 2005 7.72 2.24.09 2.74 15.30 1222 ptn
182 Luca Olde Weghuis 2005 7.78 2.36.11 2.89 16.17 1169 ptn
229 Daniel Shiboleth 2005 8.01 2.32.05 2.72 15.62 1114 ptn
143 Ties Commandeur 2006 8.27 2.36.08 2.52 22.53 1104 ptn
230 Robbe Warries 2005 8.73 2.33.05 2.52 22.24 1052 ptn
208 Mitchel de Gier 2005 8.31 2.42.51 2.33 22.92 1024 ptn
147 Nyuk Lyn Cchung 2005 8.30 2.41.04 2.53 19.02 1022 ptn
224 Per Warries 2006 8.95 2.49.21 2.37 15.71 796 ptn
262 Mees Stoetzer 2005 8.16   2.33 16.43 780 ptn
213 Mink Dagevos 2005 9.06 2.41.36 2.13 15.48 776 ptn
216 Nathan Bauruelle 2006 9.14 2.49.12 1.95 11.77 620 ptn
214 Siem Dagevos 2006 9.25 dns 2.00 11.51 474 ptn
210 Simon Groen 2007 9.84   1.95 11.27 390 ptn
212 Lars van Beek 2006 dns 2.46.08     154 ptn
206 Livio Porracchio 2005 dns       0 ptn

Meisjes pupillen C

Stnr Naam geb 40m 600m Verspringen Balwerpen ptn
168 Lana Broers 2006 7.60 2.21.94 3.24 24.50 1492 ptn
227 Rosalie van Wouwen 2005 7.43 2.31.62 3.20 16.94 1340 ptn
193 Terra Primatesta 2005 7.77 2.30.85 2.94 15.71 1209 ptn
211 Nila Knoester 2005 8.06 2.19.71 2.83 12.63 1171 ptn
220 Giorgia Gary Sigaran 2005 7.93 2.58.10 2.49 21.41 1012 ptn
226 Jade Wormer 2005 8.19 2.55.48 2.50 16.91 919 ptn
184 Suzanne van den Nouweland 2006 8.27 2.48.14 2.57 11.24 865 ptn
225 Noa Shiboleth 2006 8.30 3.10.95 2.63 11.18 757 ptn
194 Noah de Kok 2005 7.97 2.53.69 2.26 7.05 734 ptn
153 Manon Isabelle van Duijn 2006 8.29 2.56.42 2.36 8.27 714 ptn
223 Robin Wagner 2006 8.46 4.12.38 2.51 8.04 615 ptn
200 Denice van de Voorn 2006 8.79 2.46.04 2.08 7.05 614 ptn
165 Evelien Pijnappel 2006 8.59 3.02.81 2.26 6.59 578 ptn
222 Nikki de Does 2006 9.23 3.00.93 2.14 11.40 577 ptn
199 Roshivita Holstein 2005 8.78 2.52.04 2.19 5.52 564 ptn

Jongens pupillen B

Stnr Naam geb 40m 1000m Hoogspringen Kogelstoten ptn
238 Stan Frankenmolen 2004 6.90 4.01.27 1.20 6.49 1908 ptn
237 Max Birdja 2004 6.62 4.15.50 1.20 6.14 1889 ptn
167 Jared Broers 2004 6.95 3.55.40 1.10 6.91 1875 ptn
209 Chameiro Stelk 2004 6.85 3.58.97 1.10 5.24 1778 ptn
163 Justin van Dooren 2004 7.50 3.48.86 1.05 5.82 1693 ptn
149 Ton Rozenburg 2004 7.34 4.11.81 1.05 5.48 1593 ptn
178 Marco Groenewold 2004 7.20 3.53.95 1.00 4.12 1574 ptn
240 Joris van de Langkruss 2004 7.41 4.01.61 0.95 5.46 1551 ptn
241 Gene Timmers 2004 7.49 4.30.94 1.00 4.61 1389 ptn
196 Maurick Voogd 2004 7.78 4.58.87 1.00 5.17 1279 ptn
197 Daniel Blanco 2004 7.72 4.15.55 0.85 3.73 1233 ptn
221 Rafael Smit 2004 7.84 4.31.00 0.75 4.19 1111 ptn
144 J Tas 2004 8.20 4.42.26 0.90 3.87 1096 ptn
176 Sam Eekhout 2004 8.00 5.03.82 0.80 4.19 1010 ptn
179 Jasper Kremer 2004 8.71 4.46.59 0.70 3.94 861 ptn
177 Mansur Riahy 2004         0 ptn
239 Rolon Knoester 2004         0 ptn

Meisjes pupillen B

Stnr Naam geb 40m 1000m Hoogspringen Kogelstoten ptn
232 Ava Meijerink 2004 6.85 4.54.26 1.15 5.34 1603 ptn
139 Lianne Oosterwijk 2004 7.55 4.09.33 1.10 4.90 1560 ptn
192 Amber de Roo 2004 6.69 4.31.90 1.00 3.74 1493 ptn
188 Femke van den Nouweland 2004 7.64 4.13.50 0.95 4.33 1375 ptn
261 Maeva Adotevi 2004 7.33 4.19.17 0.90 4.09 1356 ptn
190 Madelon van der Kuur 2004 7.52 4.19.31 0.85 4.29 1296 ptn
233 Ileen Ridder 2004 7.74 4.38.15 0.95 4.45 1269 ptn
141 Merel van Dam 2004 7.69 4.22.60 0.85 3.53 1193 ptn
166 Donna Polet 2004 8.11 4.20.05 0.85 3.75 1147 ptn
191 Anna Lustig 2004 8.19 4.39.64 0.85 3.85 1067 ptn
236 Lize Wagner 2004 8.12 5.38.98 0.95 3.72 970 ptn
189 Helene Ooink 2004 8.36 4.30.59 0.75 2.50 884 ptn
195 Sophie Haverkamp 2006 7.87   0.85 3.61 851 ptn
205 Hania Snellink 2004 dns     dns 0 ptn
235 Malin Tuyt 2004 dns     dns 0 ptn
231 Shannon Kamga 2004 dns     dns 0 ptn
234 Vanessa Rubin 2004 dns     dns 0 ptn

Jongens pupillen A(1e jrs)

Stnr Naam geb 60m 1000m Verspringen Kogelstoten ptn
201 Gabriel Emmanuel 2003 9.14 3.38.53 4.24 8.68 2274 ptn
169 Leon van der Waal 2003 9.39 3.45.41 3.53 6.29 1915 ptn
137 Matthijs Smits 2003 9.51 4.05.09 3.71 6.42 1840 ptn
258 Quinten Wormer 2003 10.15 3.49.72 3.17 6.75 1724 ptn
157 Marijn van Duijn 2003 10.21 4.12.75 3.58 6.65 1682 ptn
136 Lucas van de Logt 2003 10.30 3.55.43 3.47 5.83 1677 ptn
263 Marien Sips 2003 10.04 3.52.44 3.43 4.95 1666 ptn
158 Toby Harterink 2003 10.72 3.57.67 3.37 6.72 1642 ptn
252 Gwen Hanekamp 2003 10.37 4.02.49 3.26 5.83 1591 ptn
217 Sem van Vliet 2003 10.22 4.15.47 3.61 5.26 1589 ptn
171 Orlando Diependaal 2003 10.05 4.34.87 3.41 5.66 1523 ptn
248 Robin van den Boogaardt 2003 10.90 4.03.87 3.06 5.39 1444 ptn
255 Oliver van der Velde 2003 10.40 4.47.32 3.08 5.86 1375 ptn
215 Sjoerd Pijpers 2003 11.07 4.03.56 2.94 4.28 1323 ptn
254 Bram Mulder 2003 10.03   3.39 6.36 1297 ptn
207 Kevin Behre 2003 11.49 4.23.12 2.74 5.31 1220 ptn
148 Jaap Overeem 2003 11.21 4.21.77 2.91 3.31 1146 ptn
160 Tijmen van der Wees 2003     3.27   372 ptn
170 Enrique van Velzen 2003     dns   0 ptn

Jongens pupillen A(2e jrs)

Stnr Naam geb 60m 1000m Hoogspringen Balwerpen ptn
250 Jules Frankenmolen 2002 9.99 3.39.20 1.25 40.97 2090 ptn
161 Lars Schols 2002 9.29 3.44.36 1.15 38.36 2076 ptn
175 Matthew Heemskerk 2002 9.47 3.34.61 1.15 34.22 2058 ptn
203 Quinten Chambliss 2002 9.32 4.07.53 1.35 31.99 2036 ptn
172 Noah Cinjee 2002 9.56 3.37.74 1.20 27.06 1980 ptn
174 Roan Wulff 2002 9.95 3.55.96 1.10 31.27 1796 ptn
249 Jorn Dijk 2002 9.64 4.15.38 1.20 28.43 1795 ptn
256 Roeland Vos 2002 10.09 4.19.07 1.15 33.86 1733 ptn
159 Nigel Steenwinkel 2002 9.43 4.43.38 1.15 21.34 1597 ptn
257 Emiel Witting 2002 10.48 4.29.31 1.15 20.28 1470 ptn
162 Ruairi Feakes 2002 10.72 4.14.00 0.95 23.25 1394 ptn
140 Samuel de Ruiter 2002 11.33 4.26.83 1.00 21.40 1276 ptn
204 Kamil Snellink 2002 11.40 4.27.33 0.95 17.63 1175 ptn
251 Iwan de Groene 2002 12.83 5.26.26 0.90 19.61 830 ptn
202 Marouane El Allouchi 2002       dns 0 ptn
253 Sjoerd van Heel 2002       dns 0 ptn

Meisjes pupillen A(1e jrs)

Stnr Naam geb 60m 1000m Verspringen Kogelstoten ptn
138 Alysee Lester 2003 9.23 3.52.66 4.06 8.99 2160 ptn
150 Bo van der Aar 2003 10.00 4.02.82 3.92 5.95 1784 ptn
242 Denise de Does 2003 10.30 3.58.09 3.50 5.64 1658 ptn
186 Jade Pique 2003 10.10 4.00.61 2.90 5.14 1524 ptn
156 Karlijn Legemaate 2003 10.96 4.40.88 3.11 4.68 1249 ptn
243 Sandy de Does 2003 12.11 5.01.88 3.09 4.69 1044 ptn
185 Daphne Pouwel 2003 11.04 4.39.93 2.23 4.27 1037 ptn
247 Natasha van der Walle 2003 11.50   2.99 4.52 902 ptn
245 Janne Siedenburg 2003 11.68   2.89 3.31 768 ptn
155 Valerie Afognon 2003         0 ptn

Meisjes pupillen A(2e jrs)

Stnr Naam geb 60m 1000m Hoogspringen Balwerpen ptn
244 Mellinde Fikkert 2002 10.52 4.03.33 1.15 24.13 1626 ptn
146 Dewi Scholten 2002 10.77 4.05.33 1.05 18.77 1437 ptn
152 Jaja Djau 2002 10.79 4.01.09 0.95 22.43 1433 ptn
246 Annika Wagner 2002 10.08 4.43.42 1.10 17.17 1396 ptn
145 Leah Tas 2002 10.19 4.22.63 0.90 18.53 1329 ptn
164 Blom Polderman 2002 10.54 4.24.50 0.90 21.82 1319 ptn
187 Luca van Loon 2002         0 ptn