AV Sparta / Wedstrijden / Uitslagen en foto's / 2013 / D Spelen / Uitslagen

Uitslagen van de D Spelen

Uitslagen van de D Spelen op 8 september 2013 in Amsterdam

        80 meter JJD2    
    serie 1   wind -1.3  
1 94 Levi   Hazes AV '23 10,13
2 682 David   Peetoom Zuidwal 10,65
3 271 Mirko de Pagter Hanzesport 11,21
4 73 Luc ten Have Atletico '73 11,27
5 662 Jibbe   Klumpenaar VAV 11,43
6 617 Remco van Woerkom Startbaan 11,74
7 502 Batha   Sedoc Phanos 11,79
8 14 Jordy   Berendsen AAV '36 dns
    serie 2   wind -0.1  
1 83 Mattijs - Mols Attila 10,49
2 485 Simon   Groot Wesseldijk PEC 1910 10,90
3 24 Rick van de Noort AAV '36 11,47
4 470 Michael   Osayande Pallas '67 11,49
5 613 Onyema   Adigida Startbaan 11,51
6 441 Monichavoan   Choun PAC 11,55
7 359 Cas van Enckevort Lopersgroep Deurne 12,65
  321 Timo   Koning KAV Holland dns
    serie 3   wind -1.1  
1 674 Tijn   Vaessen AV Weert 10,61
2 164 Jeffrey   Stokkel De Spartaan 10,76
3 113 Rik van der Zwan AV '40 11,23
4 343 Koen   Prud'Homme van Reine Leiden Atletiek 11,37
5 75 Pim   Jansen Atletico '73 11,49
6 426 Sander   Hoogervorst Olympus '70 11,80
7 227 Thomas   Kwint Groningen Atletiek 11,82
8 430 Dion in 't Veld Olympus '70 12,56
    serie 4   wind +0.3  
1 578 Sebastiaan   Verhoeven Sparta 10,55
2 99 Nelson   Osita AV '23 10,67
3 43 Niels   Ranzijn Almere '81 11,11
4 289 Dennis   Reniers Hellas 11,33
5 172 Jordi   Ouwehand AV Edam 11,58
6 658 Tom de Graaf VAV 11,66
7 472 Jasper van der Heydt Parthenon 12,02
8 427 Chris   Krijger Olympus '70 13,42
    serie 5   wind -1.3  
1 124 Jan   Smets AVV 10,87
2 634 Jay   Beelen Trias 11,31
3 481 Jiddo van Zessen Parthenon 11,47
4 371 Bas van Dijk Lycurgus 11,74
5 177 Ruben   Heijnen Delta Sport 11,89
6 353 Jordy   Althuizen Lopersgroep Deurne 11,93
7 196 Ruben   Coljee Fit 14,08
3 319 Jos   Hoogewerf KAV Holland dns
        80 meter JJD2  
    serie 6   wind -0.2  
1 515 Jimmy van Velzen Pijnenburg 10,68
2 32 Kenneth   Hoven Achilles-Top 10,97
3 471 Milan le Bruin Parthenon 11,39
4 61 Niels   Boonstra Astylos 11,53
5 324 Maarten   Quaars KAV Holland 11,64
6 565 Guus   Nijkamp Spado 12,13
7 16 Tom   Driessen AAV '36 12,24
        80 meter JJD2  
    serie 7   wind -2.7  
1 255 Max de Vries Haag Atletiek 11,03
2 494 Philip van de Beek Phanos 11,1
3 4 Jeffrey   Karikari AAC 11,13
4 550 Daan   Zijlmans Scorpio 11,77
5 448 Valbor   Gorre PAC 12,16
6 363 Bodhi van Selow Lopersgroep Deurne 12,27
7 463 Kai   Posthoorn PAC 12,48
        80 meter JJD2  
    serie 8   wind -0.1  
1 267 Tygo vd Weijer HAC 10,85
2 65 Daniel   Versteeg ATHLOI 10,98
3 118 Stijn   Heuvelman AV '47 11,13
4 543 Hilco   Heijne Scorpio 11,60
5 278 Max   Gebski Hellas 11,97
6 647 Tunde   Adesanya Typhoon 12,10
        Halve Finale 80 meter JJD2  
    serie 1   wind +0.2  
1 94 Levi   Hazes AV '23 10,23
2 515 Jimmy van Velzen Pijnenburg 10,63
3 674 Tijn   Vaessen AV Weert 10,71
4 124 Jan   Smets AVV 10,89
5 65 Daniel   Versteeg ATHLOI 11,04
6 43 Niels   Ranzijn Almere '81 11,18
7 271 Mirko de Pagter Hanzesport 11,31
8 634 Jay   Beelen Trias 11,37
    serie 2   wind 0.0  
1 83 Mattijs - Mols Attila 10,49
2 164 Jeffrey   Stokkel De Spartaan 10,63
3 682 David   Peetoom Zuidwal 10,67
4 255 Max de Vries Haag Atletiek 10,80
5 485 Simon   Groot Wesseldijk PEC 1910 10,96
6 4 Jeffrey   Karikari AAC 11,00
7 289 Dennis   Reniers Hellas 11,44
  113 Rik van der Zwan AV '40 dns
    serie 3   wind -1,2  
1 578 Sebastiaan   Verhoeven Sparta 10,59
2 99 Nelson   Osita AV '23 10,74
3 267 Tygo vd Weijer HAC 11,02
4 32 Kenneth   Hoven Achilles-Top 11,09
5 118 Stijn   Heuvelman AV '47 11,10
6 494 Philip van de Beek Phanos 11,29
7 343 Koen   Prud'Homme van Reine Leiden Atletiek 11,49
8 73 Luc ten Have Atletico '73 11,53
        Finale 80 meter JJD2  
    serie 1   wind -0.8  
1 83 Mattijs - Mols Attila 10,21
2 94 Levi   Hazes AV '23 10,30
3 578 Sebastiaan   Verhoeven Sparta 10,43
4 515 Jimmy van Velzen Pijnenburg 10,65
5 682 David   Peetoom Zuidwal 10,70
6 164 Jeffrey   Stokkel De Spartaan 10,77
7 99 Nelson   Osita AV '23 10,86
8 674 Tijn   Vaessen AV Weert 10,94
        80 meter horden JJD2  
      serie 1 wind +1.5  
1 465 Finnian van der Steenhoven PAC 12,46
2 147 Léon   Mak De Gemzen 12,94
3 168 Joe   Tielen De Sperwers 12,97
4 448 Valbor   Gorre PAC 13,63
5 102 Rutger de Boer AV '34 15,28
6 390 Thomas   Arensman NEA Volharding 16,10
7 571 Matthijs   Weultjes Spado 16,76
8 58 Job   Dieterman Arena Atletiek 16,84
      serie 2 wind -0.1 tijd
1 577 Robin   Spoor Sparta 12,38
2 319 Jos   Hoogewerf KAV Holland 13,05
3 325 Mika   Taag KAV Holland 13,66
4 242 Casper   Knoester Haag Atletiek 13,82
5 62 Rick   Harmsen ASV 14,61
6 547 Tim   Nuijten Scorpio 15,87
7 315 Martijn Daan Beekhuis KAV Holland 16,32
8 217 Daan   Klijn AV Gouda 16,37
      serie 3 wind +0.4  
1 322 Sil   Negenman KAV Holland 12,63
2 565 Guus   Nijkamp Spado 13,34
3 289 Dennis   Reniers Hellas 13,62
4 143 Floyd van Dijk De-Atleet 14,44
5 118 Stijn   Heuvelman AV '47 15,00
6 491 Julian   Vos PEC 1910 15,25
7 620 Arthur de Kok Statina 16,47
8 196 Ruben   Coljee Fit 17,62
      serie 4 wind +1.9  
1 47 Joep de Wit Almere '81 13,07
2 382 Jesse   Pupping Lycurgus 13,22
3 423 Quinten de Brabander Olympus '70 14,47
4 647 Tunde   Adesanya Typhoon 14,56
5 430 Dion in 't Veld Olympus '70 14,91
6 433 Rick van der Waal Olympus '70 16,06
      serie 5 wind +1.6  
1 494 Philip van de Beek Phanos 12,77
2 457 Edo   Maas PAC 13,43
3 671 Laurens   Handels AV Weert 13,48
4 76 Bjorn   Sloot Atletico '73 13,70
5 616 Milan   Weeda Startbaan 15,21
6 232 Bjorn   Schats GVAC 15,58
7 195 Gabriel   Coljee Fit 17,63
        80 meter horden JJD2  
      serie 6 wind +1.6  
1 479 Daan v.d Spiljard Parthenon 13,25
2 634 Jay   Beelen Trias 13,73
3 614 Rens   Groot Startbaan 13,81
4 501 Tijmen   Schouws Phanos 14,41
5 508 Lennart   Gijsen Pijnenburg 14,55
6 386 Casper van den Top Lycurgus 15,14
7 463 Kai   Posthoorn PAC 15,59
8 177 Ruben   Heijnen Delta Sport 15,81
        Halve Finale 80 meter horden JJD2  
      serie 1 wind -0.6  
1 322 Sil   Negenman KAV Holland 12,81
2 577 Robin   Spoor Sparta 12,87
3 147 Léon   Mak De Gemzen 12,93
4 319 Jos   Hoogewerf KAV Holland 13,00
5 382 Jesse   Pupping Lycurgus 13,24
6 565 Guus   Nijkamp Spado 13,33
7 671 Laurens   Handels AV Weert 13,70
8 448 Valbor   Gorre PAC 13,91
      serie 2 wind +0.9  
1 465 Finnian van der Steenhoven PAC 12,60
2 494 Philip van de Beek Phanos 12,79
3 47 Joep de Wit Almere '81 13,15
4 168 Joe   Tielen De Sperwers 13,28
5 479 Daan v.d Spiljard Parthenon 13,38
6 289 Dennis   Reniers Hellas 13,78
7 457 Edo   Maas PAC 13,83
8 634 Jay   Beelen Trias 13,92
        Finale 80 meter horden JJD2  
      serie 1 wind -1  
1 465 Finnian van der Steenhoven PAC 12,43
2 322 Sil   Negenman KAV Holland 12,50
3 577 Robin   Spoor Sparta 12,71
4 494 Philip van de Beek Phanos 12,72
5 47 Joep de Wit Almere '81 12,93
6 319 Jos   Hoogewerf KAV Holland 13,13
7 147 Léon   Mak De Gemzen 13,20
8 382 Jesse   Pupping Lycurgus 13,21
        Hoogspringen JJD2  
1 515 Jimmy van Velzen Pijnenburg 1,65
2 452 Daan   Hoomoedt PAC 1,60
3 92 Jesse   Edwards AV '23 1,55
4 233 Daan van der Velden GVAC 1,55
5 547 Tim   Nuijten Scorpio 1,50
6 479 Daan v.d Spiljard Parthenon 1,50
7 14 Jordy   Berendsen AAV '36 1,40
7 613 Onyema   Adigida Startbaan 1,40
7 162 Julius   Oud De Spartaan 1,40
7 16 Tom   Driessen AAV '36 1,40
7 59 Finn   Garritsen Argo 1,40
7 61 Niels   Boonstra Astylos 1,40
7 573 Martijn   Geerts Sparta 1,40
7 76 Bjorn   Sloot Atletico '73 1,40
7 583 Jorrit   Hildebrand Spirit Lelystad 1,40
15 326 Igor   Uiterwijk KAV Holland 1,40
15 18 Niels de Groot AAV '36 1,40
18 271 Mirko de Pagter Hanzesport 1,30
18 261 Sam   Smit HAC 1,30
18 102 Rutger de Boer AV '34 1,30
18 283 Daan   Meier Hellas 1,30
22 315 Martijn Daan Beekhuis KAV Holland 1,30
23 658 Tom de Graaf VAV 1,30
        Verspringen JJD2  
1 465 Finnian van der Steenhoven PAC 5,34
2 168 Joe   Tielen De Sperwers 5,14
3 94 Levi   Hazes AV '23 4,91
4 382 Jesse   Pupping Lycurgus 4,81
5 682 David   Peetoom Zuidwal 4,62
6 62 Rick   Harmsen ASV 4,59
7 65 Daniel   Versteeg ATHLOI 4,52
8 614 Rens   Groot Startbaan 4,47
9 143 Floyd van Dijk De-Atleet 4,40
10 485 Simon   Groot Wesseldijk PEC 1910 4,39
11 242 Casper   Knoester Haag Atletiek 4,37
12 267 Tygo vd Weijer HAC 4,36
13 343 Koen   Prud'Homme van Reine Leiden Atletiek 4,33
14 423 Quinten de Brabander Olympus '70 4,26
15 481 Jiddo van Zessen Parthenon 4,24
16 287 Hendrik   Oppelaar Hellas 4,23
17 113 Rik van der Zwan AV '40 4,18
18 441 Monichavoan   Choun PAC 4,16
19 43 Niels   Ranzijn Almere '81 4,12
20 24 Rick van de Noort AAV '36 4,11
21 457 Edo   Maas PAC 4,11
23 326 Igor   Uiterwijk KAV Holland 4,09
24 32 Kenneth   Hoven Achilles-Top 4,09
25 508 Lennart   Gijsen Pijnenburg 4,08
26 674 Tijn   Vaessen AV Weert 4,05
27 230 Juul   Knoester GVAC 4,00
28 573 Martijn   Geerts Sparta 3,99
29 264 Daan   Verbakel HAC 3,95
29 29 Niels van der Weide AAV '36 3,89
31 502 Batha   Sedoc Phanos 3,83
32 571 Matthijs   Weultjes Spado 3,75
33 323 Tijn   Pronk KAV Holland 3,64
34 217 Daan   Klijn AV Gouda 3,60
35 265 Thomas van Vlerken HAC 3,35
36 212 Jelle   Boer AV Gouda 2,82
        1000 meter   JJD2  
1 462 Max   Polak PAC 2.56.81
2 84 Robin van Riel Attila 3.00.01
3 349 Benny   Dijkstra Lionitas 3.00.88
4 230 Juul   Knoester GVAC 3.01.61
5 71 Jelle de Roon Atledo 3.01.90
6 39 Kelvin   Baartwijk Almere '81 3.01.97
7 140 Thomas   Mudde Daventria 3.02.51
8 504 Tim van Enk Phoenix 3.03.21
9 637 Michel van den Hoven Trias 3.05.63
10 227 Thomas   Kwint Groningen Atletiek 3.09.36
11 374 Mats   Heine Lycurgus 3.10.15
12 662 Jibbe   Klumpenaar VAV 3.10.52
13 625 Jens  van Geel THOR 3.11.11
14 302 Welmer de Boer Horror 3.11.23
15 602 Frits   Rasenberg Sprint 3.12.70
16 418 Teun   Beers NOVA 3.13.21
17 191 Jaimy   Voogt Energie 3.13.34
18 583 Jorrit   Hildebrand Spirit Lelystad 3.13.88
19 336 Cas   Kopmels Leiden Atletiek 3.14.43
20 552 Illian   Martens Seven Hills Running Team 3.16.70
21 661 Kristian van Keulen VAV 3.18.08
22 96 Tsega   Kifle AV '23 3.19.71
23 535 Raphael Markus van de  Linde Rotterdam Atletiek 3.20.31
24 241 Abel   Hijstek Haag Atletiek 3.20.59
25 611 Remco   Mulder Start '78 3.20.86
26 622 Teun van der Meer Statina 3.22.59
27 27 Jim van 't Schip AAV '36 3.23.49
28 543 Hilco   Heijne Scorpio 3.24.68
29 668 Justin   Martena SV Veendam 3.26.69
30 35 Youp   Hafkamp AKU 3.28.10
31 443 Tygo   Dobber PAC 3.31.74
32 617 Remco van Woerkom Startbaan 3.38.28
33 279 Sybren   Kiewiet Hellas 3.40.34
        1000 meter  hindernis JJD2  
1 311 Alessio van der Straaten Ilion 3.06.61
2 268 Tom   Willems HAC 3.13.98
3 325 Mika   Taag KAV Holland 3.18.29
4 172 Jordi   Ouwehand AV Edam 3.21.35
5 501 Tijmen   Schouws Phanos 3.26.80
6 233 Daan van der Velden GVAC 3.32.87
7 323 Tijn   Pronk KAV Holland 3.35.43
8 256 Mike van Dijk AV Haarlem 3.40.39
9 229 Gijs   Knoester GVAC 3.40.88
10 264 Daan   Verbakel HAC 3.42.01
11 232 Bjorn   Schats GVAC 3.43.01
12 265 Thomas van Vlerken HAC 3.50.60
13 587 Thijs van Deurzen Spirit Oud Beijerland 3.54.40
14 195 Gabriel   Coljee Fit 3.56.70
15 261 Sam   Smit HAC 3.57.38
16 390 Thomas   Arensman NEA Volharding 3.57.43
17 58 Job   Dieterman Arena Atletiek 4.00.05
18 431 Tim   Verhulst Olympus '70 4.08.69
        kogelstoten JJD2  
1 110 Shaquille   Emanuelson AV '40 13,65
2 577 Robin   Spoor Sparta 12,84
3 530 Ruud   Louter RK HAV 12,45
4 310 Jarno van der Krogt Ilion 11,98
5 99 Nelson   Osita AV '23 11,72
6 507 Rik   Barlo Pijnenburg 11,17
7 575 Thijs   Meershoek Sparta 10,97
8 111 Lars van der Salm AV '40 10,94
9 334 Luuk   Hensing Leiden Atletiek 10,86
10 193 Joris   Pals Feniks 10,47
11 527 Merijn   Nolet Prins Hendrik 9,40
12 387 Marten   Voorberg Lycurgus 9,20
13 346 Wessel   Wiersema Leiden Atletiek 8,87
14 185 Lars   Boertien Energie 8,32
15 545 Frank   Korzilius Scorpio 7,92
16 546 Patrick   Korzilius Scorpio 7,22
17 219 Ivo van de Pasch AV Gouda 6,87
18 229 Gijs   Knoester GVAC 6,82
        speerwerpen JJD2  
1 436 Thorben   Bos PAC 42,60
2 608 Dylan van Zundert Sprint 41,39
3 575 Thijs   Meershoek Sparta 40,35
4 71 Jelle de Roon Atledo 39,02
5 310 Jarno van der Krogt Ilion 38,50
6 249 Alessio   Podda Haag Atletiek 36,10
7 507 Rik   Barlo Pijnenburg 35,26
8 115 Sven van Dijk AV '47 34,33
9 661 Kristian van Keulen VAV 34,32
10 567 Youri   Sheppard Spado 33,36
11 18 Niels de Groot AAV '36 32,97
12 333 Niels van Gaalen Leiden Atletiek 32,76
13 238 Jannis   Fischer Haag Atletiek 32,46
14 581 Bodhy   Wijnings Spiridon 32,08
15 538 Jesper   Vrijenhoek Rotterdam Atletiek 31,91
16 527 Merijn   Nolet Prins Hendrik 31,10
17 491 Julian   Vos PEC 1910 30,49
18 116 Hans   Harting AV '47 30,11
19 366 Olle   Bosma Lycurgus 29,59
20 268 Tom   Willems HAC 28,81
21 92 Jesse   Edwards AV '23 28,68
22 111 Lars van der Salm AV '40 27,62
23 437 Tijmen   Bos PAC 25,74
24 433 Rick van der Waal Olympus '70 20,97
      60 meter  MJD1    
    serie 1   wind -0.6  
1 192 Shaquata   King Feniks 8,21
2 392 Fleur   Neven NEA Volharding 8,86
3 155 Linde   Braun De Spartaan 8,96
4 64 Francisca van Leer ATC '75 9,36
5 609 Kim   Brandsma Start '78 9,39
6 512 Milou van 't Land Pijnenburg 9,56
7 516 Djim van den Berg Prins Hendrik 9,68
8 635 Yanniek   Bouwer Trias 10,11
    serie 2   wind -0.2  
1 314 Emy   Guikema Jupiter 8,74
2 401 Ester   Holt Noorwegen 9,13
3 365 Jada   Windsant Lopersgroep Deurne 9,19
4 610 Anne-Karlijn   Mos Start '78 9,20
5 683 Lara   Vedder Zuidwal 9,28
6 126 Isabel van den Broek BAV 9,36
7 223 Floor   Tetelepta AV Gouda 9,61
8 517 Vera van den Berg Prins Hendrik 9,93
    serie 3   wind +1.4  
1 607 Silke   Vonk Sprint 8,61
2 626 Amy   Hasselton THOR 8,86
3 208 Joelle   Adams Generaal Michaelis 9,12
4 306 Nina van Diepen Hylas 9,16
5 352 Cicely   Sille Lionitas 9,17
6 340 Madelief   Nouwens Leiden Atletiek 9,31
7 312 Fleur   Tijmes Isala '96 9,82
8 362 Chloé van Selow Lopersgroep Deurne 9,88
    serie 4   wind -0.6  
1 414 Emma   Hoving NOP 8,64
2 80 Daphne van der Heijden Attila 8,79
3 119 Fleur   Sloot AV '47 9,15
4 368 Lisa   Bruintjes Lycurgus 9,29
5 6 Nika van der  Meer AAC 9,33
6 293 Roos   Verdegaal Hellas 9,90
7 458 Annemarie   Malais PAC 10,06
    serie 5   wind -0.9  
1 163 Lara   Owobowale De Spartaan 8,80
2 624 Anna   Roelofs Suomi 8,86
3 389 Simone   Winter Lycurgus 9,07
4 375 Merel Van Herp Lycurgus 9,25
5 651 Sarah   Kortland Typhoon 9,36
6 66 Chenne van den Berg Athlos 9,40
7 404 Anniken   Randvik Noorwegen 9,44
    serie 6   wind +0.8  
1 26 Kadidja   Sangare AAV '36 8,45
2 108 Inge   Salzmann AV '34 8,94
3 605 Hanneke   Verheesen Sprint 9,25
4 246 Rosa Luna de Leeuwe Haag Atletiek 9,46
5 505 Jade   Hermkens Phoenix 9,55
6 510 Dawy   Jipat Pijnenburg 9,73
7 405 Andrea   Randvik Noorwegen 9,92
    serie 7   wind +1.1  
1 576 Grace-Ann   Pronk Sparta 8,61
2 518 Isabel   Bertrand Prins Hendrik 8,94
3 48 Dyanthe   Zandgrond Almere '81 9,02
4 144 Loes   Hulleman De-Atleet 9,28
5 403 Mari   Øverby Noorwegen 9,36
6 391 Sheralda   Bottse NEA Volharding 9,54
7 296 Vera   Kuipers Hercules 10,01
      Halve Finale 60 meter  MJD1  
    serie 1   wind -1.9  
1 192 Shaquata   King Feniks 8,32
2 576 Grace-Ann   Pronk Sparta 8,74
3 80 Daphne van der Heijden Attila 8,92
4 518 Isabel   Bertrand Prins Hendrik 9,21
5 119 Fleur   Sloot AV '47 9,28
  365 Jada   Windsant Lopersgroep Deurne dns
  389 Simone   Winter Lycurgus dns
  626 Amy   Hasselton THOR dns
    serie 2   wind -0.4  
1 26 Kadidja   Sangare AAV '36 8,61
2 414 Emma   Hoving NOP 8,70
3 163 Lara   Owobowale De Spartaan 8,77
4 624 Anna   Roelofs Suomi 8,87
5 155 Linde   Braun De Spartaan 9,03
6 610 Anne-Karlijn   Mos Start '78 9,29
7 306 Nina van Diepen Hylas 9,29
8 208 Joelle   Adams Generaal Michaelis 9,42
    serie 3   wind +0.3  
1 607 Silke   Vonk Sprint 8,45
2 392 Fleur   Neven NEA Volharding 8,68
3 314 Emy   Guikema Jupiter 8,84
4 48 Dyanthe   Zandgrond Almere '81 9,09
5 108 Inge   Salzmann AV '34 9,13
6 401 Ester   Holt Noorwegen 9,28
7 605 Hanneke   Verheesen Sprint 9,28
  352 Cicely   Sille Lionitas dns
      Finale 60 meter  MJD1    
    serie 1   wind -1.5  
1 192 Shaquata   King Feniks 8,13
2 607 Silke   Vonk Sprint 8,53
3 26 Kadidja   Sangare AAV '36 8,55
4 392 Fleur   Neven NEA Volharding 8,79
5 414 Emma   Hoving NOP 8,81
6 576 Grace-Ann   Pronk Sparta 8,81
7 163 Lara   Owobowale De Spartaan 8,84
8 314 Emy   Guikema Jupiter 8,92
      60 meter horden MJD1    
    serie 1     wind +1.1  
1 572 Nanah   Fung-Loy Sparta 9,97
2 198 Nikki   Boon Flevo Delta 10,60
3 163 Lara   Owobowale De Spartaan 10,62
4 138 Fleur van der Linden DAK 11,78
5 361 Anouk   Roijackers Lopersgroep Deurne 12,25
6 295 Miranda van Dijk Hercules 12,30
7 379 Sienna   Klous Lycurgus 12,82
    serie 2     wind +0.7  
1 282 Yara   Linnekamp Hellas 10,63
2 673 Tessa   Smits AV Weert 10,91
3 277 Samar   Ahmed Hellas 11,64
4 44 Tess   Steehouwer Almere '81 11,88
5 401 Ester   Holt Noorwegen 12,12
6 677 Joy de Bruijne Zuidwal 12,51
7 205 Janice   Zomerman Flevo Delta 12,58
    serie 3     wind +1.1  
1 82 Pien   Korstanje Attila 11,21
2 272 Terri   Talan AV Heerenveen 11,22
3 145 Janne   Schilperoort De-Atleet 11,30
4 453 Jemima de Jonge PAC 11,50
5 153 Hieke   Böhm De Spartaan 11,67
6 373 Anouk   Haverkort Lycurgus 12,58
7 294 Liza van de Vooren Hellas 13,25
    serie 4     wind +0.9  
1 152 Megan van Beelen De Spartaan 10,87
2 400 Carolina   Hernandez Vråle Noorwegen 11,61
3 397 Julie   Arnesen Noorwegen 11,71
4 601 Jinke   Prinsen Sprint 11,81
5 679 Romy van Hilst Zuidwal 11,95
6 505 Jade   Hermkens Phoenix 12,30
7 293 Roos   Verdegaal Hellas 12,62
    Finale 60 meter horden MJD1    
    serie 1     wind -1.5  
1 572 Nanah   Fung-Loy Sparta 9,99
2 282 Yara   Linnekamp Hellas 10,50
3 198 Nikki   Boon Flevo Delta 10,66
4 163 Lara   Owobowale De Spartaan 10,76
5 272 Terri   Talan AV Heerenveen 11,35
6 82 Pien   Korstanje Attila 11,90
  152 Megan van Beelen De Spartaan dnf
  673 Tessa   Smits AV Weert dq
      Hoogspringen MJD1    
1 473 Bridget   Janssen Parthenon 1,50
2 170 Liset   Kolkman AV Edam 1,45
3 389 Simone   Winter Lycurgus 1,45
4 174 Anouk   Schot AV Edam 1,40
5 367 Inez   Bouwen Lycurgus 1,40
6 361 Anouk   Roijackers Lopersgroep Deurne 1,35
6 152 Megan van Beelen De Spartaan 1,35
8 411 Esmee van de Guchte NOP 1,35
9 201 Diede van der Meer Flevo Delta 1,35
9 400 Carolina   Hernandez Vråle Noorwegen 1,35
9 673 Tessa   Smits AV Weert 1,35
9 526 Lotte   Houtman Prins Hendrik 1,35
13 667 Amy van de Werken VAV 1,30
14 407 Julia   Rønnskar Noorwegen 1,30
14 136 Tijsje   Konig Ciko '66 1,30
16 453 Jemima de Jonge PAC 1,30
16 44 Tess   Steehouwer Almere '81 1,30
16 568 Floor van Splunter Spado 1,30
19 67 Floor van den Brink Athlos 1,30
20 615 Marie   Visser Startbaan 1,30
21 138 Fleur van der Linden DAK 1,25
22 444 Feyi van den Elshout PAC 1,25
23 513 Anika   Northausen Pijnenburg 1,25
23 87 Louiza   Kruiswijk Atverni 1,25
25 429 Carlijn   Potma Olympus '70 1,25
26 107 Camilla   Pieper AV '34 1,20
27 202 Ruth   Oostveen Flevo Delta 1,20
28 63 Jet   Kasten ASV 1,20
29 659 Lotte van de Haar VAV 1,20
      Verspringen MJD1    
1 626 Amy   Hasselton THOR 4,68
2 283 Yara   Linnekamp Hellas 4,61
3 26 Kadidja   Sangare AAV '36 4,55
4 208 Joelle   Adams Generaal Michaelis 4,41
5 145 Janne   Schilperoort De-Atleet 4,36
6 314 Emy   Guikema Jupiter 4,33
7 576 Grace-Ann   Pronk Sparta 4,29
8 624 Anna   Roelofs Suomi 4,16
9 272 Terri   Talan AV Heerenveen 4,14
10 246 Rosa Luna de Leeuwe Haag Atletiek 4,13
11 607 Silke   Vonk Sprint 4,09
12 201 Diede van der Meer Flevo Delta 4,07
13 277 Samar   Ahmed Hellas 4,05
14 192 Shaquata   King Feniks 4,04
15 6 Nika van der  Meer AAC 4,04
16 109 Martha   Chapple AV '40 4,03
17 679 Romy van Hilst Zuidwal 4,01
18 444 Feyi van den Elshout PAC 3,98
19 609 Kim   Brandsma Start '78 3,95
20 108 Inge   Salzmann AV '34 3,92
21 66 Chenne van den Berg Athlos 3,89
22 176 Noah   Suurmond AV Edam 3,82
23 518 Isabel   Bertrand Prins Hendrik 3,82
24 407 Julia   Rønnskar Noorwegen 3,82
25 584 Frouke   Benz Spirit Oud Beijerland 3,80
26 516 Djim van den Berg Prins Hendrik 3,77
27 403 Mari   Øverby Noorwegen 3,76
28 144 Loes   Hulleman De-Atleet 3,74
29 651 Sarah   Kortland Typhoon 3,73
30 379 Sienna   Klous Lycurgus 3,70
31 683 Lara   Vedder Zuidwal 3,70
32 667 Amy van de Werken VAV 3,69
33 141 Anna   Oosterwegel Daventria 3,69
34 119 Fleur   Sloot AV '47 3,67
35 412 Aniek   Hegeman NOP 3,67
36 170 Liset   Kolkman AV Edam 3,61
37 569 Eline   Verhulst Spado 3,54
38 64 Francisca van Leer ATC '75 3,53
39 373 Anouk   Haverkort Lycurgus 3,52
40 512 Milou van 't Land Pijnenburg 3,49
41 127 Winnie de Groot BAV 3,45
42 635 Yanniek   Bouwer Trias 3,36
43 223 Floor   Tetelepta AV Gouda 3,31
44 214 Eilsabeth   Deelen AV Gouda 3,22
      1000 meter  MJD1    
1 375 Merel Van Herp Lycurgus 3.10.93
2 306 Nina van Diepen Hylas 3.15.24
3 91 Bente   Wagenveld Atverni 3.16.51
4 612 Romée   Pluim Start '78 3.23.10
5 555 Veerle   Visser Seven Hills Running Team 3.23.31
6 190 Lotte   Veldhoen Energie 3.26.14
7 80 Daphne van der Heijden Attila 3.28.36
8 529 Marlot   Bruggink AV Rijssen 3.28.41
9 89 Manon   Stringa Atverni 3.29.46
10 93 Maxime   Frenkel AV '23 3.30.31
11 405 Andrea   Randvik Noorwegen 3.30.38
12 156 Eveline de Jong De Spartaan 3.30.96
13 404 Anniken   Randvik Noorwegen 3.32.15
14 655 Anne   Geytenbeek U-Track 3.33.07
15 520 Karlijn   Bongenaar Prins Hendrik 3.34.53
16 304 Nikee   Siemonsma Horror 3.36.15
17 109 Martha   Chapple AV '40 3.36.24
18 313 Jet   Winter Jahn II 3.40.14
19 355 Anna   Berkers Lopersgroep Deurne 3.43.02
20 171 Sharita   Oor AV Edam 3.43.39
21 677 Joy de Bruijne Zuidwal 3.44.52
22 553 Roos   Nijhof Seven Hills Running Team 3.45.37
23 187 Ilvia   Hederik Energie 3.45.62
24 126 Isabel van den Broek BAV 3.47.48
25 294 Liza van de Vooren Hellas 3.48.84
26 642 Talitha   Bouwman Triathlon 3.50.21
27 526 Lotte   Houtman Prins Hendrik 3.52.39
28 127 Winnie de Groot BAV 3.52.97
29 63 Jet   Kasten ASV 3.54.92
30 169 Daphne   Buikman AV Edam 3.55.23
31 362 Chloé van Selow Lopersgroep Deurne 3.56.72
32 214 Eilsabeth   Deelen AV Gouda 3.58.33
33 296 Vera   Kuipers Hercules 3.59.88
34 411 Esmee van de Guchte NOP 4.02.06
35 312 Fleur   Tijmes Isala '96 4.05.57
      1000 meter  hindernis MJD1  
1 262 Vera   Sneijders HAC 3.32.14
2 153 Hieke   Böhm De Spartaan 3.37.77
3 90 Brynn   Wagenveld Atverni 3.37.82
4 9 Nina   Vens AAC 3.38.33
5 377 Emma   Kant Lycurgus 3.48.68
6 584 Frouke   Benz Spirit Oud Beijerland 3.52.58
7 258 Adanna   Abusomwan HAC 4.03.53
8 141 Anna   Oosterwegel Daventria 4.07.07
9 202 Ruth   Oostveen Flevo Delta 4.15.82
      Kogelstoten MJD1    
1 572 Nanah   Fung-Loy Sparta 12,68
2 534 Kahlan   Geluk Rotterdam Atletiek 12,30
3 473 Bridget   Janssen Parthenon 12,11
4 610 Anne-Karlijn   Mos Start '78 11,17
5 198 Nikki   Boon Flevo Delta 11,14
6 136 Tijsje   Konig Ciko '66 10,39
7 40 Shanella   Bleecke Almere '81 10,27
8 340 Madelief   Nouwens Leiden Atletiek 9,55
9 82 Pien   Korstanje Attila 9,42
10 414 Emma   Hoving NOP 9,33
11 17 Jokeh   Engelhart AAV '36 9,25
12 548 Janneke   Pluimers Scorpio 9,18
13 48 Dyanthe   Zandgrond Almere '81 9,10
14 541 Aniska   Sinnige SAV 8,99
15 397 Julie   Arnesen Noorwegen 8,46
16 224 Jazmin   Tjong-Ayong AV Gouda 8,05
17 539 Madelon van 't Hoff SAV 8,00
18 87 Louiza   Kruiswijk Atverni 7,91
19 569 Eline   Verhulst Spado 7,69
20 367 Inez   Bouwen Lycurgus 7,66
21 128 Julie   Heij BAV 7,63
22 368 Lisa   Bruintjes Lycurgus 7,51
23 510 Dawy   Jipat Pijnenburg 6,46
      Speerwerpen MJD1    
1 175 Willeke   Stuijt AV Edam 28,65
2 377 Emma   Kant Lycurgus 23,94
3 49 Nynke van den Bedem Altis 23,59
4 263 Vera   Sneijders HAC 23,51
5 247 Renske   Mussies Haag Atletiek 21,36
6 205 Janice   Zomerman Flevo Delta 20,35
7 9 Nina   Vens AAC 19,34
8 568 Floor van Splunter Spado 19,08
9 601 Jinke   Prinsen Sprint 17,49
10 67 Floor van den Brink Athlos 17,40
11 509 Anouck   Jansen Pijnenburg 17,09
12 458 Annemarie   Malais PAC 15,82
13 412 Aniek   Hegeman NOP 15,53
14 429 Carlijn   Potma Olympus '70 15,32
15 605 Hanneke   Verheesen Sprint 14,34
      discuswerpen MJD1    
1 534 Kahlan   Geluk Rotterdam Atletiek 29,10
2 49 Nynke van den Bedem Altis 26,27
3 17 Jokeh   Engelhart AAV '36 25,39
4 175 Willeke   Stuijt AV Edam 24,21
5 40 Shanella   Bleecke Almere '81 22,05
6 224 Jazmin   Tjong-Ayong AV Gouda 20,32
7 258 Adanna   Abusomwan HAC 19,52
8 247 Renske   Mussies Haag Atletiek 17,75
9 171 Sharita   Oor AV Edam 17,70
10 541 Aniska   Sinnige SAV 17,31
11 13 Insaf   Belaidi AAV '36 16,70
12 107 Camilla   Pieper AV '34 16,50
13 548 Janneke   Pluimers Scorpio 16,46
14 539 Madelon van 't Hoff SAV 14,85
15 245 Noor   Kuiper Haag Atletiek 13,13
      60 meter  MJD2    
    serie 1   wind +0.4  
1 456 Fenna   Klapwijk PAC 8,31
2 320 Joyce van Kan KAV Holland 8,79
3 46 Maxime   Voorn Almere '81 8,94
4 290 Bente   Schalkx Hellas 8,98
5 499 Elfi de Rooij Phanos 9,03
6 72 Sanne   Cornelissen Atletico '73 9,06
7 98 Mira   Mioch AV '23 9,19
8 7 Marit   Schouwstra AAC 9,40
    serie 2   wind -0.5  
1 467 Lucie   Tiemeier PAC 8,41
2 41 Nynke van den Heuvel Almere '81 8,70
3 498 Sofie   Ooteman Phanos 8,75
4 468 Jill van Tricht PAC 8,93
5 406 Guro   Roan Baklid Noorwegen 8,95
6 337 Evi   Kulker Leiden Atletiek 8,97
7 101 Rachel   Sarsini Oyo AV '23 8,99
8 590 Cyrille   Klaassen Spirit Oud Beijerland 9,21
    serie 3   wind -0.4  
1 656 Janine   Verhaar U-Track 8,21
2 641 Femke   Bol Triathlon 8,60
3 221 Frederique   Post AV Gouda 8,76
4 603 Faith   Room Sprint 9,10
5 384 Anouk   Schoute Lycurgus 9,16
6 428 Iris   Penning Olympus '70 9,17
7 442 Fleur van Dijk PAC 9,24
8 684 Daphne   Wijkhuijzen Zuidwal 9,70
    serie 4   wind +1.2  
1 330 Yuki   Dubbelaar Leiden Atletiek 8,42
2 380 Emma de Koning Lycurgus 8,79
3 209 Sanne   Kastelijn Generaal Michaelis 9,03
4 381 Shanna   Mol Lycurgus 9,06
5 329 Leonie van Dijk Leiden Atletiek 9,26
6 308 Diewertje van Kampen Hylas 9,52
7 398 Ingrid    Elvekrok-Brinchmann Noorwegen 9,71
    serie 5   wind -0.8  
1 263 Isa   Stommels HAC 8,52
2 561 Charlie van Gorkum Spado 8,80
3 297 Kayleigh   Bok Hollandia 9,08
4 10 Marit   Vorstman AAC 9,15
5 681 Isabelle   Leenhouts Zuidwal 9,43
6 260 Laura van  Mierlo HAC 9,52
7 106 Ronnee   Peterink AV '34 9,77
    serie 6   wind -2.3  
1 56 Pleun   Grevers Archeus 8,77
2 34 Lieke   Severens Achilles-Top 9,07
3 22 Eva   Middelkoop AAV '36 9,13
4 469 Kayleigh de Graaff Pallas '67 9,21
5 636 Sarah   Dekker Trias 9,25
6 30 Kim van Merode Achilles 9,31
7 132 Laura van Surksum BAV 9,56
8 643 Lonneke te Kloese Triathlon 9,88
    serie 7   wind -1.1  
1 211 Femke de Boer AV Gouda 8,85
2 286 Jenny   Nzounda  Hellas 8,98
3 148 Anne   Roossink De Gemzen 8,99
4 486 Nina   Jager PEC 1910 9,01
5 422 Anne-Fleur   Blok Olympus '70 9,22
6 86 Femke   Boss Atverni 9,52
7 424 Danique de Brabander Olympus '70 9,66
  657 Jolein   Buijs VAV dns
    serie 8   wind -1.3  
1 447 Nicole   Etman PAC 8,60
2 88 Shavella   Landveld Atverni 8,61
3 376 Pauline   Hondema Lycurgus 8,82
4 253 Simone   Toms Haag Atletiek 9,05
5 399 Emma de Haas Noorwegen 9,10
6 251 Jelke   Scholte Haag Atletiek 9,51
7 307 Michelle van Dorth Hylas 9,55
  181 Eline   Schade van Westrum DEM dns
      Halve Finale 60 meter  MJD2  
    serie 1   wind -0.4  
1 656 Janine   Verhaar U-Track 8,34
2 330 Yuki   Dubbelaar Leiden Atletiek 8,46
3 447 Nicole   Etman PAC 8,73
4 498 Sofie   Ooteman Phanos 8,76
5 376 Pauline   Hondema Lycurgus 8,76
6 320 Joyce van Kan KAV Holland 8,90
7 46 Maxime   Voorn Almere '81 9,06
8 290 Bente   Schalkx Hellas 9,09
    serie 2   wind -0.1  
1 456 Fenna   Klapwijk PAC 8,37
2 263 Isa   Stommels HAC 8,47
3 211 Femke de Boer AV Gouda 8,78
4 380 Emma de Koning Lycurgus 8,89
5 221 Frederique   Post AV Gouda 8,92
6 286 Jenny   Nzounda  Hellas 8,97
  88 Shavella   Landveld Atverni dns
  406 Guro   Roan Baklid Noorwegen dns
    serie 3   wind +0.6  
1 467 Lucie   Tiemeier PAC 8,29
2 641 Femke   Bol Triathlon 8,61
3 41 Nynke van den Heuvel Almere '81 8,73
4 56 Pleun   Grevers Archeus 8,93
5 34 Lieke   Severens Achilles-Top 9,04
6 561 Charlie van Gorkum Spado 9,08
  468 Jill van Tricht PAC dns
  337 Evi   Kulker Leiden Atletiek dns
      Finale 60 meter  MJD2    
    serie 1   wind -0.6  
1 656 Janine   Verhaar U-Track 8,19
2 263 Isa   Stommels HAC 8,48
3 467 Lucie   Tiemeier PAC 8,49
4 330 Yuki   Dubbelaar Leiden Atletiek 8,51
5 641 Femke   Bol Triathlon 8,66
6 41 Nynke van den Heuvel Almere '81 8,80
  447 Nicole   Etman PAC dns
  456 Fenna   Klapwijk PAC dns
      60 meter horden MJD2    
    serie  1   wind +0.3  
1 383 Lisanne    Schoonebeek Lycurgus 9,60
2 8 Merit   Schuurman AAC 10,56
3 104 Danique de Haan AV '34 10,89
4 636 Sarah   Dekker Trias 11,89
5 270 Mirte   Mol Hanzesport 11,96
6 244 Pien   Kuiper Haag Atletiek 12,02
7 251 Jelke   Scholte Haag Atletiek 12,30
8 213 Michelle   Broer AV Gouda 12,49
    serie  2   wind +0.7  
1 3 Sophie   Jebose AAC 10,04
2 290 Bente   Schalkx Hellas 10,35
3 154 Kimberley   Booij De Spartaan 10,47
4 561 Charlie van Gorkum Spado 10,68
5 665 Cheyenne   Spies VAV 11,81
6 638 Esmee de Jong Trias 11,9
7 101 Rachel   Sarsini Oyo AV '23 12,32
  402 Nora   Kjærnet Dullum Noorwegen dns
    serie  3   wind  
1 388 Didi   Wals Lycurgus 10,09
2 56 Pleun   Grevers Archeus 10,4
3 406 Guro   Roan Baklid Noorwegen 11,6
4 442 Fleur van Dijk PAC 12,01
5 422 Anne-Fleur   Blok Olympus '70 12,51
6 320 Joyce van Kan KAV Holland 12,98
7 86 Femke   Boss Atverni 13,35
    serie 4   wind +1.3  
1 632 Noëlle    Venneman TION 9,78
2 234 Janna van Burik Haag Atletiek 10,45
3 582 Sanne van Drunen Spirit Lelystad 10,76
4 88 Shavella   Landveld Atverni 10,92
5 469 Kayleigh de Graaff Pallas '67 11,04
6 25 Ilse   Rolf AAV '36 11,94
7 329 Leoni van Dijk Leiden Atletiek 12,16
8 549 Jorine van Vugt Scorpio 12,83
    serie  5   wind -0.6  
1 142 Channa de Bruijn De-Atleet 10,45
2 558 Merle van Elzakker Spado 11,04
3 440 Inas   Chahid PAC 11,11
4 259 Karlijn de Jong HAC 11,61
5 85 Lonneke   Westermann Attila 12,41
6 476 Sharon de Smoker Parthenon 12,60
7 559 Lieke van Elzakker Spado 14,15
  445 Hannah den Engelse PAC dns
    serie  6   wind +0.1  
1 475 Luka   Lieuwen Parthenon 10,41
2 381 Shanna   Mol Lycurgus 10,93
3 439 Camille van de  Brug PAC 10,93
4 384 Anouk   Schoute Lycurgus 11,20
5 328 Naomi van Daalen Leiden Atletiek 11,38
6 30 Kim van Merode Achilles 12,36
7 121 Brigitte de Graaf AV '56 13,67
    serie  7   wind +0.4  
1 489 Hanne   Leuthoff PEC 1910 10,70
2 500 Amina   Schellekens Phanos 10,93
3 178 Kim van der Aar DEM 11,10
4 300 Lindy van der Wouden Hollandia 11,84
5 399 Emma de Haas Noorwegen 11,91
6 105 Nicole van Lente AV '34 12,75
  421 Suzanne van den Berge Olympus '70 dnf
    halve finale 60 meter horden MJD2  
    serie  1   wind -2.2  
1 383 Lisanne    Schoonebeek Lycurgus 9,76
2 388 Didi   Wals Lycurgus 10,03
3 475 Luka   Lieuwen Parthenon 10,25
4 154 Kimberley   Booij De Spartaan 10,48
5 489 Hanne   Leuthoff PEC 1910 10,72
6 500 Amina   Schellekens Phanos 11,2
7 178 Kim van der Aar DEM 11,36
  88 Shavella   Landveld Atverni dns
    serie  2   wind -0.2  
1 632 Noëlle    Venneman TION 9,88
2 8 Merit   Schuurman AAC 10,35
3 290 Bente   Schalkx Hellas 10,56
4 439 Camille van de  Brug PAC 10,76
5 582 Sanne van Drunen Spirit Lelystad 10,79
6 234 Janna van Burik Haag Atletiek 10,81
7 440 Inas   Chahid PAC 10,83
8 469 Kayleigh de Graaff Pallas '67 11,01
    serie  3 wind -2.0    
1 3 Sophie   Jebose AAC 9,88
2 142 Channa de Bruijn De-Atleet 10,48
3 56 Pleun   Grevers Archeus 10,85
4 381 Shanna   Mol Lycurgus 10,92
5 558 Merle van Elzakker Spado 10,98
6 384 Anouk   Schoute Lycurgus 11,48
7 561 Charlie van Gorkum Spado 11,51
  104 Danique de Haan AV '34 dns
      finale 60 meter horden MJD2  
    serie 1   wind  0  
1 383 Lisanne    Schoonebeek Lycurgus 9,50
2 388 Didi   Wals Lycurgus 9,54
3 3 Sophie   Jebose AAC 9,72
4 632 Noëlle    Venneman TION 9,79
5 475 Luka   Lieuwen Parthenon 10,15
6 8 Merit   Schuurman AAC 10,35
7 154 Kimberley   Booij De Spartaan 10,38
8 142 Channa de Bruijn De-Atleet 10,49
      Hoogspringen MJD2    
1 447 Nicole   Etman PAC 1,58
2 631 Joïna   Smit TION 1,50
3 137 Jip   Roemaat Ciko '66 1,45
4 623 Celesta   Salari Statina 1,45
5 604 Simone   Snepvangers Sprint 1,45
6 81 Anne   Hoeke Attila 1,40
6 134 Jana   Bersee Ciko '66 1,40
6 630 Nienke   Voorheijen THOR 1,40
6 276 Renske   Zwolle AV Heerenveen 1,40
6 341 Lieke   Pauli Leiden Atletiek 1,40
11 209 Sanne   Kastelijn Generaal Michaelis 1,40
12 590 Cyrille   Klaassen Spirit Oud Beijerland 1,40
13 211 Femke de Boer AV Gouda 1,35
13 270 Mirte   Mol Hanzesport 1,35
13 339 Amber van Mensch Leiden Atletiek 1,35
16 125 Sophie   Bleijerveld BAV 1,35
17 663 Eva   Krabbenborg VAV 1,35
17 273 Rosalie   Tissingh AV Heerenveen 1,35
19 619 Julia van Knippenberg Statina 1,35
20 574 Romy   Kok Sparta 1,25
20 15 Merel van den Berg AAV '36 1,25
20 598 Pleun   Hutten Sprint 1,25
20 497 Rianne   Klooster Phanos 1,25
20 629 Iris   Voorheijen THOR 1,25
20 582 Sanne van Drunen Spirit Lelystad 1,25
26 21 Marit   Koenen AAV '36 1,25
      Verspringen MJD2    
1 383 Lisanne    Schoonebeek Lycurgus 491
2 3 Sophie   Jebose AAC 483
3 8 Merit   Schuurman AAC 466
4 142 Channa de Bruijn De-Atleet 466
5 41 Nynke van den Heuvel Almere '81 460
6 645 Fleur   Praas Triathlon 460
7 475 Luka   Lieuwen Parthenon 449
8 234 Janna van Burik Haag Atletiek 449
9 297 Kayleigh   Bok Hollandia 448
10 489 Hanne   Leuthoff PEC 1910 443
11 237 Edikan   Ekpo Haag Atletiek 440
12 376 Pauline   Hondema Lycurgus 438
13 493 Annerice   Bakker Phanos 431
14 566 Annika   Reuvers Spado 427
15 276 Renske   Zwolle AV Heerenveen 426
16 81 Anne   Hoeke Attila 425
17 467 Lucie   Tiemeier PAC 423
18 619 Julia van Knippenberg Statina 421
19 307 Michelle van Dorth Hylas 418
20 498 Sofie   Ooteman Phanos 412
21 663 Eva   Krabbenborg VAV 411
22 57 Margot   Putto Archeus 411
22 524 Renske van den Eijnde Prins Hendrik 409
23 221 Frederique   Post AV Gouda 408
24 486 Nina   Jager PEC 1910 408
25 672 Anouk   Schrijnemaekers AV Weert 407
26 132 Laura van Surksum BAV 405
27 402 Nora   Kjærnet Dullum Noorwegen 404
28 435 Sanne van Beek PAC 402
29 34 Lieke   Severens Achilles-Top 398
30 260 Laura van  Mierlo HAC 398
31 60 Merle   Odolphy Argo 396
32 574 Romy   Kok Sparta 394
33 85 Lonneke   Westermann Attila 391
34 681 Isabelle   Leenhouts Zuidwal 391
35 38 Marloes   Abbink Almere '81 390
36 148 Anne   Roossink De Gemzen 390
37 468 Jill van Tricht PAC 388
38 482 Marthe van Aalderen PEC 1910 381
39 213 Michelle   Broer AV Gouda 375
40 10 Marit   Vorstman AAC 375
41 46 Maxime   Voorn Almere '81 374
42 273 Rosalie   Tissingh AV Heerenveen 369
43 408 Tora   Teigland Noorwegen 328
44 398 Ingrid    Elvekrok-Brinchmann Noorwegen 321
      1000 meter MJD2    
1 628 Roos   Hop THOR 3.00.41
2 189 Shurianty   Mathilda Energie 3.00.43
3 51 Ilse van de Haar Altis 3.04.61
4 151 Bregje   Sloot De Liemers 3.06.10
5 146 Floor   Doornwaard De Gemzen 3.07.94
6 331 Roos van Elk Leiden Atletiek 3.09.08
7 157 Jaimy van de Loo De Spartaan 3.12.62
8 197 Blanca van Haaren Fit 3.17.48
9 161 Carmen   Oosterkamp De Spartaan 3.17.82
10 150 Milou   Mattijssen De Liemers 3.18.51
11 167 Annet   Fledderus De Sperwers 3.18.59
12 95 Noa   Hoondert AV '23 3.20.99
13 396 Noa   Zoon Noordkop 3.21.13
14 428 Iris   Penning Olympus '70 3.22.79
15 309 Denise   Bosch Ilion 3.24.12
16 438 Silke   Brakkee PAC 3.26.38
17 348 Mare te Biesebeek Lionitas 3.26.76
18 654 Chonchiense   Abena U-Track 3.27.02
19 395 Isa   Raadgers Noordkop 3.27.99
20 79 Lotte de Graauw Attila 3.28.85
21 599 Sam   Lips Sprint 3.28.99
22 646 Mirre de Vor Triathlon 3.31.05
23 360 Noortje van Ooij Lopersgroep Deurne 3.31.67
24 105 Nicole van Lente AV '34 3.31.68
25 173 Eline   Runderkamp AV Edam 3.31.97
26 560 Anouk van Gils Spado 3.32.36
27 72 Sanne   Cornelissen Atletico '73 3.32.61
28 114 Loes   Brand AV '47 3.33.52
29 42 Nadine  de  Leeuw Almere '81 3.33.84
30 524 Renske van den Eijnde Prins Hendrik 3.34.55
31 499 Elfi de Rooij Phanos 3.34.87
32 317 Yanika   Einholz KAV Holland 3.35.22
33 243 Iza de Kort Haag Atletiek 3.36.66
34 633 Britt   Agasi Trias 3.37.52
35 460 Rachel   Pastoor PAC 3.37.52
36 435 Sanne van Beek PAC 3.38.01
37 57 Margot   Putto Archeus 3.39.67
38 408 Tora   Teigland Noorwegen 3.40.16
39 45 Annick   Steenman Almere '81 3.40.35
40 55 Benthe   Tiegelaar Aquilo 3.41.38
41 591 Elsa de Lange Spirit Oud Beijerland 3.41.39
42 106 Ronnee   Peterink AV '34 3.42.58
43 200 Jacquelien   Klaver Flevo Delta 3.44.32
44 342 Marij   Pauli Leiden Atletiek 3.44.96
45 503 Sandrine   Wieser Phanos 3.45.96
46 36 Tamara van Lingen AKU 3.46.16
47 149 Kyra   Keurentjes De Liemers dq
      1000 meter  hindernis MJD2  
1 225 Marjolein   Kuiper Groningen Atletiek 3.31.71
2 338 Amal   Maatoug Leiden Atletiek 3.31.98
3 228 Marit van der Schaaf Groningen Atletiek 3.35.96
4 259 Karlijn de Jong HAC 3.36.34
5 645 Fleur   Praas Triathlon 3.41.31
6 207 Misha   Hollaar Fortuna 3.44.45
7 500 Amina   Schellekens Phanos 3.47.62
8 25 Ilse   Rolf AAV '36 3.48.29
9 226 Evelien   Kuiper Groningen Atletiek 3.49.08
10 121 Brigitte de Graaf AV '56 3.49.92
11 335 Linde   Kantebeen Leiden Atletiek 3.50.30
12 476 Sharon de Smoker Parthenon 4.43.40
  308 Diewertje van Kampen Hylas dnf
      Kogelstoten MJD2    
1 248 Dara   Obot Haag Atletiek 14,88
2 11 Jorinde van Klinken AAC '61 13,92
3 388 Didi   Wals Lycurgus 12,52
4 137 Jip   Roemaat Ciko '66 12,11
5 303 Elyne-Laura   Kingma Horror 11,92
6 566 Annika   Reuvers Spado 11,88
7 33 Veerle van der Meulen Achilles-Top 11,37
8 286 Jenny   Nzounda  Hellas 11,35
9 207 Misha   Hollaar Fortuna 10,79
10 97 Thirza   Matilda AV '23 10,68
11 492 Jael   Aalbers Phanos 10,53
12 621 Meike van Kranenburg Statina 10,42
13 200 Jacquelien   Klaver Flevo Delta 10,38
14 644 Aricia   Limburg Triathlon 10,22
15 675 Luna van den Born Zuidwal 9,89
16 660 Maijke   Huibers VAV 9,83
17 603 Faith   Room Sprint 9,82
18 125 Sophie   Bleijerveld BAV 9,78
19 542 Sophie ter Braak Scorpio 9,32
20 440 Inas   Chahid PAC 9,22
21 269 Jara   Lutteke Hanzesport 9,11
22 120 Nanne   Gelderblom AV '56 8,99
23 100 Tessa de Ruiter AV '23 8,63
24 342 Marij   Pauli Leiden Atletiek 8,12
25 378 Isabelle   Klap Lycurgus 6,65
      Speerwerpen MJD2    
1 252 Tosca   Smit Haag Atletiek 35,32
2 134 Jana   Bersee Ciko '66 33,37
3 166 Fleurienne   Witvliet De Spartaan 33,26
4 439 Camille van de  Brug PAC 32,56
5 519 Maxime   Beverwijk Prins Hendrik 32,32
6 120 Nanne   Gelderblom AV '56 31,77
7 345 Anne van Weeren Leiden Atletiek 30,62
8 237 Edikan   Ekpo Haag Atletiek 29,09
9 104 Danique de Haan AV '34 27,65
10 496 Aisha   Hamidi Phanos 26,46
11 493 Annerice   Bakker Phanos 26,24
12 598 Pleun   Hutten Sprint 26,13
13 38 Marloes   Abbink Almere '81 25,46
14 631 Joïna   Smit TION 25,22
15 300 Lindy van der Wouden Hollandia 25,14
16 514 Jaimy   Schenderling Pijnenburg 24,57
17 173 Eline   Runderkamp AV Edam 24,34
18 591 Elsa de Lange Spirit Oud Beijerland 23,54
19 338 Amal   Maatoug Leiden Atletiek 23,24
20 78 Natasja van Beurden Attila 22,80
21 22 Eva   Middelkoop AAV '36 22,53
22 675 Luna van den Born Zuidwal 22,13
23 122 Eline   Brand Avantri 21,90
24 257 Anne   Kuperus AV Haarlem 21,89
25 643 Lonneke te Kloese Triathlon 20,48
26 269 Jara   Lutteke Hanzesport 20,26
27 640 Puck de Waard Trias 20,09
28 178 Kim van der Aar DEM 19,72
29 503 Sandrine   Wieser Phanos 18,34
30 684 Daphne   Wijkhuijzen Zuidwal 17,64
31 604 Simone   Snepvangers Sprint 17,60
32 299 Dannique   Meerstra Hollandia 14,32
      discuswerpen MJD2    
1 248 Dara   Obot Haag Atletiek 36,01
2 11 Jorinde van Klinken AAC '61 34,90
3 496 Aisha   Hamidi Phanos 32,02
4 303 Elyne-Laura   Kingma Horror 30,41
5 519 Maxime   Beverwijk Prins Hendrik 30,38
6 252 Tosca   Smit Haag Atletiek 26,13
7 456 Fenna   Klapwijk PAC 25,72
8 122 Eline   Brand Avantri 25,09
9 492 Jael   Aalbers Phanos 23,93
10 380 Emma de Koning Lycurgus 23,83
11 257 Anne   Kuperus AV Haarlem 23,23
12 31 Anna-Moon   Crutzen Achilles-Top 23,20
13 459 Gabrielle   Opmeer PAC 23,04
14 640 Puck de Waard Trias 21,81
15 497 Rianne   Klooster Phanos 21,61
16 341 Lieke   Pauli Leiden Atletiek 21,56
17 345 Anne van Weeren Leiden Atletiek 21,25
18 542 Sophie ter Braak Scorpio 21,25
19 60 Merle   Odolphy Argo 21,18
20 299 Dannique   Meerstra Hollandia 20,38
21 621 Meike van Kranenburg Statina 19,92
22 644 Aricia   Limburg Triathlon 19,92
23 21 Marit   Koenen AAV '36 19,74
24 100 Tessa de Ruiter AV '23 19,59
25 665 Cheyenne   Spies VAV 17,48
26 78 Natasja van Beurden Attila 17,28