AV Sparta / Wedstrijden / Uitslagen en foto's / 2012 / Pupillen wedstrijd / Uitslagen

Uitslagen van de Pupillen wedstrijd

Uitslagen van de Pupillen wedstrijd op 25 augustus 2012 in Voorburg

Uitslagen Pupillenwedstrijd250812

25-08-2012

Jongens pupillen C(1e jrs)

Stnr Naam geb 40m Verspringen Balwerpen ptn
383 Frank van den Enden 2005 8.03 2.58 11.66 771 ptn
342 David Pronk 2005 8.07 2.50 10.65 729 ptn
357 Nyuk Lyn Cchung 2005 8.67 2.28 16.69 696 ptn
412 Rick Eekhout 2004 8.87 2.27 9.60 541 ptn
396 Thomas Cornet 2005 9.02 2.23 10.06 523 ptn
407 Livio Porracchio 2005 10.04 2.12 9.81 374 ptn
365 Samuel Corpeleijn 2005 dns dns dns 0 ptn
600m 7 deelnemer(s)
  383 Enden, Frank van den 01-01-2005 Olympus 70 2.14.10 min ptn  
  412 Eekhout, Rick 2004 AV40 2.15.96 min ptn  
  342 Pronk, David 22-12-2005 AV Sparta 2.30.95 min ptn  
  357 Cchung, Nyuk Lyn 27-04-2005 AV Sparta 3.01.82 min ptn  
  407 Porracchio, Livio 26-05-2005 AV Sparta 3.24.30 min ptn  
  365 Corpeleijn, Samuel 22-03-2005 AV '40 dns min ptn  
  396 Cornet, Thomas 21-10-2005 AV Sparta dns min ptn  

Jongens pupillen C(2e jrs)

600m 4 deelnemer(s)
  384 Ruijven, Ivar van 03-05-2004 AV Olympus '70 2.22.53 min ptn  
  364 Eekhout, Sam 17-01-2004 AV '40 2.40.22 min ptn  
  363 Kremer, Jasper 12-08-2004 AV '40 2.53.75 min ptn  
  385 Brederoo, Liam 06-01-2004 AV Olympus '70 dns min ptn  
Stnr Naam geb 40m Verspringen Balwerpen ptn
384 Ivar van Ruijven 2004 7.69 3.22 17.36 1053 ptn
364 Sam Eekhout 2004 8.28 2.72 11.68 759 ptn
363 Jasper Kremer 2004 8.95 2.18 9.52 511 ptn
385 Liam Brederoo 2004 dns dns dns 0 ptn

Meisjes pupillen C(1e jrs)

600m 3 deelnemer(s)
  346 Knoester, Nila 05-01-2005 AV Sparta 2.34.13 min ptn  
  372 Primatesta, Terra 01-09-2005 AV '40 2.36.72 min ptn  
  373 Strien, Yvette van 20-02-2005 AV '40 3.05.51 min ptn  
Stnr Naam geb 40m Verspringen Balwerpen ptn
372 Terra Primatesta 2005 7.95 3.11 10.82 874 ptn
373 Yvette van Strien 2005 8.44 2.60 7.97 635 ptn
346 Nila Knoester 2005 9.25 2.50 12.00 583 ptn

Meisjes pupillen C(2e jrs)

600m 6 deelnemer(s)
  392 Koning, Senna de 01-01-2004 AV Olympus '70 2.24.23 min ptn  
  391 Blok, Ellemijn 29-05-2004 AV Olympus '70 2.26.85 min ptn  
  347 Oosterwijk, Lianne van 21-04-2004 AV Sparta 2.27.92 min ptn  
  349 Snellink, Hania 25-11-2004 AV Sparta 2.28.94 min ptn  
  404 Bohm, Jelka 1-1-2004 De Spartaan 2.32.91 min ptn  
  393 Tinneveld, Isis 09-03-2004 AV Olympus '70 2.35.90 min ptn  
Stnr Naam geb 40m Verspringen Balwerpen ptn
404 Jelka Bohm 10000 7.42 3.20 17.26 1099 ptn
391 Ellemijn Blok 2004 7.65 3.08 21.49 1092 ptn
347 Lianne van Oosterwijk 2004 8.19 2.80 29.43 1042 ptn
393 Isis Tinneveld 2004 7.45 2.93 12.48 961 ptn
392 Senna de Koning 2004 7.91 2.92 17.19 951 ptn
349 Hania Snellink 2004 8.42 2.67 12.34 739 ptn

Jongens pupillen B

1000m 12 deelnemer(s)
  360 Haan, Gijs de 13-02-2003 AV '40 3.47.91 min ptn  
  382 Veldhuisen, Kalle v 08-07-2003 AV Castricum 3.53.56 min ptn  
  340 Pronk, Jonathan 03-08-2003 AV Sparta 3.54.62 min ptn  
  341 Emmanuel, Gaby 12-08-2003 AV Sparta 3.56.48 min ptn  
  361 Velzen, Enrique van 22-09-2003 AV '40 4.15.39 min ptn  
  381 Hillemans, Mels 19-07-2003 ARV Achilles 4.17.80 min ptn  
  356 Logt, Lucas van de 09-01-2003 AV Sparta 4.22.01 min ptn  
  343 Smits, Matthijs 19-02-2003 AV Sparta 4.30.05 min ptn  
  406 Smit, Pim 06-08-2003 AV Sparta 4.34.23 min ptn  
  348 Gaalen, Rick van 11-09-2003 AV Sparta dns min ptn  
  358 Cchung, Chi Yun 11-06-2003 AV Sparta dns min ptn  
  362 Sips, Marien 27-05-2003 AV '40 dns min ptn  
Stnr Naam geb 40m Hoogspringen Kogelstoten ptn
341 Gaby Emmanuel 2003 6.70 1.30 6.88 1642 ptn
360 Gijs de Haan 2003 6.76 1.10 6.44 1455 ptn
382 Kalle v Veldhuisen 2003 7.08 1.15 6.15 1401 ptn
340 Jonathan Pronk 2003 7.07 1.00 6.61 1321 ptn
343 Matthijs Smits 2003 6.89 0.95 5.75 1272 ptn
381 Mels Hillemans 2003 7.67 1.00 5.18 1111 ptn
361 Enrique van Velzen 2003 7.21 0.95 4.21 1097 ptn
356 Lucas van de Logt 2003 7.72 0.80 5.09 950 ptn
348 Rick van Gaalen 2003 8.13 0.80 4.60 845 ptn
358 Chi Yun Cchung 2003 8.45 0.80 4.37 779 ptn
406 Pim Smit 2003 7.80 0.00 3.45 618 ptn
362 Marien Sips 2003 dns dns dns 0 ptn

Meisjes pupillen B

1000m 8 deelnemer(s)
  411 Aaldring, Yara 2003 AV40 4.10.56 min ptn  
  350 Lester, Alysee 01-01-2003 AV Sparta 4.15.56 min ptn  
  401 Huikeshoven, Carmen 1-1-2003 Altis 4.17.83 min ptn  
  371 Nelck, Christa 01-01-2003 AV '40 4.19.67 min ptn  
  410 Vries, Ellis de 1-1-2003 Altis 4.31.78 min ptn  
  366 beers, Marleen van 01-01-2003 Altis 4.32.86 min ptn  
  359 Vught, Nicoline van 01-01-2003 AV Altis 4.46.14 min ptn  
  370 Versluis, Esmee 01-01-2003 AV '40 dns min ptn  
Stnr Naam geb 40m Hoogspringen Kogelstoten ptn
350 Alysee Lester 2003 6.81 1.05 6.14 1388 ptn
371 Christa Nelck 2003 7.42 1.17 4.80 1258 ptn
410 Ellis de Vries 10000 7.03 1.05 4.09 1200 ptn
401 Carmen Huikeshoven 10000 7.56 0.95 4.80 1070 ptn
366 Marleen van beers 2003 7.72 1.00 3.75 999 ptn
411 Yara Aaldring 2003 7.61 0.95 3.71 980 ptn
359 Nicoline van Vught 2003 7.67 0.95 3.63 963 ptn
370 Esmee Versluis 2003 8.69 0.85 2.22 597 ptn

Jongens pupillen A(1e jrs)

1000m 13 deelnemer(s)
  374 Ogunsere, Chevano 01-01-2002 Nijmegen Atletiek 3.36.32 min ptn  
  351 Schols, Lars 20-02-2002 AV Sparta 3.41.64 min ptn  
  398 Chambliss, Quinten 24-07-2002 AV Sparta 3.47.44 min ptn  
  352 Gruber, Leo 01-01-2002 AV Sparta 3.50.94 min ptn  
  386 Bax, Robby 23-02-2002 AV Olympus '70 4.02.17 min ptn  
  387 Calsteren, Dano van 09-12-2002 AV Olympus '70 4.11.21 min ptn  
  405 Vries, Max de 26-04-2002 AV Sparta 4.12.44 min ptn  
  388 Veraar, Max 15-05-2002 AV Olympus '70 4.12.60 min ptn  
  367 Cinjee, Noah 01-01-2002 AV '40 4.18.69 min ptn  
  408 Baak, Kevin 29-09-2002 AV Sparta 4.22.04 min ptn  
  344 Snellink, Kamil 24-09-2002 AV Sparta 4.22.33 min ptn  
  400 Bedem, Tjitte van den 23-09-2002 Altis dns min ptn  
  345 Vlasveld, Tom 23-09-2002 AV Sparta dns min ptn  
Stnr Naam geb 60m Verspringen Kogelstoten ptn
398 Quinten Chambliss 2002 9.22 4.43 6.75 1663 ptn
374 Chevano Ogunsere 2002 9.51 4.30 7.33 1619 ptn
351 Lars Schols 2002 9.60 4.00 6.73 1510 ptn
386 Robby Bax 2002 9.93 3.50 5.83 1302 ptn
367 Noah Cinjee 2002 10.66 3.59 6.87 1277 ptn
405 Max de Vries 2002 10.26 3.31 5.53 1195 ptn
387 Dano van Calsteren 2002 10.98 3.33 6.73 1175 ptn
352 Leo Gruber 2002 10.21 2.76 4.90 1050 ptn
388 Max Veraar 2002 11.10 3.21 5.13 1036 ptn
345 Tom Vlasveld 2002 10.72 2.67 5.46 999 ptn
408 Kevin Baak 2002 10.98 2.94 4.92 983 ptn
344 Kamil Snellink 2002 11.78 2.96 5.35 921 ptn
400 Tjitte van den Bedem 2002 dns dns dns 0 ptn

Jongens pupillen A(2e jrs)

1000m 10 deelnemer(s)
  355 Wilde, Pim de 01-01-2001 AV Sparta 3.33.15 min ptn  
  379 Vught, Lars van 28-02-2001 Altis 3.39.47 min ptn  
  339 Teixeira, Norbeto 30-05-2001 AV Sparta 3.50.05 min ptn  
  397 Kremers, Stein 20-08-2001 AV Sparta 3.57.98 min ptn  
  389 Herrewijnen, Bo 04-06-2001 AV Olympus '70 4.05.11 min ptn  
  380 Hopman, Mick 02-01-2001 Altis 4.07.25 min ptn  
  378 Hogendoorn, Lars 29-08-2001 Altis 4.10.28 min ptn  
  376 Does, Frerik 26-03-2001 Altis 4.16.67 min ptn  
  377 Miedema, Jorn 18-09-2001 Altis 4.18.02 min ptn  
  390 Vahl, Martijn 14-08-2001 AV Olympus '70 dns min ptn  
Stnr Naam geb 60m Hoogspringen Balwerpen ptn
355 Pim de Wilde 2001 9.03 1.30 35.34 1708 ptn
378 Lars Hogendoorn 2001 9.32 1.30 28.50 1579 ptn
379 Lars van Vught 2001 9.62 1.30 30.79 1554 ptn
397 Stein Kremers 2001 9.62 1.20 33.21 1508 ptn
339 Norbeto Teixeira 2001 9.54 1.20 30.31 1489 ptn
389 Bo Herrewijnen 2001 10.17 1.20 36.67 1458 ptn
377 Jorn Miedema 2001 9.90 1.25 24.56 1398 ptn
380 Mick Hopman 2001 10.04 1.05 33.06 1329 ptn
376 Frerik Does 2001 10.75 1.10 29.27 1223 ptn
390 Martijn Vahl 2001 dns dns dns 0 ptn

Meisjes pupillen A(1e jrs)

1000m 9 deelnemer(s)
  409 Maatoug, Amina 27-11-2001 Leiden Atletiek 3.39.26 min ptn  
  336 Jonas, Nora 10-05-2002 AV Sparta 3.57.10 min ptn  
  368 Leest, Kim van 29-01-2002 AV '40 3.59.52 min ptn  
  395 Vries, Angela de 07-01-2002 AV Olympus '70 4.03.58 min ptn  
  354 Scholten, Dewi 06-05-2002 AV Sparta 4.07.50 min ptn  
  353 Polderman, Blom 25-03-2002 AV Sparta 4.24.71 min ptn  
  369 Taal, Saana 11-03-2002 AV '40 4.32.79 min ptn  
  394 Ruijven, Fenna van 14-01-2002 AV Olympus '70 4.46.15 min ptn  
  402 Flier, Tosca van der 27-11-2002 AV Hera dns min ptn  
Stnr Naam geb 60m Verspringen Kogelstoten ptn
368 Kim van Leest 2002 9.32 4.03 5.86 1511 ptn
395 Angela de Vries 2002 9.88 3.83 6.03 1389 ptn
409 Amina Maatoug 2001 9.84 3.83 4.55 1297 ptn
369 Saana Taal 2002 10.44 3.85 5.53 1277 ptn
336 Nora Jonas 2002 10.64 3.75 5.19 1208 ptn
394 Fenna van Ruijven 2002 10.61 3.17 5.44 1112 ptn
354 Dewi Scholten 2002 10.74 3.09 5.19 1062 ptn
353 Blom Polderman 2002 10.54 2.82 5.26 1040 ptn
402 Tosca van der Flier 2002 dns dns dns 0 ptn

Meisjes pupillen A(2e jrs)

1000m 5 deelnemer(s)
  375 Jong, Eveline de 01-01-2001 AV Spartaan 3.40.20 min ptn  
  337 Pronk, Grace-Ann 07-03-2001 AV Sparta 3.44.59 min ptn  
  403 Bohm, Hieke 1-1-2001 De Spartaan 3.55.67 min ptn  
  399 Bedem, Nynke van den 20-03-2001 Altis dns min ptn  
  338 Fung-Loy, Nanah 20-02-2001 AV Sparta dns min ptn  
Stnr Naam geb 60m Hoogspringen Balwerpen ptn
338 Nanah Fung-Loy 2001 9.35 1.25 34.37 1604 ptn
403 Hieke Bohm 10000 9.71 1.25 30.18 1496 ptn
337 Grace-Ann Pronk 2001 9.28 1.25 22.96 1481 ptn
399 Nynke van den Bedem 2001 9.82 1.15 33.82 1445 ptn
375 Eveline de Jong 2001 9.88 1.20 22.89 1343 ptn