AV Sparta / Wedstrijden / Uitslagen en foto's / 2011 / Pupillenwedstrijd / Uitslag van de Pupillenwedstrijd 2011

Uitslag van de Pupillenwedstrijd 2011

Uitslag van de Pupillenwedstrijd op 27 augustus 2011 in Leidschendam.

Hieronder de uitslag van de Pupillenwedstrijd op 27 augustus 2011 in Leidschendam.

Uitslagen Pupillen Meerkamp

27-08-2011

Jongens pupillen C

600m 13 deelnemer(s)
  325 Emmanuel, Gabriel 2003 AV Sparta 2.10.02 min ptn  
  254 Mulder, Bram 2003 Haag Atletiek 2.17.22 min ptn  
  202 Smits, Matthijs 2003 AV Sparta 2.36.84 min ptn  
  309 Logt, Lucas van der 2003 AV Sparta 2.39.29 min ptn  
  307 Bergen, Tim van den 2003 AV Sparta 2.41.53 min ptn  
  256 Hanekamp, Gwen 2003 Haag Atletiek 2.48.04 min ptn  
  257 Dijkgraaf, Rogier 2003 Haag Atletiek 2.57.53 min ptn  
  299 Velde, Olivier van der 2003 Haag Atletiek 2.58.44 min ptn  
  308 Gaalen, Rick van 2003 AV Sparta 3.01.89 min ptn  
  255 Habiboellah, Amaan 2003 Haag Atletiek 3.16.22 min ptn  
  258 Bovenlander, Damian 2003 Haag Atletiek   min ptn  
  259 Dullaart, Mark 26-02-2003 Haag Atletiek   min ptn  
  260 Dullaart, Tim 26-02-2003 Haag Atletiek   min ptn  
Stnr Naam geb 40m Verspringen Balwerpen ptn
325 Gabriel Emmanuel 2003 6.87 4.10 33.02 1597 ptn
254 Bram Mulder 2003 7.39 3.24 21.75 1178 ptn
307 Tim van den Bergen 2003 7.74 2.78 27.11 1087 ptn
202 Matthijs Smits 2003 7.55 2.90 16.25 998 ptn
309 Lucas van der Logt 2003 8.20 2.46 17.57 817 ptn
255 Amaan Habiboellah 2003 8.41 2.28 22.32 815 ptn
299 Olivier van der Velde 2003 8.05 2.47 14.44 794 ptn
256 Gwen Hanekamp 2003 8.55 2.33 17.68 739 ptn
258 Damian Bovenlander 2003 8.67 1.84 7.71 443 ptn
257 Rogier Dijkgraaf 2003 9.26 1.89 9.65 414 ptn
308 Rick van Gaalen 2003 12.68 2.17 15.00 394 ptn
260 Tim Dullaart 2003       0 ptn
259 Mark Dullaart 2003       0 ptn

Meisjes pupillen C

600m 9 deelnemer(s)
  203 Lester, Alysée 2003 AV Sparta 2.20.19 min ptn  
  227 Does, Denise de 2003 Haag Atletiek 2.24.00 min ptn  
  204 Scholten, Esmee 2003 AV Sparta 2.25.39 min ptn  
  289 Nuijen, Mette 2003 Leiden Atletiek 2.26.07 min ptn  
  228 Does, Sandy de 2003 Haag Atletiek 2.39.85 min ptn  
  229 Guest, Jildou 2003 Haag Atletiek 2.47.01 min ptn  
  298 Kroonenberg, Lynn 2003 Haag Atletiek 2.53.15 min ptn  
  233 Jong, Nova de 2003 Haag Atletiek 3.43.45 min ptn  
  300 Vries, Anne Rose de 2003 Haag Atletiek   min ptn  
Stnr Naam geb 40m Verspringen Balwerpen ptn
203 Alysée Lester 2003 7.16 3.43 22.85 1277 ptn
289 Mette Nuijen 2003 7.48 3.25 18.89 1122 ptn
227 Denise de Does 2003 7.71 3.10 13.79 969 ptn
204 Esmee Scholten 2003 7.71 3.06 14.26 969 ptn
228 Sandy de Does 2003 8.65 2.78 15.35 778 ptn
229 Jildou Guest 2003 8.39 2.54 14.67 758 ptn
300 Anne Rose de Vries 2003 8.66 2.90 10.91 723 ptn
298 Lynn Kroonenberg 2003 8.58 2.35 13.85 677 ptn
233 Nova de Jong 2003 8.78 2.17 8.97 520 ptn

Jongens pupillen B

1000m 11 deelnemer(s)
  210 Chambliss, Quinten 2002 AV Sparta 3.59.61 min ptn  
  290 Schols, Lars 2002 AV Sparta 3.59.84 min ptn  
  262 Kooij, Wesley van der 2002 Haag Atletiek 4.18.65 min ptn  
  263 Zwan, Matthijs van der 2002 Haag Atletiek 4.19.65 min ptn  
  209 Snellink, Kamil 2002 AV Sparta 4.39.38 min ptn  
  310 Lugtenberg, Rob 19-04-2002 AV Sparta 4.50.24 min ptn  
  319 Moro, Bjarne 2002 AV Sparta   min ptn  
  266 Heel, Sjoerd van 2002 Haag Atletiek   min ptn  
  261 Vlaardingerbroek, Lan 2002 Haag Atletiek   min ptn  
  264 Frankenmolen, Jules 2002 Haag Atletiek   min ptn  
  265 Bruijne, Maarten de 2002 Haag Atletiek   min ptn  
Stnr Naam geb 40m Hoogspringen Kogelstoten ptn
210 Quinten Chambliss 2002 6.82 1.15 5.58 1423 ptn
310 Rob Lugtenberg 2002 7.01 1.15 5.83 1396 ptn
290 Lars Schols 2002 7.36 0.95 6.10 1194 ptn
319 Bjarne Moro 2002 7.57 0.90 5.72 1092 ptn
263 Matthijs van der Zwan 2002 7.77 0.90 5.38 1033 ptn
262 Wesley van der Kooij 2002 7.67 0.95 4.06 996 ptn
209 Kamil Snellink 2002 8.40 0.85 4.00 794 ptn
261 Lan Vlaardingerbroek 2002       0 ptn
266 Sjoerd van Heel 2002       0 ptn
265 Maarten de Bruijne 2002       0 ptn
264 Jules Frankenmolen 2002       0 ptn

Meisjes pupillen B

1000m 17 deelnemer(s)
  286 Maatoug, Amina 17-11-2002 Leiden Atletiek 4.02.78 min ptn  
  211 Jonas, Nora 2002 AV Sparta 4.03.47 min ptn  
  205 Scholten, Dewi 2002 AV Sparta 4.19.63 min ptn  
  302 Taal, Saana 11-03-2002 AV '40 4.29.16 min ptn  
  236 Fikkert, Mellinde 2002 Haag Atletiek 4.31.69 min ptn  
  237 Cohen, Noa 2002 Haag Atletiek 5.01.40 min ptn  
  235 Wagner, Annika 2002 Haag Atletiek 5.08.32 min ptn  
  312 Dam, Noëlle van 2002 AV Sparta 5.20.69 min ptn  
  230 Berckel, Rosalie van 2002 Haag Atletiek 5.25.00 min ptn  
  225 Vermond, Airissa 2002 Leiden Atletiek   min ptn  
  201 Leijgraaff, Dilianne 2002 AV Sparta   min ptn  
  311 Rikkoert, Laetitin 2002 AV Sparta   min ptn  
  297 Ruiter, Sanne de 2002 Haag Atletiek   min ptn  
  232 Boom, Ellen 2002 Haag Atletiek   min ptn  
  234 Baas, Julia 2002 Haag Atletiek   min ptn  
  238 Verburg, Anouk 2002 Haag Atletiek   min ptn  
  231 Roeleveld, Ayshea 2002 Haag Atletiek   min ptn  
Stnr Naam geb 40m Hoogspringen Kogelstoten ptn
225 Airissa Vermond 2002 7.48 1.00 5.15 1145 ptn
235 Annika Wagner 2002 7.63 1.05 4.11 1080 ptn
211 Nora Jonas 2002 7.42 0.90 4.40 1032 ptn
236 Mellinde Fikkert 2002 8.07 1.05 3.93 989 ptn
302 Saana Taal 2002 7.38 0.85 4.03 976 ptn
205 Dewi Scholten 2002 7.69 0.90 4.00 950 ptn
230 Rosalie van Berckel 2002 7.66 0.90 3.40 909 ptn
237 Noa Cohen 2002 7.92 0.95 3.37 897 ptn
232 Ellen Boom 2002 8.48 0.80 4.49 783 ptn
312 Noëlle van Dam 2002 8.91 0.80 2.48 555 ptn
286 Amina Maatoug 2002 7.26 0.95 3.60 544 ptn
238 Anouk Verburg 2002 9.11 0.80 2.55 536 ptn
201 Dilianne Leijgraaff 2002       0 ptn
297 Sanne de Ruiter 2002       0 ptn
311 Laetitin Rikkoert 2002       0 ptn
231 Ayshea Roeleveld 2002       0 ptn
234 Julia Baas 2002       0 ptn

Jongens pupillen A(1e jrs)

1000m 14 deelnemer(s)
  281 Podda, Dario 24-04-2001 Haag Atletiek 3.56.64 min ptn  
  212 Teixeira, Norbeto 2001 AV Sparta 3.58.49 min ptn  
  206 Kremers, Stein 2001 AV Sparta 4.10.00 min ptn  
  284 Coolen, Benjamin 04-02-2001 Haag Atletiek 4.14.76 min ptn  
  285 Tuijt, Tim 2001 Haag Atletiek 4.22.96 min ptn  
  276 Ficker, Boris 2001 Haag Atletiek 4.28.27 min ptn  
  295 Jellema, Enrice 2001 Haag Atletiek 4.29.60 min ptn  
  291 Marijs, Oskar 2001 AV Sparta 5.29.30 min ptn  
  296 Veggel, Toon van 2001 Haag Atletiek   min ptn  
  294 Ferrera, Dante La 2001 Haag Atletiek   min ptn  
  279 Berg, Olivier van den 2001 Haag Atletiek   min ptn  
  277 Korthuis, Timo 2001 Haag Atletiek   min ptn  
  282 Hamer, Ferrie 2001 Haag Atletiek   min ptn  
  280 Heuvel, Sander van den 27-04-2001 Haag Atletiek   min ptn  
Stnr Naam geb 60m Verspringen Kogelstoten ptn
281 Dario Podda 2001 9.73 3.90 7.42 1508 ptn
284 Benjamin Coolen 2001 10.16 3.71 7.17 1389 ptn
280 Sander van den Heuvel 2001 9.59 3.60 5.61 1363 ptn
295 Enrice Jellema 2001 10.13 3.67 6.35 1337 ptn
212 Norbeto Teixeira 2001 9.98 3.57 5.25 1271 ptn
296 Toon van Veggel 2001 10.28 3.48 6.17 1266 ptn
206 Stein Kremers 2001 10.28 3.46 5.62 1228 ptn
285 Tim Tuijt 2001 10.51 3.58 5.67 1222 ptn
276 Boris Ficker 2001 10.54 3.47 5.46 1183 ptn
279 Olivier van den Berg 2001 11.06 3.22 5.00 1034 ptn
291 Oskar Marijs 2001 12.65 2.16 4.34 601 ptn
282 Ferrie Hamer 2001     8.77 561 ptn
294 Dante La Ferrera 2001       0 ptn
277 Timo Korthuis 2001       0 ptn

Jongens pupillen A(2e jrs)

1000m 16 deelnemer(s)
  214 Spoor, Robin 30-01-2000 AV Sparta 3.34.89 min ptn  
  268 Knoester, Casper 22-09-2000 Haag Atletiek 3.53.35 min ptn  
  315 Meershoek, Thijs 17-07-2000 AV Sparta 3.55.14 min ptn  
  269 Stoetzer, Tim 21-05-2000 Haag Atletiek 4.02.23 min ptn  
  316 Geerts, Martijn 28-12-2000 AV Sparta 4.04.74 min ptn  
  267 Bloks, Tommie 2000 Haag Atletiek 4.23.42 min ptn  
  293 Emons, Sil 2000 AV Sparta 4.24.56 min ptn  
  272 Timmers, Quintin 2000 Haag Atletiek 4.28.15 min ptn  
  239 Avery, Minnen van 2000 Haag Atletiek 4.37.21 min ptn  
  270 Podda, Alessio 01-05-2000 Haag Atletiek 4.37.84 min ptn  
  317 Kluck, Tom 25-02-2000 AV Sparta   min ptn  
  321 Rots, Oscar 2000 AV Sparta   min ptn  
  273 Verburg, Joris 25-02-2000 Haag Atletiek   min ptn  
  271 Zomeren, Wus van 15-04-2000 Haag Atletiek   min ptn  
  275 Vries, Max de 30-01-2000 Haag Atletiek   min ptn  
  274 Reeken, Sam Raoul van 01-02-2000 Haag Atletiek   min ptn  
Stnr Naam geb 60m Hoogspringen Balwerpen ptn
214 Robin Spoor 2000 9.24 1.30 46.51 1779 ptn
268 Casper Knoester 2000 9.53 1.10 36.60 1486 ptn
316 Martijn Geerts 2000 9.82 1.25 23.98 1403 ptn
315 Thijs Meershoek 2000 10.31 1.15 32.00 1351 ptn
272 Quintin Timmers 2000 10.05 1.00 29.21 1247 ptn
239 Minnen van Avery 2000 10.27 1.05 26.21 1216 ptn
269 Tim Stoetzer 2000 10.38 1.10 22.24 1186 ptn
270 Alessio Podda 2000 11.06 1.05 31.53 1172 ptn
267 Tommie Bloks 2000 11.04 1.10 27.66 1166 ptn
293 Sil Emons 2000 11.14 1.05 29.36 1137 ptn
223 Stefan Pol 2000 11.68 1.00 19.33 907 ptn
271 Wus van Zomeren 2000 11.28 1.25   830 ptn
321 Oscar Rots 2000     23.79 369 ptn
275 Max de Vries 2000       0 ptn
273 Joris Verburg 2000       0 ptn
274 Sam Raoul van Reeken 2000       0 ptn
317 Tom Kluck 2000       0 ptn

Meisjes pupillen A(1e jrs)

1000m 15 deelnemer(s)
  304 Tilburg, Lieke van 2001 CAV Barendrecht 3.27.41 min ptn  
  213 Fung-Loy, Nanah 20-02-2001 AV Sparta 3.46.46 min ptn  
  218 Jong, Eveline de 09-12-2001 De Spartaan 3.48.79 min ptn  
  219 Böhm, Hieke 18-09-2001 De Spartaan 3.56.45 min ptn  
  313 Bonevacia, Chenille 2001 AV Sparta 4.12.76 min ptn  
  247 Kuiper, Noor 2001 Haag Atletiek 4.18.94 min ptn  
  283 Grünewald, Eva 2001 Haag Atletiek 4.26.96 min ptn  
  324 Bos, Emma 09-10-2001 AV Sparta 4.34.29 min ptn  
  314 Tol, Meike van der 2001 AV Sparta 4.45.89 min ptn  
  322 Mussies, Renske 17-12-2001 Haag Atletiek   min ptn  
  249 Pijnacker Hordijk, Ella 2001 Haag Atletiek   min ptn  
  248 Meer, Julia van der 2001 Haag Atletiek   min ptn  
  250 Witkamp, Amy 2001 Haag Atletiek   min ptn  
  252 Hamwijk, Nina 2001 Haag Atletiek   min ptn  
  251 Weijers, Fonnji 2001 Haag Atletiek   min ptn  
Stnr Naam geb 60m Verspringen Kogelstoten ptn
213 Nanah Fung-Loy 2001 9.44 3.86 8.76 1620 ptn
219 Hieke Böhm 2001 9.66 3.67 7.08 1454 ptn
218 Eveline de Jong 2001 9.88 3.68 5.89 1350 ptn
313 Chenille Bonevacia 2001 10.60 3.11 6.56 1171 ptn
324 Emma Bos 2001 10.83 3.10 4.38 996 ptn
283 Eva Grünewald 2001 10.96 2.92 4.66 963 ptn
247 Noor Kuiper 2001 10.80 2.90 4.37 959 ptn
249 Ella Pijnacker Hordijk 2001 11.71 2.90 5.52 928 ptn
252 Nina Hamwijk 2001 11.68 3.01 4.57 888 ptn
314 Meike van der Tol 2001 11.56 2.65 4.98 859 ptn
250 Amy Witkamp 2001 13.75 2.09 4.17 477 ptn
322 Renske Mussies 2001       0 ptn
251 Fonnji Weijers 2001       0 ptn
248 Julia van der Meer 2001       0 ptn

Meisjes pupillen A(2e jrs)

1000m 17 deelnemer(s)
  303 Smit, Larissa 16-02-2000 AV '40 3.45.60 min ptn  
  287 Maatoug, Amal 21-07-2000 Leiden Atletiek 3.52.02 min ptn  
  246 Burik, Janna van 11-05-2000 Haag Atletiek 3.54.58 min ptn  
  215 Kok, Romy 01-07-2000 AV Sparta 3.55.37 min ptn  
  242 Kort, Iza de 2000 Haag Atletiek 3.55.72 min ptn  
  224 Blok, Anne-Fleur 08-10-2000 AV Olympus '70 4.02.69 min ptn  
  318 Rijke, Ivy de 2000 AV Sparta 4.05.83 min ptn  
  241 Kuiper, Pien 2000 Haag Atletiek 4.12.87 min ptn  
  288 Sierat, Cynthia 22-03-2000 ARV Ilion 4.27.67 min ptn  
  320 Schaaff, Kiki 2000 Haag Atletiek 4.39.01 min ptn  
  244 Smit, Tosca 22-03-2000 Haag Atletiek 4.41.41 min ptn  
  222 Witvliet, Fleuriënne 2000 de Spartaan 4.42.48 min ptn  
  243 Guest, Sarah 2000 Haag Atletiek 4.47.81 min ptn  
  216 Teixeira, Marillya 25-02-2000 AV Sparta 5.01.35 min ptn  
  217 Saleh, Lare 2000 AV Sparta 6.33.74 min ptn  
  245 Obot, Dara 07-02-2000 Haag Atletiek   min ptn  
  240 Brand, Lunet van den 04-10-2000 Haag Atletiek   min ptn  
Stnr Naam geb 60m Hoogspringen Balwerpen ptn
245 Dara Obot 2000 10.27 1.30 24.02 1372 ptn
246 Janna van Burik 2000 9.91 1.10 25.73 1301 ptn
303 Larissa Smit 2000 9.90 1.15 21.94 1290 ptn
224 Anne-Fleur Blok 2000 10.04 1.20 19.91 1277 ptn
215 Romy Kok 2000 9.64 1.15 17.16 1263 ptn
241 Pien Kuiper 2000 9.94 1.10 23.00 1261 ptn
244 Tosca Smit 2000 10.70 1.15 26.75 1235 ptn
216 Marillya Teixeira 2000 9.99 1.05 21.99 1204 ptn
222 Fleuriënne Witvliet 2000 10.05 0.90 30.21 1186 ptn
287 Amal Maatoug 2000 10.09 1.05 21.76 1185 ptn
318 Ivy de Rijke 2000 10.53 1.05 23.77 1148 ptn
240 Lunet van den Brand 2000 10.00 1.05 16.41 1121 ptn
320 Kiki Schaaff 2000 10.48 1.00 21.82 1093 ptn
242 Iza de Kort 2000 10.63 1.10 15.27 1049 ptn
288 Cynthia Sierat 2000 10.39 1.05 14.72 1036 ptn
243 Sarah Guest 2000 11.53 1.05 12.39 851 ptn
217 Lare Saleh 2000 13.91 0.80 13.66 462 ptn

JP-Mini

ver 3 deelnemer(s)
1 301 Langkruis, Joris van de 2004 Haag Atletiek 2.64 m ptn  
2 305 Rozenburg, Ton 2004 AV Sparta 2.54 m ptn  
  253 Vlaardingerbroek, Beau 2004 Haag Atletiek   m ptn  
bal 3 deelnemer(s)
  305 Rozenburg, Ton 2004 AV Sparta   m ptn  
  301 Langkruis, Joris van de 2004 Haag Atletiek   m ptn  
  253 Vlaardingerbroek, Beau 2004 Haag Atletiek   m ptn  
40m 3 deelnemer(s)
1 301 Langkruis, Joris van de 2004 Haag Atletiek 8.09 sec ptn  
2 305 Rozenburg, Ton 2004 AV Sparta 8.42 sec ptn  
  253 Vlaardingerbroek, Beau 2004 Haag Atletiek   sec ptn  
600m 3 deelnemer(s)
  301 Langkruis, Joris van de 2004 Haag Atletiek 2.27.22 min ptn  
  305 Rozenburg, Ton 2004 AV Sparta 2.41.77 min ptn  
  253 Vlaardingerbroek, Beau 2004 Haag Atletiek   min ptn  
Stnr Naam geb 40m Verspringen Balwerpen ptn
301 Joris van de Langkruis 2004 8.09 2.64 11.88 777 ptn
305 Ton Rozenburg 2004 8.42 2.54 14.16 744 ptn
253 Beau Vlaardingerbroek 2004       0 ptn

MP-Mini

600m 8 deelnemer(s)
  220 Böhm, Jelka 2004 de Spartaan 2.27.85 min ptn  
  207 Yavuz, Semra 2004 AV Sparta 2.37.10 min ptn  
  323 Blok, Ellemijn 29-05-2004 Olympus 70 2.40.51 min ptn  
  306 Oosterwijk, Lianne van 2004 AV Sparta 2.44.37 min ptn  
  208 Snellink, Hania 2004 AV Sparta 2.48.08 min ptn  
  226 Bouvy, Lizelotte 2004 Haag Atletiek 2.50.10 min ptn  
  221 Jong, Carmen de 2004 de Spartaan 2.54.76 min ptn  
  278 Wagner, Lize 2004 Haag Atletiek 3.16.27 min ptn  
Stnr Naam geb 40m Verspringen Balwerpen ptn
220 Jelka Böhm 2004 7.72 3.12 15.69 1002 ptn
221 Carmen de Jong 2004 8.23 3.18 12.40 872 ptn
323 Ellemijn Blok 2004 7.79 2.83 11.47 859 ptn
226 Lizelotte Bouvy 2004 8.77 2.67 19.39 800 ptn
207 Semra Yavuz 2004 8.63 2.63 11.53 685 ptn
306 Lianne van Oosterwijk 2004 8.82 2.41 14.79 671 ptn
208 Hania Snellink 2004 8.84 2.16 9.37 519 ptn
278 Lize Wagner 2004 9.39 2.17 8.33 427 ptn