AV Sparta / Wedstrijden / Uitslagen en foto's / 2011 / Haagse Oliebollencross / Resultaten van de Haagse Oliebollencross 2011

Resultaten van de Haagse Oliebollencross 2011

Resultaten van de Sparta lopers bij de Haagse Oliebollencross op 8 januari 2011 in Den Haag.

Resultaten van de Haagse Oliebollencross 2011

Hieronder de resultaten van de Sparta lopers bij de Haagse Oliebollencross op 8 januari 2011 in Den Haag. Hier staan de volledige uitslagen.

KORTE CROSS

Plts   StNr  Naam                       Uitsl  Categ  Tijd      Km/Uur  Tijd/Km
   1     11  Hugo van der Haak              1e MS        24:17  13,342     4:29
   8     28  Luc Treebusch                  7e MS        29:02  11,160     5:22
  18     27  Gert Til                       4e M45       35:57   9,013     6:39
  34     24  agnes Nijman                   9e V45       41:23   7,829     7:39

LANGE CROSS

Plts   StNr  Naam                       Uitsl  Categ  Tijd      Km/Uur  Tijd/Km
   2    889  Henri Havinga                  1e M45       32:09  13,437     4:27
   7     33  Mattijs van Dulkenraad         1e M35       34:18  12,595     4:45
   9     42  Tejo scholten                  5e M45       34:33  12,504     4:47
  13     44  Ralph Smits                    3e M35       35:11  12,279     4:53
  18     38  Michel van de Luitgaarden      9e M45       35:28  12,180     4:55
  20     41  Peter Schaaff                  6e M35       35:48  12,067     4:58
  27    985  Desiree Hendriks               1e V35       37:43  11,454     5:14
  28    893  Kees Smit                     12e M45       37:47  11,434     5:14
  29     48  Linda Velders                  2e V35       37:52  11,408     5:15
  30     29  Rob Barendregt                 3e M55       37:55  11,393     5:15
  32     45  Herman Tijsen                 14e M45       38:17  11,284     5:19
  34     35  Niek Joanknecht                4e M55       38:50  11,124     5:23
  39     32  Andre Dubbeld                 18e M45       39:25  10,960     5:28
  42     34  Eef Goeyenbier                19e M45       39:56  10,818     5:32
  57     37  Jan de Kwant                  23e M45       42:01  10,282     5:50
  60     40  Diana Parlevliet               4e V35       42:21  10,201     5:52
  61     46  Melvin van der Tol            10e M35       42:28  10,173     5:53
  68     30  Emmy Burghouwt                 4e V45       43:28   9,939     6:02
  79     49  Ronald in 't Velt             32e M45       45:12   9,558     6:16
 114     43  Theo Sijbrandij               27e M55       49:26   8,739     6:51