AV Sparta / Wedstrijden / Uitslagen en foto's / 2010 / Meerkamp / Resultaten van de Meerkamp 2010

Resultaten van de Meerkamp 2010

Resultaten van de Sparta atleten bij de Meerkamp op 9 oktober 2010 in Alphen a/d Rijn.

Resultaten van de Meerkamp 2010

Hieronder de resultaten van de Sparta atleten bij de Meerkamp op 9 oktober 2010 in Alphen a/d Rijn. Hier staan de volledige uitslagen.

Jongens pupillen C

Meerkamp
Pl. Naam                    40m  Verspringen   Balwerpen      ptn
  1 Quinten Chambliss      6.99         3.65       31.04 1457 ptn
600m
  5 Quinten Chambliss   2.17.38 min

Jongens pupillen B

Meerkamp
Pl. Naam                    40m Hoogspringen   Balwerpen      ptn
 21 Norbeto Teixeira       7.43          dns       26.53  865 ptn
 26 Quinten Angila          dns          dns         dns    0 ptn
1000m
  9 Norbeto Teixeira    4.12.62 min
    Quinten Angila          dns min

Meisjes pupillen B

1000m
 10 Grace-Ann Pronk     4.28.44 min
    Nanah Fung-Loy          dns min
Meerkamp
Pl. Naam                    40m Hoogspringen   Balwerpen      ptn
  6 Grace-Ann Pronk        7.14         1.00       18.90 1165 ptn
 19 Nanah Fung-Loy          dns          dns         dns    0 ptn

Jongens pupillen A(1e jrs)

1000m
  4 Robin Spoor         3.39.74 min
 14 Tommy Kluck         4.08.92 min
 16 Martijn Geerts      4.11.90 min
Meerkamp
Pl. Naam                    60m  Verspringen Kogelstoten      ptn
  1 Robin Spoor            9.09         4.05        9.70 1768 ptn
 13 Martijn Geerts        10.13         3.45        5.80 1259 ptn
 14 Tommy Kluck           10.21         3.14        7.02 1259 ptn

Jongens pupillen A(2e jrs)

1000m
  4 Bryan Pronk         3.41.58 min
Meerkamp
Pl. Naam                    60m Hoogspringen Kogelstoten      ptn
  3 Bryan Pronk            9.30         1.20        6.87 1541 ptn

Meisjes pupillen A(1e jrs)

1000m
  5 Romy Kok            4.12.63 min
  6 Marillya Teixeira   4.17.39 min
 19 Lare Saleh          6.57.73 min
Meerkamp
Pl. Naam                    60m  Verspringen Kogelstoten      ptn
  4 Marillya Teixeira      9.93         3.33        5.80 1266 ptn
 13 Romy Kok               9.98         3.20        4.16 1120 ptn
 25 Lare Saleh            14.76         1.95        3.85  366 ptn

Meisjes pupillen A(2e jrs)

1000m
 17 Brittany Stauthamer 4.22.87 min
 18 Jodie Toet          4.38.22 min
 21 Anouska Jaikaran    4.59.42 min
Meerkamp
Pl. Naam                    60m Hoogspringen Kogelstoten      ptn
 20 Brittany Stauthamer   10.17         1.00        5.56 1172 ptn
 23 Jodie Toet            10.85         0.85        6.26 1012 ptn
 25 Anouska Jaikaran      12.71         0.75        2.96  494 ptn

Jongens pupillen mini

600m
  6 Jonathan Pronk      2.27.13 min
Meerkamp
Pl. Naam                    40m  Verspringen   Balwerpen      ptn
  6 Jonathan Pronk         7.55         2.68       12.66  894 ptn

Gerelateerde content