AV Sparta / Wedstrijden / Uitslagen en foto's / 2010 / B competitie finale / Resultaten van de B competitie finale 2010

Resultaten van de B competitie finale 2010

Resultaten van de Sparta atleten bij de B competitie finale op 12 september 2010 in Krommenie.

Resultaten van de B competitie finale 2010

Hieronder de resultaten van de Sparta atleten bij de B competitie finale op 12 september 2010 in Krommenie. Hier staan de volledige uitslagen van de jongens en de meisjes.

Landelijke finale B competitie jongens
Organisatie: AV Lycurgus

Jongens B-competitie

100m, 21 deelnemer(s)
 4  98 Aanholt, Remy van      11.70 sec 644 ptn +1.0
13  93 Hart, Ben 't           12.17 sec   0 ptn +0.3
400m, 18 deelnemer(s)
 4  98 Aanholt, Remy van      52.12 sec 714 ptn
15 105 Zaal, Roy              59.01 sec   0 ptn
800m, 22 deelnemer(s)
 3  95 Haak, Hugo van       2.00.91 min 732 ptn
15  97 Baelde, Marnix       2.15.88 min   0 ptn
1500m, 17 deelnemer(s)
 3  96 Heskes, Dimitri      4.23.12 min 637 ptn
10  99 Baptist, Niels       4.42.87 min   0 ptn
110mh, 21 deelnemer(s)
12  94 Kruk, Sjoerd van der   16.59 sec 696 ptn -0.2
18 103 Kuijpers, Melvin       20.15 sec   0 ptn -0.2
4x100m, 48 deelnemer(s)
 6  92 92,93,94,102,          46.14 sec 680 ptn
hoog, 19 deelnemer(s)
 7 102 Boumans, Jeroen         1.70 m     0 ptn
 8 101 Smith, Owen             1.70 m   587 ptn
polshoog, 12 deelnemer(s)
11 103 Kuijpers, Melvin        2.60 m   404 ptn
ver, 19 deelnemer(s)
 5  93 Hart, Ben 't            6.07 m   621 ptn +0.0
18 104 Melgers, Jorick         4.80 m     0 ptn +0.3
hss, 12 deelnemer(s)
 2 102 Boumans, Jeroen        12.18 m   588 ptn +1.0
kogel, 22 deelnemer(s)
 1  92 Willemsen, Ivo         16.08 m   852 ptn
15 100 Hart, Daan 't           9.88 m     0 ptn
discus, 19 deelnemer(s)
 2  92 Willemsen, Ivo         43.69 m   757 ptn
12 100 Hart, Daan 't          30.42 m     0 ptn
speer, 20 deelnemer(s)
 5  94 Kruk, Sjoerd van der   48.56 m   614 ptn
 9 101 Smith, Owen            42.87 m     0 ptn
Eindstand
Plaats Vereniging         100m 400m 800m 1500m  110mh 4x100m hoog polshoog    ver   hss  kogel discus speer Punten
     1 Lycurgus            595  797  742   459    848    492  725      807    658   552    722    760   644   8801
     2 GAC H               550  666  552   648    733    703  725      833    721   561    665    679   616   8652
     3 Sparta              644  714  732   637    696    680  587      404    621   588    852    757   614   8526
     4 AAC'61              524  671  752   735    800    623  634      727    422   551    578    675   602   8294
     5 Unitas              650  617  646   515    848    760  587      673    623   578    559    685   529   8270
     6 Ciko'66             717  712  605   549    869    727  680      436    493   636    547    556   447   7974
     7 Achilles            597  515  541   451    698    670  725      528    551   546    548    718   859   7947
     8 PAC                 637  722  562   343    893    740  444      754    706   486    539    568   550   7944
     9 Passaat             589  784  499   614    718    605  634      727    417   441    565    503   577   7673
    10 Nijmegen Atletiek   517  565  609   605    619    594  492      558    484   388    619    392   739   7181
    11 Phanos              597  562  693   600           774  540      558    451   583    640    497   507   7002
    12 Eindhoven Atletiek  766  578  572   469    740         444      371    362   572    473    204   498   6049

Meisjes B-competitie

100m, 24 deelnemer(s)
 6 621 Haak, Vera van den     12.95 sec 685 ptn -0.6
17 617 Toorn, Esmay van der   14.05 sec   0 ptn -1.2
400m, 23 deelnemer(s)
12 619 Ammersing, Angelique   65.77 sec 614 ptn
   621 Haak, Vera van den       dns sec   0 ptn
800m, 21 deelnemer(s)
12 616 Bernadina, Macy      2.32.80 min 642 ptn
   623 Bennett, Irene           dns min   0 ptn
100mh, 23 deelnemer(s)
 7 620 Tjin A-Lim, Sjoera     15.19 sec 728 ptn -0.2
16 622 Kruk, Céline van der   18.21 sec   0 ptn +0.9
4x100m, 48 deelnemer(s)
 5 619 619,620,621,622,       51.34 sec 704 ptn
hoog, 23 deelnemer(s)
20 615 Ort, Daphne             1.40 m   615 ptn
21 623 Bennett, Irene          1.40 m     0 ptn
ver, 22 deelnemer(s)
10 616 Bernadina, Macy         4.66 m   594 ptn +0.0
17 622 Kruk, Céline van der    4.46 m     0 ptn +0.5
kogel, 23 deelnemer(s)
 4 618 Heeswijk, Shereen      11.90 m   713 ptn
23 617 Toorn, Esmay van der    8.47 m     0 ptn
discus, 22 deelnemer(s)
 4 618 Heeswijk, Shereen      32.92 m   603 ptn
22 624 Bles, Stepahnie de     16.56 m     0 ptn
speer, 23 deelnemer(s)
 6 620 Tjin A-Lim, Sjoera     31.42 m   624 ptn
20 615 Ort, Daphne            20.17 m     0 ptn
Eindstand
Plaats Vereniging         100m 400m 800m 100mh 4x100m   hoog  ver    kogel discus speer Punten
     1 Groningen Atletiek  700  712  780   758    758    779  760      914    657   732   7550
     2 Daventria           644  756  717   752    732    832  645      903    709   608   7298
     3 Ilion               761  666  751   706    833    726  769      687    410   707   7016
     4 SAV                 358  795  721   810    852    779  489      822    697   627   6950
     5 Startbaan           708  769  707   390    703    832  705      688    584   587   6673
     6 Spartaan            494  662  797   797    667    726  803      628    504   557   6635
     7 Sparta              685  614  642   728    704    615  594      713    603   624   6522
     8 Leiden Atletiek     759  543  709   608    632    726  584      630    470   723   6384
     9 PEC 1910            592  641  632   730    595    883  645      638    407   512   6275
    10 GAC H               601  718  680   490    653    779  591      678    401   581   6172
    11 Unitas              592  587  694   698    368    779  689      540    492   728   6167
    12 DEM                 586  636  656   446    672    615  670      605    524   601   6011