AV Sparta / Wedstrijden / Uitslagen en foto's / 2010 / Kampioenschap ZHM / Resultaten van de Kampioenschap ZHM 2010

Resultaten van de Kampioenschap ZHM 2010

Resultaten van de Sparta atleten bij de Kampioenschap ZHM op 4 september 2010 in Barendrecht.

Resultaten van de Kampioenschap ZHM 2010

Hieronder de resultaten van de Sparta atleten bij de Kampioenschap ZHM op 4 september 2010 in Barendrecht. Hier staan de volledige uitslagen.

Jongens pupillen C - Meisjes pupillen C - Jongens pupillen B - Meisjes pupillen B - Jongens pupillen A(1e jrs) - Jongens pupillen A(2e jrs) - Meisjes pupillen A(1e jrs) - Meisjes pupillen A(2e jrs) - Jongens Mini

Jongens pupillen C

600m, 16 deelnemer(s)
456 Chambliss, Quinten   2.11.08 min
Meerkamp
Stnr Naam                  40m  Verspringen   Balwerpen
 456 Quinten Chambliss    6.87         3.50       26.42 1401 ptn

Meisjes pupillen C

600m, 21 deelnemer(s)
542 Jonas, Nora          2.26.34 min
Meerkamp
Stnr Naam                  40m  Verspringen   Balwerpen
 542 Nora Jonas           8.30         2.59       12.97 753 ptn

Jongens pupillen B

1000m, 20 deelnemer(s)
457 Teixeira, Norbeto    4.08.97 min
459 Hocklaf, Tarik           dns min
Meerkamp
Stnr Naam                  40m  Verspringen   Balwerpen
 457 Norbeto Teixeira     7.58         3.06       20.79 1092 ptn
 459 Tarik Hocklaf         dns          dns         dns 0 ptn

Meisjes pupillen B

1000m, 22 deelnemer(s)
390 Fung-Loy, Nanah      3.53.51 min
386 Pronk, Grace-Ann     4.18.44 min
Meerkamp
Stnr Naam                  40m  Verspringen   Balwerpen
 390 Nanah Fung-Loy       6.87         3.59       28.22 1440 ptn
 386 Grace-Ann Pronk      6.97         3.30       16.44 1201 ptn

Jongens pupillen A(1e jrs)

1000m, 21 deelnemer(s)
455 Spoor, Robin         3.48.68 min
392 Meershoek, Thijs     4.07.63 min
Meerkamp
Stnr Naam                  60m Hoogspringen Kogelstoten
 455 Robin Spoor          8.84         1.20        9.44 1764 ptn
 392 Thijs Meershoek     10.00         1.15        7.12 1402 ptn

Jongens pupillen A(2e jrs)

1000m, 24 deelnemer(s)
391 Fung-Loy, Jay Jay    3.41.91 min
385 Pronk, Bryan             dns min
Meerkamp
Stnr Naam                  60m Hoogspringen Kogelstoten
 391 Jay Jay Fung-Loy     9.62         1.15        7.78 1500 ptn
 385 Bryan Pronk          9.20          dns         dns 612 ptn

Meisjes pupillen A(1e jrs)

1000m, 14 deelnemer(s)
458 Teixeira, Marillya   4.37.75 min
370 Winter, Sophia de    4.46.75 min
Meerkamp
Stnr Naam                  60m Hoogspringen Kogelstoten
 458 Marillya Teixeira   10.21         1.00        5.31 1150 ptn
 370 Sophia de Winter    11.12         0.75        3.46 709 ptn

Meisjes pupillen A(2e jrs)

1000m, 16 deelnemer(s)
541 Jonas, Noelle        4.10.83 min
388 Stauthamer, Brittany 4.30.31 min
389 Toet, Jodie          4.34.22 min
Meerkamp
Stnr Naam                  60m Hoogspringen Kogelstoten
 388 Brittany Stauthamer  9.98         1.00        5.92 1224 ptn
 541 Noelle Jonas        10.45         1.10        5.62 1210 ptn
 389 Jodie Toet          10.69         0.85        6.23 1031 ptn

Jongens Mini

600m, 9 deelnemer(s)
387 Pronk, Jonathan      2.34.00 min
Meerkamp
Stnr Naam                  40m  Verspringen   Balwerpen
 387 Jonathan Pronk       8.19         2.23       15.11 734 ptn