AV Sparta / Wedstrijden / Uitslagen en foto's / 2010 / The Hague Royal Ten / Resultaten van de The Hague Royal Ten 2010

Resultaten van de The Hague Royal Ten 2010

Resultaten van de Sparta lopers bij de The Hague Royal Ten op 30 mei 2010 in Den Haag.

Resultaten van de The Hague Royal Ten 2010

Hieronder de resultaten van de Sparta lopers bij de The Hague Royal Ten op 30 mei 2010 in Den Haag. Hier staan de volledige uitslagen.

Plts Naam                   GJ Vereniging/Woonplts  Bruto    Netto

MSEN, KNAU WEDSTRIJD

  13 Jeroen Bonnes             Nederland               32:37    32:35
  28 Maarten van den Oever  85 Sparta                  44:05    43:40

M35, KNAU WEDSTRIJD

   3 Ibraham Sidig             Nederland               33:50    33:49
  19 Marlon Voorn           70 Sparta                  41:10    41:06
  26 Mattijs van Dulkenraad 73 Sparta                  42:15    41:21
  31 Randjiet Jankie        65 Sparta                  47:44    47:12

M45, KNAU WEDSTRIJD

  12 Herman Tijsen          61 Sparta                  41:51    41:45
  14 Arnout Voogt           62 Sparta                  42:12    42:09
  20 Jose Xavier            59 Sparta                  44:50    44:46
  22 Eric Melse             56 Sparta                  45:31    44:47

M55, KNAU WEDSTRIJD

   9 Niek Joanknecht        54 Sparta                  43:15    43:08
  11 Hans Wils              55 Sparta                  44:21    43:56
  14 Ton van Kleef          54 Sparta                  46:19    46:14

VSEN, KNAU WEDSTRIJD

   5 Yia-Lin Yin               Nederland               42:44    42:43

V35, KNAU WEDSTRIJD

   2 Linda Velders             Nederland               43:34    43:32
   5 Karin van Gorp         68 Sparta                  47:05    46:25
  10 Roos Grisnigt          72 Sparta                1:01:38    59:18
  12 Marcia Janssen         72 Sparta                1:09:34  1:07:15

V45, KNAU WEDSTRIJD

  10 Sandra van 't Sant     56 Sparta                  54:13    54:08

MREC, 10 KM PRESTATIE

  13 Andy Oskam             75 Rijswijk Zh             38:30    38:29
  18 Anil Gonesh            72 's-Gravenhage           39:21    38:50
  21 Robby Holtkamp         78 's-Gravenhage           39:45    39:08
  39 Michel van de Luitgaar 57 Sparta                  41:10    41:04
  72 Marco Klijn            69 Sparta                  43:21    42:38
  91 Rob Barendregt         50 Sparta                  44:22    43:40
  96 Chris Zaal             63 's-Gravenhage           44:27    42:12 PR
 200 Erik Verburg           61 Sparta                  47:30    47:25
 319 Oscar Vernooij         76 Sparta                  49:48    47:33
 402 Jogen de Jong          51 Sparta                  51:19    48:22
 417 Jeroen Buising         55 Sparta                  51:35    49:42
 564 Rob Faber              67 Sparta                  54:43    53:53
 639 Henk Prins             50 Sparta                  56:23    53:56
 643 Fred Toet              69 Sparta                  56:34    53:56
 754 Gerard van Beurden     54 Sparta                  58:41    55:54
 767 Niels Bekkers          59 Sparta                  59:03    56:18

VREC, 10 KM PRESTATIE

  96 Myranda Groot          71 Sparta                  55:46    55:41
 122 Genilda Correa de Souz 76 Sparta                  57:14    54:36
 247 Fauzia Coenen-Mahboeb  65 Sparta                1:01:41    58:59
 365 Willeke Hoek           63                       1:08:21  1:05:30
 366 Ellen Oostdijk         61                       1:08:21  1:05:29

MTRIM, 5 KM PRESTATIE

   6 Vincent Trinthamer     78 Sparta                  17:11    17:09
   9 Dimitri Heskes         93 Sparta                  17:47    17:46
  19 Owen Smith             95 Sparta                  19:02    19:00
  29 Marnix Baelde          94 Sparta                  20:16    20:15
  30 Luc Treebusch          95 Sparta                  20:40    20:38
  34 Kilian Weltens         93 Sparta                  21:09    21:04
  44 Jan de Kwant           60 Sparta                  22:00    21:57
  55 Harry Oosterveen       64 Sparta                  22:56    22:51
  68 Enrico Dorlas          94 Sparta                  24:24    24:22 PR
  69 Sem Zaal                  's-Gravenhage           24:25    24:23 PR
  82 Herman Kraamwinkel     56 Sparta                  25:33    25:25

VTRIM, 5 KM PRESTATIE

  45 Laurie Novak           98 Sparta                  29:33    28:48

JONG, KIDSRUN

  15 James Fung-Loy         99 Sparta                   7:20