AV Sparta / Wedstrijden / Uitslagen en foto's / 2010 / Hardloopwinkel Crosscircuit HRR / Resultaten van de Hardloopwinkel Crosscircuit HRR 2010

Resultaten van de Hardloopwinkel Crosscircuit HRR 2010

Resultaten van de Sparta lopers bij de Hardloopwinkel Crosscircuit HRR op 31 januari 2010 in Den Haag.

Resultaten van de Hardloopwinkel Crosscircuit HRR 2010

Hieronder de resultaten van de Sparta lopers bij de Hardloopwinkel Crosscircuit HRR op 31 januari 2010 in Den Haag. Hier staan de volledige uitslagen.

Plts Naam                   GJ Vereniging/Woonplts  Tijd

JONG, JEUGD CROSS

   2 Brian Analikwu         98 Sparta                  10:15
   3 Brendan Analikwu       98 Sparta                  10:42

MREC, KORTE CROSS

   6 Wesley an der Harst    93 Sparta                  18:26
   8 Owen Smith             95 Sparta                  19:04
  11 Marnise Boelde         94 Sparta                  20:28

VREC, KORTE CROSS

  11 Irma Looye             74 Sparta                  32:08
  12 Annet de Jong          60 Sparta                  32:41

MSE, LANGE CROSS

   3 Jeroen Bonnes          77 Sparta                  23:19
  14 Ralph Smits            75 Sparta                  29:21
  22 Patrick Duchens        75 Sparta                  35:43

M35, LANGE CROSS

   1 Maarten Klein          74 Sparta                  23:36
  19 Mattijs van Dulkenraad 73 Sparta                  31:10
  27 Paul Saavedra          74 Sparta                  37:30

V35, LANGE CROSS

   4 Linda Velders          74 Sparta                  30:47
  12 Simone Lankhuijzen     69 Sparta                  34:25
  13 Lian Menting           65 Sparta                  35:59
  17 Sandra Fehling         69 Sparta                  40:47

M45, LANGE CROSS

   8 Michel van de Luitgaar 57 Sparta                  27:15
  10 Tejo Scholten          61 Sparta                  27:21
  18 Herman Tijsen          61 Sparta                  29:28
  31 Jan de Kwant           60 Sparta                  31:53
  35 José Xavier            59 Sparta                  32:14
  40 Johan van de Harst     62 Sparta                  34:13

V45, LANGE CROSS

   7 Stella Mooney          63 Sparta                  38:38
   9 Agnes Nijman           53 Sparta                  42:08

M55, LANGE CROSS

   6 Niek Joanknecht        54 Sparta                  30:27
  12 Rob Barendregt         50 Sparta                  31:33
  28 Wim Scholtes           47 Sparta                  36:48
  30 Peter Martens          53 Sparta                  37:21
  33 Chris Davis            50 Sparta                  38:33