AV Sparta / Wedstrijden / Uitslagen en foto's / 2008 / 2e cross Haagse Crosscompetitie (jeugd) / Uitslag van de 2e cross Haagse Crosscompetitie (jeugd) 2008

Uitslag van de 2e cross Haagse Crosscompetitie (jeugd) 2008

Uitslag van de 2e cross Haagse Crosscompetitie (jeugd) op 7 december 2008 in Den Haag.

Uitslag van de 2e cross Haagse Crosscompetitie (jeugd) 2008

Hieronder de uitslag van de 2e cross Haagse Crosscompetitie (jeugd) op 7 december 2008 in Den Haag.

Voor opmerkingen kun je mailen naar a.yavuz at hetnet.nl

  Meisjespupillen mini    
1 Vries Angela de Olympus'70 5.29.3
2 Saana Taal A.V.'40 5.31.8
  Meisjespupillen C    
1 Martha Chapple A.V.'40 4.38.8
2 Fung-Loy, Nanah Sparta 4.39.4
3 Marit de Jong Olympus'70 4.57.2
4 Bonevacia, Chenille Sparta 5.02.2
5 Anne Nijlant A.V.'40 5.04.2
6 Floor Scholte ter Horst Sparta 5.10.8
7 Hannah van Velzen Olympus'70 5.22.9
8 Amber Kroon A.V.'40 5.27.5
9 Pronk, Grace Ann Sparta 5.50.4
  Jongenspupillen mini    
1 Rob Lugtenburg A.V.'40 5.28.6
2 Biemans, Jurre Sparta 5.34.9
3 Hidde Noordhoek Sparta 6.10.9
  Jongenspupillen C    
1 Jori Verroen Haag Atletiek 4.20.6
2 Benjamin Coolen Haag Atletiek 4.32.3
3 Quinten van Welzen A.V.'40 4.51.6
4 Dario Podda Haag Atletiek 4.53.5
5 Mats Walker Haag Atletiek 4.56.7
6 Aion van der Lecq A.V.'40 4.59.3
7 Valéry van der Vring A.V.'40 5.05.4
8 Hillebrand Mart Olympus'70 5.11.3
9 Tom Daaman A.V.'40 5.14.9
10 Lars van Heijningen Sparta 5.25.7
11 Julian Meijerink Haag Atletiek 5.31.1
  Meisjespupillen B    
1 Iris Penning Olympus'70 4.15.2
2 Marielle Bastiaansen A.V.'40 4.31.8
3 Larissa Smit A.V.'40 4.35.4
4 Lunet vd Brand Haag Atletiek 4.35.8
5 Carmen Oosterkamp Haag Atletiek 4.46.0
6 Lieke Gudde A.V.'40 4.50.6
7 Merel Loman A.V.'40 5.01.3
8 Danique de Brabander Olympus'70 5.04.0
9 Mariska Lugtenburg A.V.'40 5.21.3
10 Rosa van den Bos Haag Atletiek 5.24.4
  Jongenspupillen B    
1 Spoor, Robin Sparta 4.02.1
2 Kimmo Taal A.V.'40 4.02.6
3 Jannis Fischer Haag Atletiek 4.12.5
4 Geerts, Martijn Sparta 4.21.8
5 Cameron Barker Haag Atletiek 4.22.2
6 Timo Sips A.V.'40 4.25.6
7 Steven Oosterkamp Haag Atletiek 4.29.0
8 Quinten de Brabander Olympus'70 4.33.0
9 Rik van der Zwan A.V.'40 4.38.1
10 Casper Knoester Haag Atletiek 4.40.3
11 Joris Verburg Haag Atletiek 4.41.8
12 Wongsodikromo, Jonno Sparta 4.45.8
13 Sam van Reeken Haag Atletiek 4.47.3
14 Abel Heystek Haag Atletiek 4.49.8
15 Marnix Vos Haag Atletiek 4.55.2
16 Tim Stoetzer Haag Atletiek 4.57.8
17 Alessio Podda Haag Atletiek 4.58.1
18 Sil Emons Sparta 5.19.3
19 Teun van der Klugt A.V.'40 5.22.4
20 Carel Jannink A.V.'40 5.25.2
21 Kelvin Langstraat A.V.'40 5.28.0
22 Mitchell van Rijswijk Haag Atletiek 5.32.6
  Meisjespupillen A1    
1 Noa Primatesta A.V.'40 4.03.6
2 Livia Tromp Haag Atletiek 4.21.3
3 Fiona Wiggers Haag Atletiek 4.24.5
4 Kiki Verroen Haag Atletiek 4.27.0
5 Emma Groen Haag Atletiek 4.31.1
6 Roersma, Vera Sparta 4.31.8
7 Sarah Milne Haag Atletiek 4.32.4
8 Hartog, Nynke Sparta 4.33.0
9 Roby Kroon A.V.'40 4.36.4
10 Merel van de Langkruis Haag Atletiek 4.42.9
11 Inge de Vries A.V.'40 4.44.7
12 Yael Cohen Haag Atletiek 4.48.3
13 Brinksma, Selina Sparta 4.51.9
14 Marit Boom Haag Atletiek 5.01.3
15 Knook, Fleur Sparta 5.02.9
16 Emons Pleun Sparta 5.09.4
17 Sophie Koedood Olympus'70 5.14.0
18 Toet, Jodie Sparta 5.14.9
19 Stauthamer, Brittany Sparta 5.15.2
  Jongenspupillen A1    
1 Jurriaan de Rijk Haag Atletiek 3.46.9
2 Glenn Kunst Haag Atletiek 3.47.2
3 Jeroen Reijman A.V.'40 4.09.1
4 Sam Haffert Haag Atletiek 4.15.3
5 Guido Persoon Olympus'70 4.18.3
6 Pronk, Bryan Sparta 4.20.4
7 Jasper Wilhelm A.V.'40 4.20.7
8 Pim Veraar Olympus'70 4.21.2
9 Tobias van der Plaat A.V.'40 4.22.0
10 James Fung-Loy Sparta 4.25.4
11 Ruben Vreugdenhil Olympus'70 4.30.7
12 Thomas Jansen Haag Atletiek 4.37.0
13 Wytse de Vries A.V.'40 4.42.2
14 Luuk Kuijper A.V.'40 4.45.6
15 Liam Girwar Haag Atletiek 4.55.1
16 Dullaart, Rick Sparta 5.05.2
17 Bart van Velzen Olympus'70 5.14.9
  Meisjespupillen A2    
1 Tjin-A-Lim, Maayke Sparta 3.43.0
2 Emma Hersbach A.V.'40 4.04.3
3 Aniek Sips A.V.'40 4.08.6
4 Bonevacia, Tamika Sparta 4.10.6
5 Nanda de Jong Olympus'70 4.11.0
6 Veerle Ooink A.V.'40 4.22.8
7 Boegborn, Maud Sparta 4.25.3
8 Gelauf, Melanie Sparta 4.25.7
9 Nina Gudde A.V.'40 4.26.6
10 Nienke vd Kleijn Haag Atletiek 4.35.7
11 Celine Smit A.V.'40 4.36.1
12 Brussé, Eva Sparta 4.40.5
13 Novak, Laurie Sparta 4.42.4
14 Kaur, Taranjot Sparta 4.44.3
15 Anne Tromp A.V.'40 4.46.4
16 Van der Ven, Fleur Sparta 4.48.5
17 Stuiver, Sabine Sparta 5.08.7
  Jongenspupillen A2    
1 Bram Schlangen A.V.'40 3.37.7
2 Kees de Koning Olympus'70 3.40.1
3 Henrik Fischer Haag Atletiek 3.42.6
4 Analikwu, Brian Sparta 3.54.3
5 Samuel Chapple A.V.'40 3.54.7
6 Kyan Verbeek A.V.'40 3.57.2
7 Wieser, Rowan Sparta 3.57.6
8 Analikwu, Brendan Sparta 4.06.5
9 Raphael Cannavacciuolo Haag Atletiek 4.08.5
10 Wynne, Luc Sparta 4.08.8
11 van Westing, Jochem Sparta 4.13.2
12 Bas van Vliet A.V.'40 4.16.3
13 Mark vd Krogt Haag Atletiek 4.17.0
14 Stan Hillebrand Olympus'70 4.18.1
15 Maryck Verbeek A.V.'40 4.20.0
16 Kai-Ren Tjin A Lien Haag Atletiek 4.29.0
17 Quinten Molenaar Haag Atletiek 4.34.5
18 Tjalle Torenstra Haag Atletiek 4.36.2
19 Kuiper, Robin Sparta 4.38.0
20 van der Krogt, Mitchell Sparta 4.38.4
21 Tim de Wildt Sparta 4.48.4
22 Wongsodikromo, Damian Sparta 4.48.7
23 Dylan van Dam Haag Atletiek 5.11.7
24 Schreuder, Rick Sparta 5.25.1
  Meisjesjunioren D1    
1 Susanne Zee A.V.'40 08.14.2
2 Lea Wiggers Haag Atletiek 08.17.7
3 Wieffering, Sanne Sparta 08.24.7
4 Chloe Eaton Haag Atletiek 08.36.8
5 Philipsen Aline Olympus'70 08.42.1
6 Fatou Drame Haag Atletiek 08.46.3
7 Siccama, Amarins Sparta 08.49.2
8 Yavuz, Martine Sparta 08.51.8
9 Eva Tetteroo Olympus'70 08.55.1
10 Koning Julia de Olympus'70 08.56.0
11 Schrage Isabelle Olympus'70 08.56.0
12 Koedood Selma Olympus'70 09.04.4
13 Jonna Vroom Olympus'70 09.16.1
14 Zoe Tromp Haag Atletiek 09.22.8
15 Eveline van Marreijk Olympus'70 09.34.5
16 Ayla Girwar Haag Atletiek 09.55.4
17 Van der Toorn, Anouk Sparta 10.01.6
18 Annelies Bastiaansen A.V.'40 10.09.2
19 Gayle de May Haag Atletiek 10.11.4
20 Esther Spaans Olympus'70 10.18.4
21 Goosen, Cheyenne Sparta 10.24.9
22 Nienke Torenstra Haag Atletiek 10.36.4
  Meisjesjunioren D2    
1 Jong Nienke de Olympus'70 08.07.6
2 Talitha Tuinebreijer AAV '36 08.08.0
3 Reinet van der Wal A.V.'40 08.18.0
4 Verhulst Bente Olympus'70 08.20.9
5 Velthoven Kaylee van Olympus'70 08.29.4
6 Celine van der Kruk Sparta 08.50.6
7 Esmee Kroon A.V.'40 09.18.2
8 Iris van der Zwan A.V.'40 09.27.6
9 Debets Denise Olympus'70 09.30.3
10 Jana Witteman Haag Atletiek 10.21.8
11 Anne Floor Olierook Haag Atletiek 10.26.5
12 Nathalie Rikkoert Haag Atletiek 10.34.0
13 Eline Spits Haag Atletiek 10.53.5
14 Van der Toorn, Esmay Sparta 10.54.7
15 Marielle Bruin Haag Atletiek 10.55.4
16 Milou Andriessen Haag Atletiek 11.49.4
  Jongensjunioren D1    
1 Daan Tromp A.V.'40 08.09.9
2 Mathijs Berkhout A.V.'40 08.23.1
3 Nathsam-john Jak Haag Atletiek 08.56.3
4 Laurens de Jong Sparta 08.59.8
5 Marijn van den Born A.V.'40 09.10.6
6 Valstar Daan Olympus'70 09.13.7
  Jongensjunioren D2    
1 Ivo Zee A.V.'40 08.00.2
2 Zaal, Roy Sparta 08.14.2
3 Kevin Philipsen Olympus'70 08.27.1
4 van Noppen, Rik Sparta 08.30.6
5 Daan Jeucken A.V.'40 08.32.6
6 Ivar de Kok Olympus'70 08.39.7
7 Jessy van Lier Olympus'70 08.44.3
8 Ivo Spits Haag Atletiek 09.18.6
9 Ivo Kerklaan Olympus'70 09.20.9
10 Vincent v d Houte Haag Atletiek 09.50.4
11 Tim van der Kooij Haag Atletiek 10.48.9
  Meisjesjunioren C    
1 Anne Luijten A.V.'40 07.50.7
2 van den Haak, Vera Sparta 08.00.2
3 Tjin-A-Lim, Sjoera Sparta 08.13.8
4 Hannah van der Marel Olympus'70 08.40.6
5 Kate Happee A.V.'40 08.52.9
6 Renee Dekkers Haag Atletiek 08.57.1
7 Femke Luijten A.V.'40 09.04.0
8 Angelique Ammersing Sparta 09.06.9
9 Roos van Leeuwen Haag Atletiek 09.11.8
10 Manal Boutahri Sparta 09.25.6
11 Sherene Heeswijk Sparta 09.33.0
  Meisjesjunioren B    
1 Marrewijk Marjolein van Olympus'70 07.39.6
2 Gonneke Joustra Haag Atletiek 08.04.6
3 Eva van den Born A.V.'40 08.15.7
4 Bernadina, Macy Sparta 08.57.5
5 Fenne Bos Olympus'70 09.06.4
  Jongensjunioren C    
1 Baelde, Marnix Sparta 11.29.4
2 Tim van der Zwan A.V.'40 11.36.4
3 Robbert Fennema A.V.'40 11.51.3
4 Nicky van Lobenstein Sparta 12.19.2
5 Smith, Owen Sparta 12.26.2
6 Bas Kroon A.V.'40 12.29.1
7 Barendse, Simon Sparta 12.55.8
8 Westen Ramon van Olympus'70 13.05.1
9 Alvin Spaans Sparta 13.09.7
10 Mike Arons Sparta 13.35.1
11 Matthijs Olierook Haag Atletiek 13.38.3
12 Jorrit van den Born A.V.'40 13.45.2
13 Wongsodikromo, Jeffrey Sparta 13.55.3
14 Felix Roël Haag Atletiek 14.54.4
15 Teunisse, Pepijn Sparta 15.09.2
16 Mark Overes A.V.'40 18.45.5
  Jongensjunioren B    
1 Max Koedood Olympus'70 11.22.3
2 Ben 't Hart Sparta 11.32.0
3 Marco van der Knaap Olympus'70 11.36.1
4 Joris Thijssen Sparta 11.37.4
5 Sjoerd van der Kruk Sparta 12.15.0