AV Sparta / Wedstrijden / Uitslagen en foto's / 2008 / Opening atletiekbaan Voorburg / Uitslag van de Opening atletiekbaan Voorburg 2008

Uitslag van de Opening atletiekbaan Voorburg 2008

Uitslag van de Opening atletiekbaan Voorburg op 11 oktober 2008 in Voorburg.

Uitslag openingswedstrijd Sportpark Westvliet.

De wedstrijd werd gehouden op zondag 12 oktober 2008.
Zeer fraaie weersomstandigheden.

Jongens pupillen C (1e jrs) 600 mtr

1 Hidde Noordhoek         2.49.25

Meisjes pupillen C (1e jrs) 600 mtr

1 Nanah Fung-Loy          2.24.14
2 Grace-Ann Pronk         2.39.67
3 Floor Scholte ter Horst 2.46.34
4 Chenille Bonevacia      2.47.39

Jongens pupillen C (2e jrs) 600 mtr

1 Thijs Meershoek         2.17.10
2 Martijn Geerts          2.22.36
3 Tommy Kluck             2.25.59
4 Sil Emons               2.27.51
5 Joris Pijpers           2.33.79

Meisjes pupillen C (2e jrs) 600 mtr

1 Nikita Koote            2.37.90
2 Ida Pellemans           2.46.07

Jongens pupillen B – 1000 mtr

1 Bryan Pronk             3.55.38
2 James Fung-Loy          4.00.45
3 Elwin de Prez           4.42.94

Meisjes pupillen B – 1000 mtr

1 Nynke Hartog            4.05.87
2 Vera Roersma            4.12.62
3 Rana Boutahri           4.27.28
4 Pleun Emons             4.41.43

Jongens pupillen A (1e jrs) 1000 mtr

1 Rowan Wieser            3.36.71
2 Brian Analikwu          3.37.23
3 Brendan Analikwu        3.45.18
4 Jochem van Westing      4.01.22
5 Niels Reitsema          4.21.67

Meisjes pupillen A (1e jrs) 1000 mtr

1 Maayke Tjin-A-Lim       3.37.62
2 Tamika Bonevacia        4.02.43
3 Maud Bugborn            4.12.97
4 Eva Brusse              4.31.36
5 Lisa van Dam            4.39.34

Jongens pupillen A (2e jrs) 1000 mtr

1 Felix Thewissen         3.56.79
2 Rick van der Bruggen    4.11.46
3 Tim Hoogendoorn         4.14.70

Meisjes pupillen A (2e jrs) 1000 mtr

1 Sanne Wieffering        3.41.31
2 Jessica Borger          3.44.63
3 Martine Yavuz           3.55.08
4 Anouk van der Toorn     4.06.88
5 Nummer 233              4.22.81
6 Tarantjot Kaur          4.26.88
7 Nummer 220              4.30.34
8 Cheyenne Goosen         4.33.76

Jongens junioren D – 1000 mtr

1 Rik van Noppen          3.33.73
2 Luc Treebusch           3.34.71

Meisjes junioren D – 1000 mtr

1 Vera van den Haak       3.14.73
2 Angelique Ammersing     3.36.27

Jongens junioren C – 1000 mtr

1 Owen Smith              3.15.50
2 Joris Tijssen           3.21.15
2 Kilian Weltens          3.27.42
3 Jeroen Boumans          3.27.81

Meisjes junioren C – 1000 mtr

1 Macy Bernadina          3.18.82
2 Denise van den Dungen   3.35.87
3 Daphne Ort              3.37.61
4 Natasja Borger          3.42.74

Ploegachtervolging 1500 meter

Serie 1
De MaPiRaRunners (Marlon Voorn-Pieter Fris-Ralph Smits)                           05.03.43
De eikels (Chris Riede-Joeri Borgstein-Roland Munninkhof)                         04.49.72
Serie 2
Olympisch Goud (Paul Nijman-Simone Lankhuizen-Harry Oosterveen)                   05.43.60
Mach 3 (Stijn Reinhard-Jan Zwanenburg-Paul Moerkerken)                            05.18.90
Serie 3
De Laatste (Herman Tijssen-Andre Dubbeld-Ferry van Haastert)                      05.38.57
Krasse Knarren (Jan Zuurbier-Eef Goeyenbier-Rob Barendrecht)                      05.45.07
Serie 4
Toppers (Emmy Burghouwt-Jan de Kwant-Oscar Vernooy)                               05.51.60
Jan 3 (Johan vd Linden-Niek vd Sluis-Albert van Noort)                            05.35.65
Serie 5
PLoeg 293 (Ton Hoeks-Paula Dangerman-Theo Sijbrandij)                             06.33.75
Leidse Glibbers (Jaap de Waard-Alex Meingast-Edwin de Ruijter)                    05.53.82
Serie 6
De RApido's (Maaike Cox-Said Kadouch-Anco Scholte ter Horst)                      06.09.53
De Denderende 3 (Leo Keijzer-Tine Vermeer-Jeroen Schellekens)                     06.54.84
Serie 7
De Laatste zullen de eerste zijn (Karline Vandenbroecke-Jenny Paulus-Erika Smale) 07.13.32
Gesteun en gekreun (Ria van de Riet-Marjan vd Stouwe-Hans Walewijn)               08.01.38
Serie 8
Kom er aan (Marnix Baelde-Ben ’t Hart-Joris Tijssen)                              05.03.13
Jong geleerd – oud gedaan (Arnoud Voogt-Owen Smith-Vera vd Haak)                  05.24.07
Serie 9
De Toekomst (Dimitri Heskes-Toine Varkevisser-Peter de Silva)                     04.48.89
Oranje Bluf (Wesley vd Harst-Teun vd Meulen-Vincent Trinthamer)                   04.21.93

De wisselbokaal ging dit jaar naar Oranje Bluf.