AV Sparta / Wedstrijden / Uitslagen en foto's / 2008 / Clubkampioenschappen / Uitslag van de Clubkampioenschappen 2008

Uitslag van de Clubkampioenschappen 2008

Uitslag van de Clubkampioenschappen op 5 oktober 2008 in Den Haag.

Uitslag van de Clubkampioenschappen 2008

Hieronder de uitslag van de Clubkampioenschappen op 5 oktober 2008 in Den Haag.

Jongens pupillen mini 600m

1. Lars van Heijningen  3.06.5

Jongens pupillen mini meerkamp (40m-ver-bal)

1. Lars van Heijningen    10.2   1.91   7.46   239 ptn

Jongens pupillen C 600m

1. Robin Spoor          2.08.0
2. Thijs Meershoek      2.24.1
3. Jonno Wongsodikromo  2.26.3
4. Martijn Geerts       2.27.9
5. Wesley Herwig        2.55.2

Jongens pupillen C meerkamp (40m-ver-bal)

1. Robin Spoor          6.5   3.45   34.40   1512 ptn
2. Thijs Meershoek      7.2   2.98   17.62   1057 ptn
3. Jonno Wongsodikromo  7.5   2.58   23.32    999 ptn
4. Martijn Geerts       8.5   2.86   11.02    705 ptn
5. Wesley Herwig        8.5   2.46   10.29    611 ptn

Meisjes pupillen mini 600m

1. Nanah Fung-Loy       2.31.4
2. Grace-Ann Pronk      2.46.2
3. Chenille Bonevacia   2.55.2
4. Semra Yavuz          3.38.5

Meisjes pupillen mini meerkamp (40m-ver-bal)

1. Nanah Fung-Loy       7.1  2.64   15.06   969 ptn
2. Grace-Ann Pronk      7.8  2.54    4.14   587 ptn
3. Chenille Bonevacia   8.3  1.89   13.48   585 ptn
4. Semra Yavuz         10.8  1.50    2.40    18 ptn

Jongens pupillen B 1000m

1. Bryan Pronk               4.13.1
2. James Fung-Loy            4.20.2
3. Daniel Vlaardingerbroek   4.40.4
4. Jeremy Trotereau          4.44.3
5. Rick Dullaart             5.02.0
6. Elwin de Prez             5.16.8

Jongens pupillen B meerkamp (40m-ver-bal)

1. Bryan Pronk              6.7   3.20   17.72  1207 ptn
2. James Fung-Loy           7.5   3.05   23.32  1093 ptn
3. Daniël Vlaardingerbroek  7.5   2.85   18.94   993 ptn
4. Elwin de Prez            7.3   2.83   14.44   957 ptn
5. Jeremy Trotereau         7.6   2.64   12.58   832 ptn
6. Rick Dullaart            8.7   2.48    9.39   569 ptn

Meisjes pupillen B 1000m

1. Vera Roersma             4.37.9
2. Selina Brinksma          4.48.7
3. Brittany Stauthamer      4.54.0
4. Jodie Toet               5.05.9
5. Amber Ramawadh,          5.16.8

Meisjes pupillen B meerkamp (40m-ver-bal)

1. Brittany Stauthamer      7.0   3.11   12.10  1032 ptn
2. Vera Roersma             7.4   2.87   14.77   952 ptn
3. Selina Brinksma          7.5   2.91   11.12   877 ptn
4. Amber Ramawadh           7.6   2.69   14.07   868 ptn
5. Jodie Toet               7.5   2.61   11.70   828 ptn

Jongens pupillen A(1e jrs) 1000m

1. Brian Analikwu           3.47.7
2. Brendan Analikwu         3.50.2
3. Rowan Wieser             3.54.6
4. Raymond Garcia           4.03.4
5. Jichem van Westing       4.13.8
6. Tim de Wildt             4.32.5
7. Damian Wongsodikromo     4.33.2
8. Rick Schreuder           4.45.1
9. Robin Kuiper             4.49.2

Jongens pupillen A(1e jrs) meerkamp (60m-ver-kogel)

1. Rowan Wieser             9.4   3.70   7.92  1510 ptn
2. Jochem van Westing       9.3   3.42   7.55  1451 ptn
3. Raymond Garcia           9.8   3.51   6.30  1316 ptn
4. Brendan Analikwu         9.9   3.47   6.54  1308 ptn
5. Brian Analikwu          10.1   3.20   5.86  1182 ptn
6. Tim de Wildt            10.6   3.51   5.52  1155 ptn
7. Damian Wongsodikromo    10.5   2.86   5.34  1026 ptn
8. Rick Schreuder          10.6   2.64   4.72   927 ptn
9. Robin Kuiper            11.3   2.45   4.55   791 ptn

Jongens pupillen A(2e jrs) 1000m

1. Felix Thewissen         4.06.8
2. Jimmy Hoek              4.33.0
3. Damian Herwig           4.35.2

Jongens pupillen A(2e jrs) meerkamp (60m-ver-kogel)

1. Maxwell Onbekent        8.8  3.94  8.97   1719 ptn
2. Felix Thewissen         8.9  3.52  8.77   1606 ptn
3. Jimmy Hoek             10.4  3.06  4.43   1017 ptn
4. Damian Herwig          10.7  2.88  5.48   1013 ptn

Meisjes pupillen A(1e jrs) 1000m

1. Maayke Tjin-A-Lim      3.38.8
2. Tamika Bonevacia       4.07.6
3. Melanie Gelauf         4.19.2
4. Maud Boegborn          4.26.9
5. Laurie Novak           4.36.4
6. Fleur van der Ven      4.39.0
7. Julia Roks             4.39.0
8. Taranjot Kaur          4.46.2
9. Sabine Stuiver         4.47.6

Meisjes pupillen A(1ejrs) meerkamp (60m-ver-kogel)

1. Maayke Tjin-A-Lim      9.1   3.86   6.74  1528 ptn
2. Tamika Bonevacia       9.5   3.42   4.72  1243 ptn
3. Melanie Gelauf        10.3   3.26   5.30  1130 ptn
4. Fleur van der Ven      9.9   2.99   5.14  1124 ptn
5. Maud Boegborn         10.4   2.96   4.56  1007 ptn
6. Taranjot Kaur         11.0   2.73   6.23   992 ptn
7. Julia Roks            10.7   3.04   4.66   990 ptn
8. Laurie Novak          11.3   2.80   4.75   875 ptn
9. Sabine Stuiver        11.2   2.87   4.10   854 ptn

Meisjes pupillen A(2e jrs) 1000m

1. Sanne Wieffering      3.42.2
2. Amarins Siccama       3.56.4
3. Jessica van der Steen 3.59.1
4. Martine Yavuz         4.07.5
5. Iqra Hussain          4.22.5
6. Tessa Krabbendam      4.31.2
7. Cheyenne Goosen       4.41.6

Meisjes pupillen A(2ejrs) meerkamp (60m-ver-kogel)

1. Ratna Ramawadh         9.4   3.81   5.65  1399 ptn
2. Jessica van der Steen  9.3   3.63   5.86  1393 ptn
3. Amarins Siccama        9.5   3.52   6.25  1362 ptn
4. Sanne Wieffering       9.8   3.33   6.86  1314 ptn
5. Iqra Hussain          10.0   3.66   5.36  1257 ptn
6. Tessa Krabbendam      10.2   3.21   5.97  1177 ptn
7. Martine Yavuz         10.8   3.11   5.45  1044 ptn
8. Cheyenne Goosen       11.6   2.79   3.99   784 ptn

Jongens junioren D (80m-Ver-Kogel)

1. Owen Smith           11.1   4.30   9.50  1540 ptn
2. Luc Treebusch        11.6   3.92   6.19  1210 ptn
3. Roy Zaal             11.8   3.87   5.33  1117 ptn
4. Simon Barendse       12.5   3.52   4.87   925 ptn
5. Michael Visser       14.2   2.92   4.38   587 ptn

Jongens junioren D 1000m

1. Owen Smith           3.25.1
2. Simon Barendse       3.41.2
3. Luc Treebusch        3.44.6
4. Roy Zaal             3.45.1
5. Michael Visser       4.06.3

Meisjes junioren D (60m-Ver-Kogel)

 1. Vera van den Haak      8.1   4.35   9.94  1692 ptn
 2. Sjoera Tjin A-Lim      8.9   4.14   9.04  1444 ptn
 3. Céline van der Kruk    8.5   4.32   6.74  1433 ptn
 4. Angelique Ammersing    8.9   4.05   7.25  1331 ptn
 5. Esmay van der Toorn    9.1   3.34   8.85  1239 ptn
 6. Esmeralda Hooplot      8.7   3.27   6.63  1176 ptn
 7. Laurine van Roosmalen  9.6   3.69   7.66  1162 ptn
 8. Felicia Onbekent       9.9   3.31   8.46  1082 ptn
 9. Manal Boutahri         9.9   3.14   6.53   941 ptn
10. Jaimy Brinksma        12.4   2.20   4.73   338 ptn

Meisjes junioren D 1000m

1. Vera van den Haak      3.20.3
2. Angelique Ammersing    3.44.0
3. Manal Boutahri         3.52.6
4. Laurine van Roosmalen  4.02.1
5. Esmay van der Toorn    4.27.8

Meisjes junioren D hoog

1. Vera van den Haak      1.45
2. Angelique Ammersing    1.35
3. Sjoera Tjin-A-Lim      1.30
4. Esmay van der Toorn    1.25
5. Laurine van Roosmalen  1.20
6. Manal Boutahri         1.05
7. Jaimy Brinksma         0.90

Jongens junioren C 1000m

Uitslag volgt later

Jongens junioren C (100m-ver-kogel)

 1. Ivo Willemsen         11.9   5.59   14.63  2260 ptn
 2. Ben 't Hart           11.9   5.40   10.81  2062 ptn
 3. Dennis Dubbe          12.3   5.04   10.42  1908 ptn
 4. Wesley van der Harst  12.9   5.18   10.26  1839 ptn
 5. Melvin Kuijpers       12.9   4.98    8.10  1691 ptn
 6. Nicky van Lobenstein  13.0   3.89    7.42  1419 ptn
 7. Jeffrey Wongsodikromo 14.1   4.19    6.46  1283 ptn
 8. Killian Weltens       14.5   4.07    6.63  1222 ptn
 9. Sjoerd van der Kruk   13.3   4.60       -  1133 ptn
10. Niels Baptist         14.4   3.73    5.99  1127 ptn
11. Pepijn Teunisse       15.6   3.88    5.87  1023 ptn
12. Mike Arons            14.6   3.42    4.91   972 ptn
13. Jeroen Boelhouwer     13.0      -       -   634 ptn
14. Narek Gazarian        17.7   2.70    5.35   573 ptn

Meisjes junioren C 1000m

1. Denise van Dungen      tijd volgt later

Meisjes junioren C (80m-Ver-Kogel)

1. Shereen Heeswijk       11.3   4.37  10.89  1590 ptn
2. Natasja van der Steen  10.6   3.88   8.18  1470 ptn
3. Macy Bernardina        11.4   4.40   7.38  1404 ptn
4. Daphne Ort             11.6   4.17   6.80  1296 ptn
5. Lindsay Heidstra       12.1   3.62   7.22  1142 ptn
6. Denise van Dungen      12.3   3.65   6.78  1097 ptn

Mannen Senioren 1500m

1. Marlon Voorn           5.00.7
2. Ralph Smits            5.48.2

Mannen kogelstoten

1. Ben van der Kleij       9.82
2. Marlon Voorn            8.35
3. Christiaan Mastop       7.90
4. Ralph Smits             5.97
5. Nahomie Bolten          5.72

Mannen senioren (100m-400m-Verspringen)

1. Ben van der Kleij       11.3   53.5   6.22   1986 ptn
2. Christiaan Mastop       11.9   57.3   5.08   1458 ptn
3. Marlon Voorn            13.8   60.4   4.31    834 ptn
4. Nahomie Bolten             -   59.6      -    440 ptn
5. Abdelkader Harrez       12.6      -      -    419 ptn
6. Ralph Smits             14.7   68.1   3.74    344 ptn

Vrouwen senioren (kogel; eigen gewicht)

1. Diede Fennema (MB)     10.32
2. Charissa Janssens (MA)  9.92
3. Anke Schilstra (V40)    8.51
4. Wendy van Zwol (Vsen)   8.34
5. Roxeanne Lake (MA)      7.75
6. Loes Snell (MB)         7.73
7. Mary Augustin (V45)     7.29
8. Mirjam Schats (MB)      6.89

Vrouwen senioren (100m-400m-Verspringen)

1. Roxeanne Lake (MA)      12.7  64.6  4.57   1899 ptn
2. Charissa Janssens (MA)  13.2  66.1  4.79   1827 ptn
3. Diede Fennema (MB)      13.6  62.4  4.26   1726 ptn
4. Mary Augustin (V45)     13.9  67.2  4.54   1623 ptn
5. Mirjam Schats (MB)      15.4  79.5  3.63    917 ptn
6. Anne Bennett (Vsen)     14.4     -  3.94    818 ptn
7. Loes Snell (MB)         16.0  83.2  3.07    618 ptn
8. Wendy van Zwol (Vsen)      -     -  4.51    556 ptn

Extra toegevoegd (niet officieel) HSS alle cat

1. Ben 't Hart (JC)      11.86
2. Dennis Dubbe (JC)     11.43
3. Wendy van Zwol (Vsen) 10.11