AV Sparta / Wedstrijden / Uitslagen en foto's / 2008 / Open Zuidhollandse kampioenschappen pupillen / Resultaten van de Open Zuidhollandse kampioenschappen pupillen 2008

Resultaten van de Open Zuidhollandse kampioenschappen pupillen 2008

Resultaten van de Sparta atleten bij de Open Zuidhollandse kampioenschappen pupillen op 12 juli 2008 in Barendrecht.

Resultaten van de Open Zuidhollandse kampioenschappen pupillen 2008

Hieronder de resultaten van de Sparta atleten bij de Open Zuidhollandse kampioenschappen pupillen op 12 juli 2008 in Barendrecht. Hier staan de volledige uitslagen.

 Stnr  Naam                      geb    40m   Verspringen    Balwerpen       ptn
  324  Robin Spoor              2000   7.27          3.17        32.31  1316 ptn
324/1  Robin Spoor           2.13.32    min
 Stnr  Naam                      geb    40m   Verspringen    Balwerpen       ptn
  173  Jay-Jay Fung-Loy         1999   7.75          2.73        25.30  1053 ptn
173/1  Jay-Jay Fung-Loy      3.53.10    min
 Stnr  Naam                      geb    60m  Hoogspringen  Kogelstoten       ptn
  166  Rowan Wieser             1998   9.95          1.10         7.82  1413 ptn
  390  Jochem van Westing       1998   9.94          1.10         6.54  1342 ptn
  165  Brian Analikwu           1998  10.50          1.10         6.04  1229 ptn
  164  Brendan O Analikwu       1998  10.36          1.10         5.21  1196 ptn
  167  Damian Wongsodikromo     1998  11.88          0.95         5.18   894 ptn
165/1  Brian Analikwu        3.42.77    min
166/1  Rowan Wieser          3.45.39    min
164/1  Brendan O Analikwu    3.51.36    min
390/1  Jochem van Westing    3.57.76    min
167/1  Damian Wongsodikromo  4.29.15    min
 Stnr  Naam                      geb    60m  Hoogspringen  Kogelstoten       ptn
  168  Maayke Tjin-A-Lim        1998   9.50          1.25         6.06  1495 ptn
  169  Tarantjot Kaur           1998  10.76          1.00         5.76  1102 ptn
  170  Melanie Gelauf           1998  10.15          0.90         4.54  1033 ptn
168/1  Maayke Tjin-A-Lim     3.41.61    min
170/1  Melanie Gelauf        4.09.56    min
169/1  Tarantjot Kaur        4.19.85    min
 Stnr  Naam                      geb    60m  Hoogspringen  Kogelstoten       ptn
  171  Igra Hussain             1997  10.18          0.95         5.08  1104 ptn
171/1  Igra Hussain          4.05.51    min
 Stnr  Naam                      geb    40m   Verspringen    Balwerpen       ptn
  174  Nanah Fung-Loy           2001   7.70          2.40        18.32   902 ptn
174/1  Nanah Fung-Loy        2.25.28    min