AV Sparta / Wedstrijden / Uitslagen en foto's / 2008 / The Hague Royal Ten / Resultaten van de The Hague Royal Ten 2008

Resultaten van de The Hague Royal Ten 2008

Resultaten van de Sparta lopers bij de The Hague Royal Ten op 25 mei 2008 in Den Haag.

Resultaten van de The Hague Royal Ten 2008

Hieronder de resultaten van de Sparta lopers bij de The Hague Royal Ten op 25 mei 2008 in Den Haag. Hier staan de volledige uitslagen.

M SEN, KNAU WEDSTRIJD

Plts Naam                   GJ Woonplaats/Vereniging   Bruto   Netto
  39 Ralph Smits            75 Sparta                  41:54   41:48

M 35+, KNAU WEDSTRIJD

Plts Naam                   GJ Woonplaats/Vereniging   Bruto   Netto
  21 Stijn Reinhard         61 Sparta                  39:16   39:10
  22 Peter Dijcks           56 Sparta                  39:17   39:12
  23 Arnout Voogt           62 Sparta                  39:32   39:28
  30 Marcel Nagel           70 Sparta                  40:18   40:10
  47 Ferry van Haastert     69 Sparta                  43:21   43:12
  49 Eric Melse             56 Sparta                  43:30   43:25
  51 Hans Wils              55 Sparta                  43:53   43:42
  55 Herman Tijsen          61 Sparta                  44:15   44:08
  66 Harry Oosterveen       64 Sparta                  45:42   45:36
  91 Theo Sijbrandij        38 Sparta                  51:15   51:08
 101 Leo Keijzer            49 Sparta                  53:45   53:35
 106 Rob Faber              67 Sparta                  54:45   54:32

V 35+, KNAU WEDSTRIJD

Plts Naam                   GJ Woonplaats/Vereniging   Bruto   Netto
   9 Simone Lankhuijzen     69 Sparta                  45:47   45:36
  10 Karin van Gorp         68 Sparta                  46:08   46:01
  14 Astrid Dammler         63 Sparta                  49:28   49:23
  16 Sandra van 't Sant     56 Sparta                  52:17   52:04
  18 Lian Menting           65 Sparta                  53:22   53:06
  23 Agnes Nijman           53 Sparta                  55:04   54:52
  25 Karin Zwanenburg       71 Sparta                  56:25   56:16

M BR, VIDIA BUSINESSR

Plts Naam                   GJ Woonplaats/Vereniging   Bruto   Netto
  16 Erik Scheers           08 Min. van Justitie Te    39:39   39:32
  25 Martijn Balster        08 Min. van Justitie Te    42:02   41:24

M REC, PRESTATIELOOP10

Plts Naam                   GJ Woonplaats/Vereniging   Bruto   Netto
  26 paul moerkerken        67 Sparta                  41:12   40:55
  52 Niek Joanknecht        54 Sparta                  43:09   42:14
  99 Jose Xavier            59 Sparta                  45:14   44:56 PR
 115 Peter Heijsteeg        72 Sparta                  45:44   44:20
 167 Eric Coenen            73 Sparta                  46:55   45:07
 213 Miel Le Coultre        59 Sparta                  48:03   46:07
 284 Robert Schween         53 's-Gravenhage           49:32   49:18
 291 Claus Barendse         66 De Spartaan             49:38   49:23
 332 Ewout Ouwehand         47 Sparta                  50:30   48:50
 476 Jeroen Buising         55 Sparta                  53:22   51:42
 599 Peter Kriek            46 Sparta                  57:18   56:39
 616 Luc Treebusch          95 Sparta                  58:30   56:38
 728 Machiel Vrolijk        70 Sparta                1:06:39 1:04:22

V REC, PRESTATIELOOP10

Plts Naam                   GJ Woonplaats/Vereniging   Bruto   Netto
  24 Miranda van Velzen     72 Sparta                  50:22   50:09
  44 Christa Rang           64 Sparta                  53:02   52:26
  91 Amelia Xavier          59 Sparta                  56:11   55:53
 159 Carla den Hartog       71 Sparta                1:00:34   59:31
 168 Woei Lan Chong         66 Sparta                1:01:06   58:34
 212 Anna Menkveld          52 Sparta                1:02:59 1:01:05
 260 Corina Kaasjager       63 Sparta                1:07:33 1:05:41

M REC, PRESTATIELOOP 5

Plts Naam                   GJ Woonplaats/Vereniging   Bruto   Netto
   4 Teun van der Meulen    81 Sparta                  16:01   16:00
   5 Vincent Trinthamer     78 Sparta                  16:13   16:13
  15 Dimitri Heskes         93 Voorburg                17:43   17:41
  18 Wesley van der Harst   93 Sparta                  18:18   18:17
  22 Owen Smith             95 Sparta                  19:29   19:26
  25 Marnix Baelde          94 Sparta                  19:47   19:45
  27 Gianluca Chantre       76 Sparta                  19:56   19:51
  38 Jan de Kwant           60 Sparta                  21:29   21:25
  54 Leo de Krom            90 Sparta                  22:45   22:43
  55 Johan van der Harst    62 Sparta                  23:01   22:53
  64 Killian Weltens        93 's-Gravenhage           23:34   23:32
  70 Roger Pels             69 Sparta                  23:59   23:50

V REC, PRESTATIELOOP 5

Plts Naam                   GJ Woonplaats/Vereniging   Bruto   Netto
  15 Hanja Oldenburger      68 's-Gravenhage           25:23   25:13
  76 Ginny van Vreden-Monte 57 Sparta                  31:12   30:56
  85 Els Mulder             55 Sparta                  31:48   31:32