AV Sparta / Wedstrijden / Uitslagen en foto's / 2008 / 4e cross Haagse Crosscompetitie (HCC) voor de jeugd / Resultaten van de 4e cross Haagse Crosscompetitie (HCC) voor de jeugd 2008

Resultaten van de 4e cross Haagse Crosscompetitie (HCC) voor de jeugd 2008

Resultaten van de Sparta atleten bij de 4e cross Haagse Crosscompetitie (HCC) voor de jeugd op 17 februari 2008 in Delft.

Resultaten van de 4e cross Haagse Crosscompetitie (HCC) voor de jeugd 2008

Hieronder de resultaten van de Sparta atleten bij de 4e cross Haagse Crosscompetitie (HCC) voor de jeugd op 17 februari 2008 in Delft. Hier staan de volledige uitslagen.

Stnr Naam                  Cat. Sparta Ol.‘70  Haag AV’40 pnt 1e pnt 2e pnt 3e pnt 4e Tot. pnt

JMIN

 468 Edmond Douglas        JMIN   8.07    dns   dns   dns      7                             7

MMIN

 470 Dagmar Janssen        MMIN    dns   6.12  6.35  5.42             8     10     10       28
 469 Jean Douglas Taylor   MMIN   6.31    dns   dns   dns      8                             8

MPC

 471 Micha Janssen         MPC    5.33   5.15  5.30  4.50            10      7      8       25

JPB

 472 Bryan Pronk           JPB    4.47   4.50  4.38  4.17      7      7      8              22
 473 Rick Dullaart         JPB     dns   5.37  5.44  5.19             1                      1
 474 Mark Boelhouwer       JPB    5.43    dns  6.05  5.33      0                             0
 475 Jasper Fils           JPB     dns   6.21  6.09   dns             0                      0

MPB

 477 Brittany Stauthamer   MPB    5.34   6.28  6.33  5.27      0      2                      2
 478 Selina Brinksma       MPB    5.22    dns  5.38  5.13      0                    1        1
 467 Rana Boutahri         MPB     dns    dns   dns   5.3                                    0
 479 Aisha Ahmed Raja      MPB    7.16    dns  7.10   dnf      0                             0
 480 Jodie Toet            MPB     dns    dns   dns   dns                                    0

JPA1

 482 Brian Analikwu        JPA1   4.28   4.28  4.33  4.02      5      6             7       18
 481 Rowan Wieser          JPA1   4.23   4.30  4.32  4.18      7      5      3              15
 483 Brendan Analikwu      JPA1   4.24   4.41  4.31  4.16      6             4      3       13
 484 Shawn Douglas Aboagye JPA1   4.34    dns   dns   dns      4                             4
 485 Raymond Garcia        JPA1    dns   4.42  5.11  4.22             1                      1
 486 Jochem van Westing    JPA1   4.40   4.49  4.49  4.24      0      0                      0
 489 Tim de Wildt          JPA1   5.04   5.10  4.58  4.35      0      0                      0
 492 Damian Wongsodikromo  JPA1   5.11   5.26  5.11  4.46      0      0                      0
 490 Robin Kuiper          JPA1   5.07    dns  5.21  4.50      0                             0
 493 Robbie Schuurman      JPA1   5.36   5.40   dns  4.50      0      0                      0
 488 Niels Reitsema        JPA1   4.54   5.00  4.59  4.53      0      0                      0
 491 Rik Schreuder         JPA1   5.10   5.34  5.28  4.54      0      0                      0
 487 Damian v. Dungen      JPA1   4.42    dns   dns   dns      0                             0

MPA1

 494 Maayke Tjin A-Lim     MPA1   4.12   4.10  4.10  3.53     12     12     12              36
 495 Melanie Gelauf        MPA1   5.10   5.07  5.00  4.32      0      4      4      4       12
   5 Lisa van Dam          MPA1   6.42   5.32   dns  4.37      0      0             3        3
 496 Laura Novac           MPA1   5.03   5.23   dns  4.46      1      0             1        2
 500 Taranjot Kaur         MPA1   5.47   5.34  5.22  4.59      0      0      1               1
 498 Sjimmie Trappenburg   MPA1   5.20    dns  5.44  5.15      0                             0
 499 Judith Janssen        MPA1   5.38   6.19  6.19  5.34      0      0                      0
 497 Fleur vd Ven          MPA1   5.13   5.45  5.37  5.50      0      0                      0

JPA2

   6 Maxwell Onbekent      JPA2   4.05    dns   dns   dns      7                             7
   7 Roos                  JPA2    dns    dns   dns   dns                                    0

MPA2

   8 Sanne Wieffering      MPA2   4.22   4.31  4.37  4.36      8      8      5              21
   9 Martine Yavuz         MPA2   4.33   4.37  4.41  4.11      5      6             7       18
  11 Jessica vd Steen      MPA2   4.47   4.41  4.39  4.09      0      5      4      8       17
  10 Amarins Siccama       MPA2   4.34   4.43  5.05  4.16      4      4             6       14
  12 Iqra Hussain          MPA2   4.58   5.32  4.57  4.33      0      0                      0
  13 Anouk vd Toorn        MPA2   5.05   5.25  5.13  4.44      0      0                      0
  14 Duse-e-Shakwar Raja   MPA2   7.05    dns  6.48  6.15      0                             0
  15 Elsemiek de Borst     MPA2    dns   5.39   dns   dns             0                      0
 465 Shehwar Raja          MPA2    dns    dns   dns   dns

JD1

  16 Timo Kouwenhoven      JD1    8.49   9.39   dns  8.22      6      7             6       19
  17 Tristan Wieffering    JD1    8.47  11.14  9.50  8.52      7             5      5       17
     Rik van Noppen        JD1    8.52  10.02  9.57   dns      4      4      4              12
  18 Machiel Vrolijk       JD1   10.40  11.16 10.30  9.07      1      0      2      3        6

MD1

  20 Laurine v. Roosmalen  MD1    9.41  10.04  9.50   dns      2      4      6              12
  24 Jamelia Blok          MD1   10.59  11.34   dns  9.57      0      0             2        2
  25 Esmay vd. Toorn       MD1   11.01  11.31   dns 10.36      0      0             1        1
  19 Esmeralda Hooplot     MD1    9.03    dns   dns   dns      0                             0
  21 Celine vd Kruk        MD1    9.12    dns   dns   dns      0                             0
  22 Manouk Fils           MD1     dns  11.02 10.51   dns                                    0
  23 Felicia Onbekent      MD1   10.31    dns   dns   dns      0                             0

JD2

  26 Owen Smith            JD2    7.52   8.09  8.10  7.34     12            12     12       36
  27 Luc Treebusch         JD2    8.33   8.54  9.01   dns      6      6      6      2       20
  28 Simon Barendse        JD2    8.55  10.10  9.23  8.25      5             5      6       16
  29 Jeffrey Helgers       JD2    9.59  11.00 10.38  9.34      2      2             5        9
  30 Johnny Schuurman      JD2   10.24  11.15 10.48 10.33      0      1      1      3        5
  31 Jeroen Boumans        JD2     dnf    dns   dns   dns      0                             0

MD2

  32 Vera vd Haak          MD2    8.23   8.15  8.29  7.52     10            12     12       34
  33 Sjoera Tjin A-Lim     MD2    8.54   9.14  9.06  8.19      7      7             8       22
  35 Rinske Beekman        MD2     dns   9.15  9.03  8.25             6      8      7       21
  34 Manal Boutahri        MD2    9.38  10.06 10.19 10.06      4             5      4       13
  36 Ama Mohammed          MD2     dns    dns   dns   dns                                    0

JC

  37 Wesley vd Harst       JC    11.37  11.54 11.59 11.19     10            10     10       30
  38 Ben 't Hart           JC    12.53  13.08 13.10 12.18      4             3      4       11
  39 Marnix Baelde         JC    12.56  13.26 13.47 13.09      3      0      2      3        8
  41 Jeroen Boelhouwer     JC    13.17  14.22 14.10 13.26      0      0             1        1
  42 Jeffrey Wongsodikromo JC    14.58  15.08 14.08 13.26      0      0      1               1
  40 Sjoerd vd Kruk        JC    13.11  14.05   dns   dns      1      0                      1
  43 Pascal vd Bosch       JC    15.10  15.54 14.25 13.45      0      0                      0
  44 Killian Weltens       JC    15.58  16.25 17.17 14.23      0      0                      0
 466 Pepijn Teunisse       JC    14.14  15.07   dns   dns      0      0                      0
  45 Bas van Marwijk       JC      dns    dns   dns   dns                                    0

MC

  46 Natasja vd Steen      MC     9.46   9.46  9.47  9.39      6      5      7              18
  49 Daphne Ort            MC     9.58    dns 10.33  9.39      3             5      2       10
  48 Lindsay Heidstra      MC     9.54    dns   dns   dns      4                             4
  50 Irene Bennett         MC    10.13    dns   dns   dns      0                             0
  51 Nara Mohammed         MC      dns    dns   dns   dns                                    0
  52 Irina Ghazarian       MC      dns    dnf   dns   dns             0                      0