AV Sparta / Wedstrijden / Uitslagen en foto's / 2008 / 3e cross Haagse Crosscompetitie (HCC) voor de jeugd / Resultaten van de 3e cross Haagse Crosscompetitie (HCC) voor de jeugd 2008

Resultaten van de 3e cross Haagse Crosscompetitie (HCC) voor de jeugd 2008

Resultaten van de Sparta atleten bij de 3e cross Haagse Crosscompetitie (HCC) voor de jeugd op 3 februari 2008 in Den Haag.

Resultaten van de 3e cross Haagse Crosscompetitie (HCC) voor de jeugd 2008

meisjes mini's - meisjes pupillen c - meisjes pupillen b - meisjes pup. a 1e j - meisjes pup. a 2e j - meisjes jun. d 1e j - meisjes jun. d 2e j - meisjes junioren c - jongens pupillen b - jongens pup. a 1e j - jongens jun. d 1e j - jongens jun. d 2e j - jongens junioren c

Hieronder de resultaten van de Sparta atleten bij de 3e cross Haagse Crosscompetitie (HCC) voor de jeugd op 3 februari 2008 in Den Haag. Hier staan de volledige uitslagen.

meisjes mini's

PLAATS  STARTNR  VOORNAAM     ACHTERNAAM           VERENIGING          CAT   TIJD
  2      860     Dagmar       Janssen              Sparta              MMIN    6.35

meisjes pupillen c

PLAATS  STARTNR  VOORNAAM     ACHTERNAAM           VERENIGING          CAT   TIJD
  4      623     Micha        Janssen              Sparta              MPC     5.30

meisjes pupillen b

PLAATS  STARTNR  VOORNAAM     ACHTERNAAM           VERENIGING          CAT   TIJD
 12      659     Selina       Brinksma             Sparta              MPB     5.38
 14      657     Brittany     Stauthamer           Sparta              MPB     6.33
 16      661     Aisha        Ahmed Raja           Sparta              MPB     7.10

meisjes pup. a 1e j

PLAATS  STARTNR  VOORNAAM     ACHTERNAAM           VERENIGING          CAT   TIJD
  1      690     Maayke       Tjin A-Lim           Sparta              MPA1    4.10
  ex aeq.699     Melanie      Gelauf               Sparta              MPA1    5.00
 10      705     Taranjot     Kaur                 Sparta              MPA1    5.22
 11      702     Fluer        Vd Ven               Sparta              MPA1    5.37
 12      703     Sjimmie      Trappenburg          Sparta              MPA1    5.44
 13      704     Judith       Janssen              Sparta              MPA1    6.19

meisjes pup. a 2e j

PLAATS  STARTNR  VOORNAAM     ACHTERNAAM           VERENIGING          CAT   TIJD
  6      726     Sanne        Wieffering           Sparta              MPA2    4.37
  7      731     Jessica      Vd Steen             Sparta              MPA2    4.39
  8      728     Martine      Yavuz                Sparta              MPA2    4.41
 14      737     Iqra         Hussain              Sparta              MPA2    4.57
 15      730     Amarins      Siccama              Sparta              MPA2    5.05
 17      741     Anouk        Vd Toorn             Sparta              MPA2    5.13
 21      746     Duse-e-ShakwaRaja                 Sparta              MPA2    6.48

meisjes jun. d 1e j

PLAATS  STARTNR  VOORNAAM     ACHTERNAAM           VERENIGING          CAT   TIJD
  6      791     Lauriene     Van Roosmalen        Sparta              MD1     9.50
 10      793     Manouk       Fils                 Sparta              MD1    10.51
 12      795     Jamelia      Blok                 Sparta              MD1    11.01

meisjes jun. d 2e j

PLAATS  STARTNR  VOORNAAM     ACHTERNAAM           VERENIGING          CAT   TIJD
  1      810     Vera         Vd Haak              Sparta              MD2     8.29
  3      816     Rinske       Beekman              Sparta              MD2     9.03
  4      812     Tjoera       Tjin A-Lim           Sparta              MD2     9.06
  6      815     Manal        Boutahri             Sparta              MD2    10.19

meisjes junioren c

PLAATS  STARTNR  VOORNAAM     ACHTERNAAM           VERENIGING          CAT   TIJD
  4      863     Natasja van dSteen                Sparta              MC      9.47
  6      869     Daphne       Ort                  Sparta              MC     10.33

jongens pupillen b

PLAATS  STARTNR  VOORNAAM     ACHTERNAAM           VERENIGING          CAT   TIJD
  3      632     Bryan        Pronk                Sparta              JPB     4.38
 14      641     Rick         Dullaart             Sparta              JPB     5.44
 16      642     Mark         Boelhouwer           Sparta              JPB     6.05
 17      644     Jasper       Fils                 Sparta              JPB     6.09

jongens pup. a 1e j

PLAATS  STARTNR  VOORNAAM     ACHTERNAAM           VERENIGING          CAT   TIJD
  7      669     Brendan      Analikwu             Sparta              JPA1    4.31
  8      667     Rowan        Wieser               Sparta              JPA1    4.32
  9      668     Brian        Analikwu             Sparta              JPA1    4.33
 13      677     Jochem       Van Westing          Sparta              JPA1    4.49
 14      682     Tim          De Wildt             Sparta              JPA1    4.58
 15      681     Niels        Reitsema             Sparta              JPA1    4.59
 18      676     Raymond      Garcia               Sparta              JPA1    5.11
 19      685     Damian       Wongsodikromo        Sparta              JPA1    5.11
 20      683     Robin        Kuiper               Sparta              JPA1    5.21
 21      684     Rik          Schreuder            Sparta              JPA1    5.28

jongens jun. d 1e j

PLAATS  STARTNR  VOORNAAM     ACHTERNAAM           VERENIGING          CAT   TIJD
  6      761     Tristan      Wieffering           Sparta              JD1     9.50
  7      762     Rik          Van Noppen           Sparta              JD1     9.57
  9      763     Machiel      Vrolijk              Sparta              JD1    10.30

jongens jun. d 2e j

PLAATS  STARTNR  VOORNAAM     ACHTERNAAM           VERENIGING          CAT   TIJD
  1      797     Owen         Smith                Sparta              JD2     8.10
  5      801     Luc          Treebusch            Sparta              JD2     9.01
  6      803     Simon        Berendse             Sparta              JD2     9.23
  9      805     Jeffrey      Helgers              Sparta              JD2    10.38
 10      807     Johnny       Schuurman            Sparta              JD2    10.48

jongens junioren c

PLAATS  STARTNR  VOORNAAM     ACHTERNAAM           VERENIGING          CAT   TIJD
  4      834     Sjoerd       Vd Kruk              Sparta              JC     12.55
  7      832     Ben          T Hart               Sparta              JC     13.10
  8      833     Marnix       Baelde               Sparta              JC     13.47
  9      837     Jeffrey      Wongsodikromo        Sparta              JC     14.08
 10      835     Jeroen       Boelhouwer           Sparta              JC     14.10
 12      838     Pascal       Vd Bosch             Sparta              JC     14.25