AV Sparta / Wedstrijden / Uitslagen en foto's / 2007 / Spartagames / Uitslag van de Spartagames 2007

Uitslag van de Spartagames 2007

Uitslag van de Spartagames op 29 juli 2007 in Den Haag.

Uitslag van de Spartagames 2007

Hieronder de uitslag van de Spartagames op 29 juli 2007 in Den Haag.

Jongens junioren C - Meisjes junioren C - Jongens junioren B - Meisjes junioren B - Jongens junioren A - Meisjes junioren A - Mannen Senioren - Vrouwen Senioren

Jongens junioren C

Meerkamp
Stnr Naam                      geb  100m  150m      ptn
 122 Maxim Ouwendijk          1992 12.12 18.27 1596 ptn
 106 Patrick Triep            1992 13.26 20.20 1231 ptn
 145 Menno van Beelen         1992 12.83 19.32 1376 ptn
 119 Jorrit van den Born      1994 14.96 22.94  807 ptn
  37 Alexander Kirkels        1992 12.34   dnf  769 ptn
 489 Frank aborah             1992       18.91  723 ptn
 108 Max Koedood              1992   dnf   dns    0 ptn
600m, 4 deelnemer(s)
   106 Triep, Patrick                  04-11-1992 AV Olympus `70             1.39.70 min
   107 Stoffer, Krijn                        1992 AV Olympus `70             1.44.97 min
   441 Weltens, Killian                      1993 Sparta                     2.08.09 min
ver, 6 deelnemer(s)
   122 Ouwendijk, Maxim                21-10-1992 PAC                           5.46 m
   145 Beelen, Menno van               24-04-1992 De Spartaan                   5.30 m
   106 Triep, Patrick                  04-11-1992 AV Olympus `70                5.19 m
   119 Born, Jorrit van den            07-11-1994 AV `40                        4.21 m
   107 Stoffer, Krijn                        1992 AV Olympus `70                4.04 m
   142 Bakker, Timo                    29-09-1996 SV Diomedon                   3.44 m
hoog, 2 deelnemer(s)
   340 Schonebaum, Johan               19-02-1993 AV Gouda                      1.80 m
   334 Bust, Harald-Peter              03-06-1992 EAC De Sperwers               1.80 m

Meisjes junioren C

600m, 6 deelnemer(s)
   444 Fennema, Diede                  07-03-1992 AV Sparta                  1.43.69 min
   181 Laar, Thomas van                13-09-1995 Cialfo                     1.47.39 min
   132 Slotboom, Giselle               09-03-1993 De Spartaan                1.49.03 min
   118 Born, Eva van den               30-12-1992 AV `40                     1.55.55 min
   139 Rusman, Iris                    06-09-1993 De Spartaan                2.10.86 min
   133 Duivenvoorde, Myrthe            30-05-1993 De Spartaan                2.12.94 min
hoog, 4 deelnemer(s)
   449 Boon, Silke                     07-11-1992 De Spartaan                   1.55 m
   128 Hofman, Amy                     09-02-1993 Leiden Atletiek               1.45 m
   197 Emmerzaal, Linde                19-08-1991 AV Gouda                      1.40 m
   448 Boon, Maaike                    08-02-1995 De Spartaan                   1.40 m
   417 Velthuizen, Michelle            27-02-1994 Leiden Atletiek               1.25 m
   118 Born, Eva van den               30-12-1992 AV `40                        1.25 m
ver, 7 deelnemer(s)
   128 Hofman, Amy                     09-02-1993 Leiden Atletiek               4.72 m
   140 Kistemaker, Loes                09-02-1994 De Spartaan                   4.47 m
   130 Regt, Miranda de                29-09-1993 De Spartaan                   4.40 m
   146 Bennett, Irene                  22-05-1994 AV Sparta                     4.31 m
   148 Bakker, Kim                     18-07-1992 SV Diomedon                   4.04 m
   141 Valk, Eline                     26-07-1993 De Spartaan                   3.91 m
   118 Born, Eva van den               30-12-1992 AV `40                        3.77 m
Meerkamp
Stnr Naam                      geb   80m  150m      ptn
 130 Miranda de Regt          1993 11.28 21.53 1063 ptn
 133 Myrthe Duivenvoorde      1993 11.27 21.84 1040 ptn
 128 Amy Hofman               1993 11.71 22.03  960 ptn
 141 Eline Valk               1993 11.60 22.74  924 ptn
 132 Giselle Slotboom         1993 11.79 22.39  921 ptn
 180 Willemijn van Laar       1993 11.78 22.69  902 ptn
 148 Kim Bakker               1992 11.84 22.69  893 ptn
 140 Loes Kistemaker          1994 12.24 23.07  811 ptn
 139 Iris Rusman              1993 12.46 24.01  721 ptn
 417 Michelle Velthuizen      1994 12.45 23.28  770 ptn
 146 Irene Bennett            1994   dns          0 ptn

Jongens junioren B

800m, 10 deelnemer(s)
   320 Oosterlaken, Joren              03-04-1991 AV Sparta                  2.09.64 min
   193 Leeuw, Tobias van der           20-05-1990 Leiden Atletiek            2.13.00 min
   192 Jager, Arno                     10-10-1990 Leiden Atletiek            2.13.37 min
   498 Dezentje, Timo                  09-07-1991 Leiden Atletiek            2.15.91 min
   183 vd Harst, Wesley                      1993 sparta                     2.16.65 min
   105 Ruijven, Bram van               02-12-1991 AV Olympus `70             2.16.75 min
   191 Thuijl, Joey van                25-07-1992 AV Atverni                 2.21.04 min
   488 Babel, Alwin                    18-11-1991 Continental                2.33.30 min
   329 Mokadmi, Abdelilah El                 1991 Sparta                         dns min
Meerkamp
Stnr Naam                      geb  100m  200m      ptn
 490 Seth Baah                1991 11.65 23.64 1332 ptn
 161 Niels Clarijs            1991 11.92 23.97 1244 ptn
 115 Clement Lobela           1990 11.86 24.22 1235 ptn
 491 Luciano Babel            1992 12.03 24.27 1194 ptn
 113 Neal Karremans           1990 12.14 24.20 1178 ptn
 105 Bram van Ruijven         1991 12.55 25.27 1007 ptn
 329 Abdelilah El Mokadmi     1991 12.95 26.45  841 ptn
 194 Stephan Wapperom         1990 13.28 26.71  765 ptn
 488 Alwin Babel              1991   dns 26.95  405 ptn
discus, 1 deelnemer(s)
   493 Zuilen, Roland van              03-04-1991 AV Gouda                     40.97 m
kogel, 3 deelnemer(s)
   493 Zuilen, Roland van              03-04-1991 AV Gouda                     12.88 m
   113 Karremans, Neal                 20-11-1990 AV Sparta                    12.19 m
   105 Ruijven, Bram van               02-12-1991 AV Olympus `70               11.23 m
   194 Wapperom, Stephan               11-12-1990 AV Parthenon                 11.09 m
hoog, 2 deelnemer(s)
   493 Zuilen, Roland van              03-04-1991 AV Gouda                      2.00 m
   336 Amels, Douwe-Jan                16-09-1991 AV Impala                     1.80 m
ver, 1 deelnemer(s)
   493 Zuilen, Roland van              03-04-1991 AV Gouda                     5.76 m

Meisjes junioren B

800m, 1 deelnemer(s)
  1197 Emmerzaal, Linde                19-08-1991 AV Gouda                   2.52.57 min
kogel, 1 deelnemer(s)
   136 Donk, Ella van der              06-04-1993 Hellas Utrecht               11.11 m
discus, 2 deelnemer(s)
   136 Donk, Ella van der              06-04-1993 Hellas Utrecht               34.42 m
   137 Donk, Sacha van der             24-01-1991 Hellas Utrecht               33.78 m
Meerkamp
Stnr Naam                      geb  100m  200m      ptn
 487 Janice Babel             1992 12.97 26.13 1434 ptn
 486 Miriah Groenfelt         1993 13.12 27.10 1332 ptn
 483 Charnelle van Axeldongen 1991 13.45 27.48 1246 ptn
 346 Yvonne de Jong           1990 13.65 28.27 1157 ptn
 330 Charissa Janssens        1990 13.81 28.33 1127 ptn
 484 Cyodele Ellis            1992 14.09 28.73 1056 ptn
 331 Jennifer Visser          1991 14.40 29.47  961 ptn
 485 Janice Dorff             1993 14.35 29.98  937 ptn

Jongens junioren A

Meerkamp
Stnr Naam                      geb  100m  200m      ptn
 174 Colin van Loon           1989 12.43 24.16 1125 ptn
 350 Christiaan Mastop        1989 12.46 24.66 1076 ptn
 196 Niko Zuidema             1989 13.02 25.71  887 ptn
 482 N. Addae                 1989   dns 23.35  706 ptn
 178 Jerwin Pouwelse          1988 12.30        520 ptn
 347 Maurice Hazebroek        1988 13.35        331 ptn
800m, 4 deelnemer(s)
   482 Addae, N.                       06-05-1989 Sportver.Continental Spor  2.03.76 min
   496 Jumelet, Maarten                07-06-1989 Leiden Atletiek            2.06.49 min
kogel, 1 deelnemer(s)
   116 Buuren, Rick van                05-09-1988 AV Sparta                     8.57 m
polshoog, 2 deelnemer(s)
   164 Prooijen, S. van                21-09-1989 DK en AV Hercules             3.60 m
  1333 Dolsma, Sjoerd                  02-09-1989 AV Lycurgus                        m
ver, 1 deelnemer(s)
   174 Loon, Colin van                 09-05-1989 ARV Ilion                     5.44 m

Meisjes junioren A

ver, 2 deelnemer(s)
   123 Lugt, Lianne van der            22-06-1988 AV Olympus `70                5.49 m
   129 Rodenburg, Nikki                22-04-1989 AV Hera                       5.18 m
kogel, 2 deelnemer(s)
   129 Rodenburg, Nikki                22-04-1989 AV Hera                      10.35 m
   147 Bennett, Anne                   29-06-1988 AV Sparta                     8.71 m
discus, 2 deelnemer(s)
   129 Rodenburg, Nikki                22-04-1989 AV Hera                      29.58 m
   147 Bennett, Anne                   29-06-1988 AV Sparta                    29.16 m
hoog, 1 deelnemer(s)
   338 Woudstra, Nikki May                   1988 HAC '63/Bouwbedr. Fieko       1.65 m
Meerkamp
Stnr Naam                      geb  100m  200m      ptn
 123 Lianne van der Lugt      1988 13.31 27.78 1248 ptn
 173 Jane Bonte               1989 14.33        457 ptn

Mannen Senioren

discus, 14 deelnemer(s)
   134 Persoon, Maarten                15-03-1987 Phanos                       54.36 m
   533 Groot, Patrick                  08-03-1980 AV Lycurgus                  51.44 m
   138 Koot, Arnoud                    06-02-1972 De Spartaan                  40.44 m
   125 Egmond, Erik van                01-06-1968 AV Sparta                    36.04 m
   135 kok, Jasper                     01-01-1980 Sparta                       34.16 m
   127 Leeuwen, Nico van               27-04-1978 AV Gouda                     32.52 m
   126 Leeuwen, Frank van              14-02-1983 AV Gouda                     31.61 m
   112 Engels, Marnix                  21-01-1980 Leiden Atletiek              30.11 m
   117 Buuren, Rick van                      1988 AV Sparta                    27.50 m
   149 Ridderhof, Mike                 14-01-1978 SV Diomedon                  26.46 m
   195 Velthuizen, Gert                19-08-1958 Leiden                       20.54 m
   143 Holstein, Edgar                 17-07-1985 SV Diomedon                  19.54 m
   114 Karremans, Neal                       1989 AV Sparta                          m
kogel, 12 deelnemer(s)
   464 Groot, Patrick                  08-03-1980 AV Lycurgus                  16.27 m
   134 Persoon, Maarten                15-03-1987 Phanos                       16.05 m
   138 Koot, Arnoud                    06-02-1972 De Spartaan                  11.78 m
   125 Egmond, Erik van                01-06-1968 AV Sparta                    11.28 m
   112 Engels, Marnix                  21-01-1980 Leiden Atletiek               9.50 m
   126 Leeuwen, Frank van              14-02-1983 AV Gouda                      9.28 m
   127 Leeuwen, Nico van               27-04-1978 AV Gouda                      9.02 m
   149 Ridderhof, Mike                 14-01-1978 SV Diomedon                   8.76 m
   195 Velthuizen, Gert                19-08-1958 Leiden                        8.25 m
   184 Holstege, Richard               09-12-1985 AV '40                        7.49 m
   143 Holstein, Edgar                 17-07-1985 SV Diomedon                   7.20 m
polshoog, 4 deelnemer(s)
   326 Mulder, Nils                    25-06-1987 Haag Atletiek                 4.35 m
   328 Janssen, Lars                   15-05-1973 AV Phoenix                    3.60 m
   168 Kleijn, Erik de                 23-03-1983 AV Sparta                     3.50 m
   198 Voort, Arjan van der            23-02-1979 AV Sparta                     3.20 m
hoog, 13 deelnemer(s)
   339 Jonge, Tymon de                 17-02-1980 ARV Ilion                     2.05 m
   335 Koops, Hans                     20-03-1987 AV Jahn II                    1.85 m
   337 Luten, J.B.                     19-05-1989 HAC '63/Bouwbedr. Fieko            m
3000m,
   112 Engels, Marnix                  21-01-1980 Leiden Atletiek            9.25.69 min
   430 Troost, Pascal van              11-12-1985 Haag Atletiek              9.25.87 min
   344 Oltheten, Paco                  29-12-1978 DSAN De Delvers            9.55.89 min
   423 Elk, Harry van                  11-05-1968 Leiden Atletiek            9.57.32 min
   425 Hoogenraad, Marco               01-01-1966 Haag Atletiek             10.00.70 min
   111 Voorn, Marlon                   21-01-1970 AV Sparta                 10.11.70 min
   443 Trinthamer, Vincent             04-09-1978 AV Sparta                 10.11.96 min
   442 Buijs, Ad                       20-09-1952 AV Phoenix                10.17.77 min
   424 Kamp, Ruud                      28-08-1970 AV Phoenix                10.25.81 min
   429 Jansen, Leo                     12-12-1957 PAC                       10.44.41 min
   184 Holstege, Richard               09-12-1985 AV '40                    10.59.46 min
   437 Out, Michel                     01-01-1963 Haag Atletiek             11.17.42 min
   432 Nieuwenhuis, Ruud               07-12-1943 SV Kombijsport            12.46.34 min
   109 Smits, Ralph                    22-12-1975 AV Sparta                 12.52.39 min
   439 Wansem, John v.d.               05-07-1950 LADB                           dnf min
3000m steeple, 3 deelnemer(s)
   443 Trinthamer, Vincent             04-09-1978 AV Sparta                 10.03.57 min
   440 Ruiter, Elmar                   12-04-1990 AV Lionitas               10.44.33 min
   121 Rood, Thijs                     25-03-1984 GSAV Vitalis              10.53.53 min
800m, )
  1195 Kaijser, Jesse                  20-11-1982 AV Phoenix                 2.01.03 min
   166 Leeman, Mark                    18-08-1981 AV Phoenix                 2.01.36 min
   349 Themen, Werner                  10-07-1964 AV '23                 2.01.52 min
   169 Laverman, Peter Jan             17-10-1981 DSAV De Delvers            2.08.34 min
   162 Lichtendonk, Florian            08-05-1984 Hellas                     2.08.39 min
   167 Enden, S.A.B. van den           05-09-1974 AV Phoenix                 2.08.59 min
   199 Barnhoorn, Arie                 09-06-1972 De Spartaan                2.10.97 min
   182 Gisberts, Peter                 20-01-1970 AV Phoenix                 2.11.72 min
   170 Eijkenboom, Ron                 14-05-1961 GAC                        2.12.03 min
  1493 Zwemmer, Vincent                24-05-1977 Haag Atletiek              2.17.28 min
   176 Groenendijk, Theo               26-09-1959 SC Reeuwijk                2.20.21 min
   478 Scheers, Erik                         1974 AV Sparta                 2.23.95 min
   190 Boerma, Nick                    18-03-1971 AV Phoenix                 2.24.91 min
   175 Verkleij, Wim                   08-09-1962 SC Reeuwijk             2.25.66 min
   165 Borm, Joost                     08-08-1956 AV Phoenix                  2.25.85 min
   188 Kommeren, P.                    08-12-1961 AV Phoenix                 2.26.53 min
   499 Scholten, Tejo                  16-11-1961 AV Sparta                   2.29.16 min
   477 Nordt, Henk                           1949 Improve Road Runners       2.39.04 min
   187 Tissot van Patot, Louis         28-10-1956 Haag Atletiek              2.42.14 min
Meerkamp
Stnr Naam                      geb  100m  200m      ptn
 327 Johnny Silie             1972 11.41 22.62 1486 ptn
 481 Akwasi Frimpong          1986 11.54 22.98 1421 ptn
 144 Tom Uitslag              1986 11.64 22.91 1406 ptn
 497 Duncan Visser            1987 11.67 23.08 1382 ptn
 179 Jurian ter Laare         1981 12.09 23.29 1273 ptn
 172 Stefan Bal               1979 12.29 23.97 1169 ptn
 112 Marnix Engels            1980 12.55 24.18 1101 ptn
 345 Manfred Mooyer           1968 12.89 25.60  918 ptn
 171 Nander van der Plicht    1979 12.92 25.74  901 ptn
 495 Marius de Jong           1987 11.93        595 ptn
 445 Johan de Visser          1974       25.29  533 ptn
 480 Roy van Holstein         1980 12.59        465 ptn
 159 Sergio Udenhout          1980 12.64        456 ptn
 149 Mike Ridderhof           1978 14.12 29.51  446 ptn
 333 Tony Palacio Serrat      1966 12.96        398 ptn
 332 Abdelkader Harraz        1976 13.01        389 ptn
 184 Richard Holstege         1985 14.57 29.75  367 ptn
 167 S.A.B. van den Enden     1974 13.40        323 ptn
 175 Wim Verkleij             1962       29.22  253 ptn
 176 Theo Groenendijk         1959   dns 30.45  180 ptn
 342 Tony Palacio Serrat      1966                0 ptn
 185 Bas van Wilgen           1978   dnf          0 ptn
 479 Paul Bezemer             1985   dnf          0 ptn
 341 Abdelkader Harraz        1976                0 ptn
ver, 2 deelnemer(s)
   493 Zuilen, Roland van              03-04-1991 AV Gouda                      5.76 m
   112 Engels, Marnix                  21-01-1980 Leiden Atletiek                    m

Vrouwen Senioren

800m, 6 deelnemer(s)
   177 Landman, Suzanna                      1978 Atverni                    2.22.63 min
 11197 Pleus, Pauline                  13-03-1971 PAC                        2.29.29 min
   189 Hebing, Renske                  14-01-1987 AV Phoenix                 2.29.33 min
   494 Lingsma, Hester                 11-10-1982 Rotterdam Atletiek         2.31.16 min
  1198 Osch, Bianca van                25-04-1979 Haag Atletiek              2.42.14 min
   186 Wal, Anne Rose van der          18-07-1966 AV Hanzesport              2.46.59 min
   492 Dangerman, Paula                19-02-1955 Sparta                     2.52.09 min
3000m steeple, 2 deelnemer(s)
   447 Jongerius, Marlies              22-03-1979 Rotterdam Atletiek        12.03.78 min
   110 Donk, Monique van               15-08-1982 AV Sparta                 16.10.60 min
3000 meter
   438 Beek, Marlien van               06-04-1965 LADB                      10.20.21 min
   431 Tegelaar, Marit                 22-12-1990 PAC                       10.39.86 min
   428 Huikeshoven, Daniƫlle           01-01-1972 PAC                       10.44.58 min
   436 Marrewijk, Lindsay              04-02-1983 Haag Atletiek             10.47.05 min
   446 Schouten, Kelly                 16-11-1988 TAS '82                   10.49.86 min
   426 Nijland, Rinske                 06-12-1981 Leiden Atletiek           11.20.37 min
   427 Peet, Annemiek                  26-05-1977 Leiden Atletiek           11.20.43 min
   433 Raap, Els                       28-04-1947 SV Kombijsport            11.57.75 min
   435 Marrewijk, Petra van            24-09-1957 AV Olympus '70            12.29.37 min
   434 Kok, Dineke                     02-02-1953 GAC                       13.30.62 min
ver, 2 deelnemer(s)
   348 Hazebroek, Claudia              20-03-1985 AV Sparta                     4.81 m
polshoog, 3 deelnemer(s)
  1332 Galiart, Rianna                 22-11-1985 AV Lycurgus                   4.00 m
   163 Caldenhove, Yvette              30-01-1982 Haag atletiek                 3.70 m
   158 Kamp-Linnebank, Brigitte van de 15-06-1960 GAC                           3.20 m
kogel, 6 deelnemer(s)
   532 Knetemann, Elise                23-07-1980 AV Lycurgus                  13.06 m
   124 Noord, Jannet van               18-10-1962 AV Lycurgus                  10.22 m
   131 Wit, Joyce de                   26-04-1965 AAV '36                       8.51 m
discus, 8 deelnemer(s)
   150 Jansen, Monique                 03-10-1978 Hellas Utrecht               54.23 m
   532 Knetemann, Elise                23-07-1980 AV Lycurgus                  39.22 m
   124 Noord, Jannet van               18-10-1962 AV Lycurgus                  35.09 m
   131 Wit, Joyce de                   26-04-1965 AAV '36                      25.31 m
Meerkamp
Stnr Naam                      geb  100m  200m      ptn
 343 Nadine van den Hoven     1987 16.03 32.29  582 ptn
 200 Marlieke Husslage        1986 13.56        579 ptn
 450 Mary Augustin            1962       29.38  520 ptn
 529 Rebecca Sonneveld        1984 16.08 33.77  502 ptn
 500 L.H.M. Koenraads         1981 14.51        431 ptn