AV Sparta / Wedstrijden / Uitslagen en foto's / 2007 / Golden Ten loop / Resultaten van de Golden Ten loop 2007

Resultaten van de Golden Ten loop 2007

Resultaten van de Sparta lopers bij de Golden Ten loop op 17 mei 2007 in Delft.

Resultaten van de Golden Ten loop 2007

Hieronder de resultaten van de Sparta lopers bij de Golden Ten loop op 17 mei 2007 in Delft. Hier staan de volledige uitslagen.

Aangezien in de uitslagen van de Golden Ten voor de andere afstanden dan de 10 km geen verenigingsnaam is opgenomen, kan ik die resultaten hier niet opnemen.

Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl  Categ  Bruto    Netto     Km/Uur
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------ -----  -------- --------  ------
   40   1970  Marlon Voorn               Sparta                1970     13e m-sen     37:07    37:02  16,165
   57   1917  Chris Riede                Rijswijk Zh           1977      6e m-35      38:01    37:43  15,783
  129   2185  Erik Scheers               Sparta                1974     24e m-sen     40:45    39:14  14,724
  164   1853  Ronald Overdijk            's-Gravenhage         1966     62e man       42:07    41:59  14,246
  181   1983  Nancy Kroon                Rijswijk Zh           1973      2e vrouw     42:39    42:31  14,068 PR
  187   1508  Mulay Najib                Haag Atletiek         1947      2e m-55      42:51    41:55  14,002
  219   2116  Ralph Smits                Sparta                1975     28e m-sen     43:54    43:37  13,667 PR
  225     70  John van Zwol              Sparta                1956     12e m-50      44:02    43:53  13,626
  278   1703  Karin van Gorp             Haag Atletiek         1968     15e dames     45:09    44:09  13,289 PR
  332   1995  Yusuf YĆ¼lker               Sparta                1957     24e m-45      46:13    44:52  12,982
  390   1987  Paul Boeren                Voorburg              1962     33e m-40      47:19    47:09  12,681
  429   1142  Ronald in 't Veld          Voorburg              1962    260e man       47:58    46:45  12,509
  432   1965  Paula Dangerman            Rijswijk Zh           1955     20e vrouw     48:05    47:12  12,478
  460   1156  Oscar Vernooij             Voorburg              1976    281e man       48:33    46:44  12,358
  519     87  Harry Bleker               Sparta                1962     26e m-45      49:33    49:25  12,109
  541   1575  Ton Hoeks                  Voorburg              1955    347e man       49:51    48:58  12,036
  657   2312  Pjotr Velema                                             440e man       51:51    51:27  11,572
  896   1807  Fatin Yukler               Rijswijk Zh           1988    609e man       55:54    54:31  10,733
  925     66  Astrid Groot Zevert        's-Gravenhage         1975     35e dames     56:19    55:57  10,654
 1029   1013  Lucas van der Vossen       's-Gravenhage         1964    682e man       59:13    57:48  10,132
 1031   1026  Anne Hartman               's-Gravenhage         1970    155e vrouw     59:14    57:50  10,129