AV Sparta / Wedstrijden / Uitslagen en foto's / 2007 / 4e cross Haagse Cross Competitie / Eindstand van de 4e cross Haagse Cross Competitie 2007

Eindstand van de 4e cross Haagse Cross Competitie 2007

Eindstand van de 4e cross Haagse Cross Competitie 2007

Eindstand van de 4e cross Haagse Cross Competitie 2007

Alleen bij deelname aan drie of meer wedstrijden komen atleten in aanmerking voor het klassemenet. Diegene die minder dan drie wedstrijden hebben deelgenomen staan hieronder afzonderlijk genoemd (<3 wedstrijden). Bij een gelijk punten aantal geeft in die gevallen een groter aantal deelnames een hogere klassering.

Jongenspupillen mini

   < 3 wedstrijden
1  Stefan Oosterkamp       Haag Atletiek JMIN 24

Jongenspupillen C

1  Jurriaan de Rijk        Haag Atletiek JPC  36
2  Guido Persoon           Olympus '70   JPC  30
3  Tobias van der Plaat    AV '40        JPC  23
4  Sam Haffert             Haag Atletiek JPC  22
5  Chris Bouwhuis          Olympus '70   JPC  18
6  Bryan Pronk             AV Sparta     JPC  17
7  Melvin de Ronde         AV '40        JPC  14
8  Rick Dullaart           AV Sparta     JPC  10
9  Jasper Fils             AV Sparta     JPC   4
   < 3 wedstrijden
10 Glenn Kunst             Haag Atletiek JPC  10
11 Django Berk             Haag Atletiek JPC   6
12 Sam van Leeuwen         Haag Atletiek JPC   4

Meisjespupillen mini

1  Carmen Oosterkamp       Haag Atletiek MMIN 34
2  Larissa Smit            AV '40        MMIN 32
3  Janna van Burik         Haag Atletiek MMIN 30
4  Heleen Peeters          AV Sparta     MMIN 22
   < 3 wedstrijden
5  Marit de Jong           Olympus '70   MMIN 12

Meisjespupillen C

1  Disney Roeleveld        Haag Atletiek MPC  36
2  Daphne van Heijningen   Olympus '70   MPC  30
3  Fleur van Heijningen    Olympus '70   MPC  26
4  Mylene de Zoete         Olympus '70   MPC  25
5  Livia Tromp             Haag Atletiek MPC  22
6  Marley Johnson          Haag Atletiek MPC  16
7  Marit Boom              Haag Atletiek MPC  14
8  Selina Brinksma         AV Sparta     MPC  12
9  Sophie Koedood          Olympus '70   MPC  11
10 Brittany Stauthamer     AV Sparta     MPC   8
11 Sara Bakker             Olympus '70   MPC   4
   < 3 wedstrijden
12 Merel v.d. Langkruis    Haag Atletiek MPC   3
13 Francisca Schoenmaker   AV Sparta     MPC   2
14 Roby Kroon              AV '40        MPC   1
14 Jodie Toet              AV Sparta     MPC   1
16 Mexx Worminkhuizen      AV '40        MPC   0
16 Charlotte Smith         Haag Atletiek MPC   0

Jongenspupillen B

1  Bram Schlangen          AV '40        JPB  36
2  Kyan Verbeek            AV '40        JPB  30
3  Rowan Wieser            AV Sparta     JPB  24
4  Raymond Garcia          AV Sparta     JPB  22
5  Jochem van Westing      AV Sparta     JPB  18
6  Raphael Cannavacchiuolo Haag Atletiek JPB  15
7  Keye Leupen             Haag Atletiek JPB  14
8  Max Mesman              Haag Atletiek JPB  13
9  Brendan Analikwu        AV Sparta     JPB  10
9  Ruben den Ouden         Haag Atletiek JPB  10
11 Brian Analikwu          AV Sparta     JPB   5
12 Niels Reitsema          AV Sparta     JPB   3
13 Gino Dessauvagie        Haag Atletiek JPB   2
14 Sam Willemsen           Haag Atletiek JPB   1
15 Thomas Peeters          AV Sparta     JPB   0
15 Stijn Hoogenboom        Olympus '70   JPB   0
15 Rick Schreuder          AV Sparta     JPB   0
15 Maryck Verbeek          AV '40        JPB   0
15 Tim de Wildt            AV Sparta     JPB   0
   < 3 wedstrijden
20 Dylan van Dam           Haag Atletiek JPB   2
21 Robbie Schuurman        AV Sparta     JPB   0
22 Maurice van der Meer    Olympus '70   JPB   0
22 Sander Sieval           Haag Atletiek JPB   0
22 Bram van der Poel       Olympus '70   JPB   0

Meisjespupillen B

1  Maayke Tjin A-Lim       AV Sparta     MPB  36
2  Nanda de Jong           Olympus '70   MPB  27
3  Patou Vellekoop         Haag Atletiek MPB  26
3  Jessica van Wingerden   Olympus '70   MPB  26
5  Natasja Eenhoorn        Olympus '70   MPB  18
5  Emma Hersbach           AV '40        MPB  18
7  Celine Smit             AV '40        MPB  14
8  Eline Chehin            Haag Atletiek MPB  13
9  Melanie Gelauf          AV Sparta     MPB   9
10 Merel Reiche            AV Sparta     MPB   7
11 Jennifer v.d. Lans      Haag Atletiek MPB   3
12 Lynn Hinfelaar          Olympus '70   MPB   1
13 Puk Hoogkamer           Olympus '70   MPB   0
13 Anne Tromp              AV '40        MPB   0
13 Fleur van der Ven       AV Sparta     MPB   0
13 Anouk Dekkers           Haag Atletiek MPB   0
13 Taranjot Kaur           AV Sparta     MPB   0
   < 3 wedstrijden
18 Aruna Ramdhan           Haag Atletiek MPB   7
19 Nina Gudde              AV '40        MPB   5
20 Sjimmie Trappenburg     AV Sparta     MPB   0
20 Chelsey Linnenbank      AV Sparta     MPB   0

Jongenspupillen A1

1  Laurens Koeman          AV '40        JPA1 36
2  Matthijs Berkhout       AV '40        JPA1 30
3  Tom Bouwhuis            Olympus '70   JPA1 24
4  Tom Luijten             AV '40        JPA1 22
5  Daan Tromp              AV '40        JPA1 19
6  Marijn van der Born     AV '40        JPA1 18
7  Erik Kemper             Olympus '70   JPA1 13
8  Daan Valstar            Olympus '70   JPA1 12
9  Lars Bakermans          AV Sparta     JPA1  7
   < 3 wedstrijden
10 Max Haffert             Haag Atletiek JPA1  5
11 Julian Houwen           Olympus '70   JPA1  3
12 Sven v.d. Pot           AV '40        JPA1  3
13 Daniel Dareko           Haag Atletiek JPA1  1

Jongenspupillen A2

1  Jonas Bakker            AV '40        JPA2 36
2  Tristan Wieffering      AV Sparta     JPA2 30
3  Ferran van der Klip     Haag Atletiek JPA2 24
3  Ivo Zee                 AV '40        JPA2 24
5  Sven van Adrichem       AV '40        JPA2 19
6  Floris van der Heijden  AV '40        JPA2 14
7  Tim Hoogenboom          Olympus '70   JPA2 12
8  Rik van Noppen          AV Sparta     JPA2 11
9  Daan Jeucken            AV '40        JPA2  8
10 Ivo Spits               Haag Atletiek JPA2  7
   < 3 wedstrijden
11 Kevin Philipsen         Olympus '70   JPA2  5
12 Vincent vd Houten       Haag Atletiek JPA2  2
13 Lucas Verlee            Olympus '70   JPA2  0
13 Daan Roebroek           AV Sparta     JPA2  0

Meisjespupillen A1

1  Suzan Zee               AV '40        MPA1 32
1  Sanne Wieffering        AV Sparta     MPA1 32
3  Clara Bovens            Haag Atletiek MPA1 27
4  Verena de Roo           Olympus '70   MPA1 25
5  Rosa Schelvis           Olympus '70   MPA1 21
6  Cathalijn van Hagen     Haag Atletiek MPA1 15
7  Jonna Vroom             Olympus '70   MPA1  9
8  Eva Tetteroo            Olympus '70   MPA1  8
9  Selma Koedood           Olympus '70   MPA1  5
9  Aline Philipsen         Olympus '70   MPA1  5
9  Kyra Baelde             AV Sparta     MPA1  5
12 Martine Yavuz           AV Sparta     MPA1  4
13 Nya Stil                Haag Atletiek MPA1  3
14 Isabelle Schrage        Olympus '70   MPA1  2
15 Zoe Tromp               Haag Atletiek MPA1  0
15 Yoeki Meijer            AV Sparta     MPA1  0
15 Celeste Rijkers         Haag Atletiek MPA1  0
   < 3 wedstrijden
18 Elsemieke Borst         AV Sparta     MPA1  0
18 Saskia van der Vlies    Olympus '70   MPA1  0
20 Celine Bolt             AV Sparta     MPA1  0
20 Anouk van der Toorn     AV Sparta     MPA1  0

Meisjespupillen A2

1  Nienke de Jong          Olympus '70   MPA2 36
2  Lois van Akkeren        Olympus '70   MPA2 32
3  Reinet van der Wal      AV '40        MPA2 23
4  Esmee Kroon             AV '40        MPA2 20
5  Bente Verhulst          Olympus '70   MPA2 19
6  Wies Rebel              AV '40        MPA2 14
6  Kaylee van Velthoven    Olympus '70   MPA2 14
8  Iris v.d. Zwan          AV '40        MPA2 13
9  Manouk Fils             AV Sparta     MPA2  4
10 Eline Spits             Haag Atletiek MPA2  3
11 Annefloor Olierook      Haag Atletiek MPA2  1
12 Nathalie Rikkoert       Haag Atletiek MPA2  0
12 Desmo Bertram           Haag Atletiek MPA2  0
12 Marielle Bruin          Haag Atletiek MPA2  0
12 Esmay van der Toorn     AV Sparta     MPA2  0
12 Alyssia Burger          Olympus '70   MPA2  0
   < 3 wedstrijden
17 Esmeralda Hooplot       AV Sparta     MPA2  8
18 Celine van der Kruk     AV Sparta     MPA2  8
19 Tara van der Sande      Olympus '70   MPA2  2
20 Felicia Onbekent        AV Sparta     MPA2  0
20 Jana Witteman           Haag Atletiek MPA2  0
22 Maxime Berk             Haag Atletiek MPA2  0
22 Eline de Putter         Haag Atletiek MPA2  0

Jongens junioren D1

1  Owen Smith              AV Sparta     JD1  36
2  Jeroen Heskes           Olympus '70   JD1  30
3  Ruben Soeters           Haag Atletiek JD1  24
3  Jeroen Berkhout         AV '40        JD1  24
5  Luc Treebusch           AV Sparta     JD1  18
6  Jeroen Boumans          AV Sparta     JD1  14
7  Bas Kroon               AV '40        JD1  11
8  Jeffrey Helgers         AV Sparta     JD1   8
9  Felix Roël              Haag Atletiek JD1   4
10 Johny Schuurman         AV Sparta     JD1   1
10 Matthijs Olierook       Haag Atletiek JD1   1
   < 3 wedstrijden
12 Rico van den Broek      AV Sparta     JD1  10
13 Simon Barendse          AV Sparta     JD1   4
14 Daan Overwijn           AV Sparta     JD1   3
14 Jeremy Bronswijk        Olympus '70   JD1   3
16 Remco van Rookhuisen    AV Sparta     JD1   1
17 Graham Baz              Haag Atletiek JD1   0

Jongens junioren D2

1  Jorrit van den Born     AV '40        JD2  36
2  Robbert Keus            Olympus '70   JD2  32
3  Marnix Baelde           AV Sparta     JD2  24
4  Tim van der Zwan        AV '40        JD2  21
5  Pepijn Teunisse         AV Sparta     JD2  19
6  Alvin Spaans            AV Sparta     JD2  14
7  Jeffrey Wongsodikromo   AV Sparta     JD2  13
8  Sjoerd Thijsse          AV '40        JD2  10
   < 3 wedstrijden
9  Quirijn Hupkes          Haag Atletiek JD2   6
10 Stefan Verburg          AV Sparta     JD2   2
11 Melvin Kuipers          AV Sparta     JD2   1

Meisjes junioren D1

1  Frederiek Jansen        AV '40        MD1  36
2  Bianca van Wingerden    Olympus '70   MD1  27
3  Vera van der Haak       AV Sparta     MD1  26
3  Rinske Beekman          AV Sparta     MD1  26
5  Sjoera Tjin A-Lim       AV Sparta     MD1  19
6  Hanna van der Marel     Olympus '70   MD1  13
7  Kate Happee             AV '40        MD1  11
8  Femke Luijten           AV '40        MD1   8
9  Anouk Meijer            AV Sparta     MD1   7
10 Renee Dekkers           Haag Atletiek MD1   4
10 Lysanne Burgers         AV '40        MD1   4
12 Wytske van Eck          AV '40        MD1   0
   < 3 wedstrijden
13 Marit Kemper            Olympus '70   MD1   9
14 Ruby Broch              Olympus '70   MD1   6
15 Loes Bercht             AV '40        MD1   3
16 Bo van Leeuwen          AV Sparta     MD1   1
17 Roos van Leeuwen        Haag Atletiek MD1   0
18 Leonie Heijkers         Haag Atletiek MD1   0
18 Benthe Nagel            Haag Atletiek MD1   0
18 Chantal Verschoof       AV Sparta     MD1   0
18 Manal Boutahri          AV Sparta     MD1   0
18 Lotte Hoogkamer         Olympus '70   MD1   0
18 Jane Willemsen          Olympus '70   MD1   0

MeisjesJongens junioren D2

1  Anne Luijten            AV '40        MD2  36
2  Karmijne Vrede          Haag Atletiek MD2  27
3  Irene Berendse          Olympus'70    MD2  25
4  Nadine de Jong          Olympus'70    MD2  24
5  Bibi Rebel              AV '40        MD2  18
6  Debora Droppert         AV '40        MD2  14
   < 3 wedstrijden
7  Loretta Dashorst        Olympus'70    MD2  10
8  Irene Bennett           AV Sparta     MD2   7
9  Katja Grimbergen        Olympus'70    MD2   2

Jongens junioren C

1  Lion van Egmond         AV '40        JC   34
2  Tim Droppert            AV '40        JC   32
3  Timo Verroen            AV '40        JC   30
4  Wesley van der Harst    AV Sparta     JC   21
5  Patrick Triep           Olympus '70   JC   20
6  Max Koedood             Olympus '70   JC   18
7  Marco van der Knaap     Olympus '70   JC   11
8  Sjoerd van der Kruk     AV Sparta     JC    7
9  Raymon Toussaint        Olympus '70   JC    6
10 Thomas Kamermans        Olympus '70   JC    5
10 Gijs Rebel              AV '40        JC    5
12 Rick van Wingerden      Olympus '70   JC    4
13 Reinier Olthof          Haag Atletiek JC    2
13 Marius van Eck          AV '40        JC    2
15 Jorian van der Werf     AV Sparta     JC    0
15 Killian Weltens         AV Sparta     JC    0
   < 3 wedstrijden
17 Niels Hoogenboom        Olympus '70   JC    5
18 Joost Hanse             Haag Atletiek JC    4
19 Pascal van den Bosch    AV Sparta     JC    2
20 Ben 't Hart             AV Sparta     JC    0
21 Milan Singelenberg      Haag Atletiek JC    0

Meisjes junioren C

1  Anouk Kruiswijk         AV '40        MC   36
2  Diede Fennema           AV Sparta     MC   32
3  Eva van den Born        AV '40        MC   26
4  Wendy Bijsterveld       AV '40        MC   24
5  Marjolein van Marrewijk Olympus '70   MC   20
6  Daphne Ort              AV Sparta     MC   13
7  Femke van den Bos       Olympus '70   MC   12
8  Laura van der Wel       Olympus '70   MC   10
9  Priscilla Burger        Olympus '70   MC    8
10 Fenne Bos               Olympus '70   MC    6
   < 3 wedstrijden
11 Marina van Eijk         Olympus '70   MC    5
11 Ilonka Stougje          Olympus '70   MC    5
11 Marit van der Sande     Olympus '70   MC    5
14 Linsey Boonstra         Olympus '70   MC    4

Jongens junioren B

1  Mark Hendriks           Olympus '70   JB   36
2  Bart Klinge             AV '40        JB   30
2  Eelco Verroen           AV '40        JB   30
4  Ronald van den Berg     Olympus '70   JB   22
5  Alexander Kamermans     Olympus '70   JB   21
   < 3 wedstrijden
6  Bram van Ruijven        Olympus '70   JB    7
7  Jeroen Beentjes         Haag Atletiek JB    5

Meisjes junioren B

1  Saskia Zwaard           AV '40        MB   34
1  Roxeanne Lake           AV Sparta     MB   34