AV Sparta / Wedstrijden / Uitslagen en foto's / 2006 / Herfst indoor Hellas / Resultaten van de Herfst indoor Hellas 2006

Resultaten van de Herfst indoor Hellas 2006

Resultaten van de Sparta atleten bij de Herfst indoor Hellas op 4 november 2006 in Den Haag.

Resultaten van de Herfst indoor Hellas 2006

Hieronder de resultaten van de Sparta atleten bij de Herfst indoor Hellas op 4 november 2006 in Den Haag. Hier staan de volledige uitslagen.

Pupillenmeerkampen

   Jongens pupillen B          geb   50m  Ver  Kogel    Punten
1  Thierry van Zoelen         1998  8.83  3.50   5.19 1002 ptn
4  Raymond Garcia             1998  9.16  3.20   4.72  866 ptn
   Meisjes pupillen B          geb   50m  Ver  Kogel    Punten
1  Luna van Velzen            1998  8.77  3.55   4.96 1005 ptn
2  Maayke Tjin-A-Lim          1998  8.55  3.35   4.23  946 ptn
   Jongens pupillen A(1e jrs)  geb   60m  Ver   Kogel   Punten
1  Maxwell Onbekent           1997  9.66  3.80   8.08 1535 ptn
   Meisjes pupillen A(1e jrs)  geb   60m  Ver  Kogel    Punten
1  Yara van Dee               1997 10.00  3.52   6.18 1317 ptn
12 Martine Yavuz              1997 11.98  2.69   4.30  772 ptn
   Meisjes pupillen A(2e jrs)  geb   60m Hoog  Kogel    Punten
1  Chimene Azoungo            1996  9.54  1.15   8.60 1557 ptn
2  Esmeralda Hooplot          1996  9.46  1.15   5.71 1406 ptn
4  Felicia Onbekent           1996 10.29  1.05   7.24 1293 ptn

Jongens D-junioren-1e jaars

   60 meter (series)
1  Stigter, Rick                 1995 AV Atverni        8.86
2  Boumans, Jeroen            16-1-95 AV Sparta         9.09
   60 meter (finale)
1  Stigter, Rick                 1995 AV Atverni        8.94
2  Boumans, Jeroen            16-1-95 AV Sparta         8.98
   600 meter
1  Smith, Owen                   1995 AV Sparta      1.51.70
   Hoogspringen
1  Amstelveen, Irvin          10-1-95 ARV Ilion         1.40
2  Smith, Owen                   1995 AV Sparta         1.40
   Kogelstoten
1  Smith, Owen                   1995 AV Sparta         9.02
4  Boumans, Jeroen            16-1-95 AV Sparta         7.32

Jongens D-junioren-2e jaars

   60 meter  (series)
1  Wolters, Kjell             18-4-94 AV PEC 1910       8.21
7  Kuijpers, Melvin           19-7-94 AV Sparta         9.13
   60 meter horden (series)
1  Wolters, Kjell             18-4-94 AV PEC 1910       9.60
10 Wongsodikromo, Jeffrey     15-3-94 AV Sparta        13.27
   Hoogspringen
1  Wolters, Kjell             18-4-94 AV PEC 1910       1.55
2  Kuijpers, Melvin           19-7-94 AV Sparta         1.40
   Kogelstoten
1  Schellekens, Mark           5-6-94 Atledo            9.87
9  Wongsodikromo, Jeffrey     15-3-94 AV Sparta         5.82

Meisjes D-junioren-1e jaars

   60 meter (series)
1  Zanden, Anja van der       20-4-95 AV Triathlon      9.06
2  Tjin A-Lim, Sjoera         7-12-95 AV Sparta         9.43
   60 meter (finale)
1  Zanden, Anja van der       20-4-95 AV Triathlon      9.16
2  Tjin A-Lim, Sjoera         7-12-95 AV Sparta         9.49
   600 meter
1  Zanden, Anja van der       20-4-95 AV Triathlon   2.00.00
3  Tjin A-Lim, Sjoera         7-12-95 AV Sparta      2.00.32
   Hoogspringen
1  Zanden, Anja van der       20-4-95 AV Triathlon      1.40
4  Tjin A-Lim, Sjoera         7-12-95 AV Sparta         1.25

Meisjes D-junioren-2e jaars

   60 meter (series)
1  Bennett, Irene             22-5-94 AV Sparta         8.76
   60 meter (finale)
1  Bennett, Irene             22-5-94 AV Sparta         8.86
   Hoogspringen
1  Boon, Kim                  26-9-94 Hellas Utrecht    1.35
4  Bennett, Irene             22-5-94 AV Sparta         1.30
   Kogelstoten
1  Weeren, Lique              10-2-94 AV Triathlon      9.61
3  Bennett, Irene             22-5-94 AV Sparta         9.32