AV Sparta / Wedstrijden / Uitslagen en foto's / 2006 / 4e cross Haagse Crosscompetitie (jeugd) / Resultaten van de 4e cross Haagse Crosscompetitie (jeugd) 2006

Resultaten van de 4e cross Haagse Crosscompetitie (jeugd) 2006

Resultaten van de Sparta atleten bij de 4e cross Haagse Crosscompetitie (jeugd) op 12 maart 2006 in Westland.

Resultaten van de 4e cross Haagse Crosscompetitie (jeugd) 2006

Hieronder de resultaten van de Sparta atleten bij de 4e cross Haagse Crosscompetitie (jeugd) op 12 maart 2006 in Westland. Hier staan de volledige uitslagen.

C-Pup. Jongens ,1000 m

   Naam                Gbj Club       Prest.
 3 Jochem van Westing   98 Sparta       4.41.2
 5 Brian Analikwu       98 Sparta       4.43.5
 6 Brendan Analikwu     98 Sparta       4.43.9
 7 Niels Reitsema       98 Sparta       4.58.9
 8 Bryan Pronk        M 99 Sparta       5.11.8

C-Pup. Meisjes ,1000m

   Naam                Gbj Club       Prest.
 1 Maayke Tjin A-Lim    98 Sparta       4.29.4
 5 Melanie Gelauf       98 Sparta       5.34.9
 7 Sjimmie Trappenburg  98 Sparta       5.43.5

B-Pup. Jongens ,1000m

   Naam                Gbj Club       Prest.
 2 Maxwell Onbekent     97 Sparta       4.01.6

B-Pup. Meisjes ,1000m

   Naam                Gbj Club       Prest.
 2 Sanne Wieffering     97 Sparta       4.33.0
 4 Amarins Siccama      97 Sparta       4.43.8
 9 Kyra Baelde          97 Sparta       5.03.7

A-Pup. Jongens 1e jrs ,1000m

   Naam                Gbj Club       Prest.
 2 Tristan Wieffering   96 Sparta       4.08.3
 5 Rik Noppen           96 Sparta       4.20.6

A-Pup. Jongens 2e jrs ,1000m

   Naam                Gbj Club       Prest.
 1 Owen Smith           95 Sparta       3.37.2
 5 Rico van de Broek    95 Sparta       4.10.6
 6 Luc Treebusch        95 Sparta       4.18.7
11 Jesper Trappenburg   95 Sparta       4.53.3

A-Pup. Meisjes 2e jrs ,1000m

   Naam                Gbj Club       Prest.
 1 Vera van den Haak    95 Sparta       3.50.0
 2 Sjoera Tjin A-Lim    95 Sparta       3.56.3
 4 Rinke Beekman        95 Sparta       3.58.4

D-Jun. Jongens 1e jrs ,2000m

   Naam                Gbj Club       Prest.
 2 Marnix Baelde        94 Sparta       8.08.4
 4 Niels Baptist        94 Sparta       8.46.0
 7 Pepijn Teunisse      94 Sparta       9.09.2
 8 JeffreyWongsodikromo 94 Sparta       9.23.5
13 Melvin Kuijpers      94 Sparta       9.59.3

D-Jun. Jongens 2e jrs ,2000m

   Naam                Gbj Club       Prest.
 4 Sjoerd van der Kruk  93 Sparta       7.56.0

D-Jun. Meisjes 1e jrs ,2000m

   Naam                Gbj Club       Prest.
 2 Melanie de Krom      94 Sparta       8.56.1
 9 Kim Snell            94 Sparta      11.54.6

C-Jun. Meisjes ,2000m

   Naam                Gbj Club       Prest.
 2 Diede Fennema        91 Sparta       8.20.9

Sen. Mannen ,5000m

   Naam                Gbj Club       Prest.
 6 Vincent Trinthamer   78 Sparta      19.05.0

Zonnig crossweer en weinig wind. Maar wel koud.