AV Sparta / Wedstrijden / Uitslagen en foto's / 2005 / Spartagames / Uitslag van de Spartagames 2005

Uitslag van de Spartagames 2005

Uitslag van de Spartagames op 31 juli 2005 in Den Haag.

Uitslag van de Spartagames 2005

Hieronder de uitslag van de Spartagames op 31 juli 2005 in Den Haag.

Jongens junioren C - Meisjes junioren C - Jongens junioren B - Meisjes junioren B - Jongens junioren A - Meisjes junioren A - Mannen Senioren - Vrouwen Senioren - Mannen Veteranen

Jongens junioren C

100m, 9 deelnemer(s)
739 Hengel, Richard van den   11-07-1990 Olympia                     11.90 sec -0.6
750 Lobela, Clement           05-02-1990 AV Sparta                   12.23 sec -0.6
723 Donga, Remko              09-05-1990 ARV Ilion                   12.41 sec -0.6
758 Schuwer, Thomas           08-04-1990 Scopias                     12.48 sec -0.6
718 Vriend, Brian             20-05-1990 AV Lycurgus                 12.58 sec -0.6
787 Schellekens, Tim          07-09-1990 Atledo                      12.90 sec -0.6
722 Kloosterman, Stoney       05-05-1991 Ilion                       13.25 sec -0.6
751 Enkorama Coffie, Mike     08-06-1991 AV Sparta                   13.37 sec -0.6
737 Bastiaanse, Nick          14-04-1991 AV Fortuna                        sec -0.6
150m, 9 deelnemer(s)
739 Hengel, Richard  van den  11-07-1990 Olympia                     17.78 sec -1.2
758 Schuwer, Thomas           08-04-1990 Scopias                     18.29 sec -1.2
750 Lobela, Clement           05-02-1990 AV Sparta                   18.39 sec -1.2
723 Donga, Remko              09-05-1990 ARV Ilion                   18.76 sec -1.2
787 Schellekens, Tim          07-09-1990 Atledo                      19.11 sec -1.2
751 Enkorama Coffie, Mike     08-06-1991 AV Sparta                   20.15 sec -1.2
722 Kloosterman, Stoney       05-05-1991 Ilion                             sec -1.2
737 Bastiaanse, Nick          14-04-1991 AV Fortuna                        sec -1.2
718 Vriend, Brian             20-05-1990 AV Lycurgus                       sec -1.2
600m, 3 deelnemer(s)
722 Kloosterman, Stoney       05-05-1991 Ilion                     1.36.86 min
787 Schellekens, Tim          07-09-1990 Atledo                    1.37.15 min
724 Verhoog, Lex              25-01-1990 ARV Ilion                     DNS min
ver, 6 deelnemer(s)
739 Hengel, Richard  van den  11-07-1990 Olympia                      6.27 m
750 Lobela, Clement           05-02-1990 AV Sparta                    5.85 m
718 Vriend, Brian             20-05-1990 AV Lycurgus                  5.67 m
758 Schuwer, Thomas           08-04-1990 Scopias                      5.38 m
751 Enkorama Coffie, Mike     08-06-1991 AV Sparta                    4.99 m
724 Verhoog, Lex              25-01-1990 ARV Ilion                         m

Meisjes junioren C

80m, 15 deelnemer(s)
778 Loo, B.F. van der         14-04-1991 PAC                         10.69 sec -2.6
714 Huis, Thaisa              27-12-1990 AV NEA-Volharding           10.71 sec -1.3
779 Merkx, Bieke              26-07-1990 Atledo                      10.86 sec -2.6
748 Lake, Roxeanne            29-05-1990 AV Sparta                   10.90 sec -1.3
805 Flücht, Kim               11-02-1991 AV NEA-Volharding           11.39 sec -1.3
769 Boersma, Wilmke           18-03-1991 AV Horror                   11.50 sec -2.6
741 Boers, Lisa               03-04-1991 AV Olympus `70              11.82 sec -1.3
740 Klomp, Naomi              16-11-1993 CAV Energie                 11.89 sec -2.6
742 Driessen, Lisa            08-04-1990 AV Olympus `70              11.90 sec -2.6
770 Boersma, Aly              14-03-1993 AV Horror                   12.24 sec -1.3
792 Middeldorp, Roxanne       30-09-1991 AV Sparta                   12.74 sec -1.3
780 Sprangers, Shannon        01-10-1991 Atledo                      12.77 sec -2.6
721 Postma, Maaike            08-03-1990 ARV Ilion                     DNS sec
743 Goudriaan, Anouk          12-04-1990 AV Olympus `70                DNS sec -1.3
749 Janssens, Charissa        02-06-1990 AV Sparta                     DNS sec -2.6
150m, 17 deelnemer(s)
778 Loo, B.F. van der         14-04-1991 PAC                         19.48 sec -2.2
714 Huis, Thaisa              27-12-1990 AV NEA-Volharding           19.99 sec -3.0
779 Merkx, Bieke              26-07-1990 Atledo                      20.19 sec -2.2
805 Flücht, Kim               11-02-1991 AV NEA-Volharding           20.85 sec -2.2
748 Lake, Roxeanne            29-05-1990 AV Sparta                   20.87 sec -1.0
763 Nobels, Suzanne           07-05-1990 CAV Energie                 21.12 sec -2.2
769 Boersma, Wilmke           18-03-1991 AV Horror                   21.51 sec -3.0
764 Nobels, Jolanda           01-01-1993 CAV Energie                 21.52 sec -2.2
740 Klomp, Naomi              16-11-1993 CAV Energie                 21.78 sec -2.2
741 Boers, Lisa               03-04-1991 AV Olympus `70              21.95 sec -1.0
742 Driessen, Lisa            08-04-1990 AV Olympus `70              22.05 sec -3.0
770 Boersma, Aly              14-03-1993 AV Horror                   23.43 sec -3.0
780 Sprangers, Shannon        01-10-1991 Atledo                      24.03 sec -1.0
792 Middeldorp, Roxanne       30-09-1991 AV Sparta                   24.40 sec -3.0
721 Postma, Maaike            08-03-1990 ARV Ilion                     DNS sec -1.0
743 Goudriaan, Anouk          12-04-1990 AV Olympus `70                DNS sec -3.0
749 Janssens, Charissa        02-06-1990 AV Sparta                     DNS sec -1.0
600m, 5 deelnemer(s)
769 Boersma, Wilmke           18-03-1991 AV Horror                 1.44.45 min
742 Driessen, Lisa            08-04-1990 AV Olympus `70            1.50.10 min
741 Boers, Lisa               03-04-1991 AV Olympus `70            1.55.55 min
770 Boersma, Aly              14-03-1993 AV Horror                 1.56.09 min
805 Flücht, Kim               11-02-1991 AV NEA-Volharding             DNS min
ver, 7 deelnemer(s)
748 Lake, Roxeanne            29-05-1990 AV Sparta                    4.97 m
763 Nobels, Suzanne           07-05-1990 CAV Energie                  4.96 m
764 Nobels, Jolanda           01-01-1993 CAV Energie                  4.64 m
741 Boers, Lisa               03-04-1991 AV Olympus `70               4.64 m
749 Janssens, Charissa        02-06-1990 AV Sparta                         m
743 Goudriaan, Anouk          12-04-1990 AV Olympus `70                    m
721 Postma, Maaike            08-03-1990 ARV Ilion                         m

Jongens junioren B

100m, 6 deelnemer(s)
810 Hoogerwerf, Rogier        21-11-1988 AV Fortuna                  12.12 sec -0.8
809 Louis, Luuk               04-09-1988 Haag Atletiek               12.53 sec -0.8
811 Mastop, Christiaan        14-01-1989 AV Sparta                   12.74 sec -3.6
783 Pfrommer, Jordy           12-02-1989 Atledo                      12.89 sec -3.6
797 Zuidema, Niko             12-05-1989 AV Olympus `70              13.99 sec -3.6
734 Bastiaanse, Bryan         15-06-1989 AV Fortuna                    DNS sec
200m, 6 deelnemer(s)
810 Hoogerwerf, Rogier        21-11-1988 AV Fortuna                  25.04 sec -1.0
811 Mastop, Christiaan        14-01-1989 AV Sparta                   26.03 sec -3.6
783 Pfrommer, Jordy           12-02-1989 Atledo                      26.54 sec -1.0
797 Zuidema, Niko             12-05-1989 AV Olympus `70              27.98 sec -3.6
734 Bastiaanse, Bryan         15-06-1989 AV Fortuna                    DNS sec
809 Louis, Luuk               04-09-1988 Haag Atletiek                 DNS sec
800m, 3 deelnemer(s)
786 Kal, Almar                03-03-1988 KAV Holland               2.09.70 min
796 Zuidema, Wilko            12-05-1989 AV Olympus `70            2.17.35 min
707 Wouters, Robbert          19-12-1988 AV Atverni                    DNS min
kogel, 3 deelnemer(s)
798 Fasel, Robin              27-04-1989 Voorschoten `97             13.55 m
783 Pfrommer, Jordy           12-02-1989 Atledo                      10.67 m
734 Bastiaanse, Bryan         15-06-1989 AV Fortuna                        m

Meisjes junioren B

100m, 2 deelnemer(s)
728 Hagen, Anouk              30-04-1990 AV Wijchen                  13.24 sec -3.5
717 Jol, Denise               23-12-1988 AV Sparta                   13.25 sec -3.5
200m, 2 deelnemer(s)
717 Jol, Denise               23-12-1988 AV Sparta                   26.39 sec -3.6
728 Hagen, Anouk              30-04-1990 AV Wijchen                  27.07 sec -3.6
800m, 2 deelnemer(s)
781 Pannekoek, Mirjam         27-09-1988 AV Sparta                 2.33.45 min
777 Lake, Melinda             05-12-1988 AV Sparta                 2.48.33 min
kogel, 1 deelnemer(s)
715 Bennett, Anne             01-01-1988 AV Sparta                   10.19 m

Jongens junioren A

100m, 3 deelnemer(s)
808 Visser, Duncan                  1987 Haag Atletiek               11.62 sec -0.8
802 Kleij, Ben van der        11-03-1987 AV Sparta                   11.93 sec -0.8
806 Pasch, Tsamsiko           20-08-1987 Haag Atletiek               12.31 sec -3.6
200m, 3 deelnemer(s)
808 Visser, Duncan                  1987 Haag Atletiek               23.34 sec -1.7
802 Kleij, Ben van der        11-03-1987 AV Sparta                   23.97 sec -1.7
806 Pasch, Tsamsiko           20-08-1987 Haag Atletiek               24.65 sec -1.0
800m, 3 deelnemer(s)
801 Weijden, Jacco van der          1986 Leiden Atletiek           2.06.74 min
785 Winters, Marinus          26-04-1987 KAV Holland                   DNF min
716 Weijden, Jacco van der    03-10-1986 AV De Spartaan                    min
polshoog, 3 deelnemer(s)
765 Borst, Sander de          23-05-1988 AV Spirit Oud-Beijerland     3.70 m
776 Zwol, Remco van           15-10-1987 AV Sparta                    3.10 m
807 Mulder, Nils              25-06-1987 Haag Atletiek                0.00 m
ver, 5 deelnemer(s)
808 Visser, Duncan                  1987 Haag Atletiek                6.17 m
733 Hoogerwerf, Rogier        21-11-1988 AV Fortuna                   5.60 m
765 Borst, Sander de          23-05-1988 AV Spirit Oud-Beijerland     5.44 m
776 Zwol, Remco van           15-10-1987 AV Sparta                    5.25 m
806 Pasch, Tsamsiko           20-08-1987 Haag Atletiek                5.17 m

Meisjes junioren A

100m, 1 deelnemer(s)
760 Kranendonk, Marlies       05-05-1986 CAV Energie                 13.28 sec -3.5
800m, 1 deelnemer(s)
726 Rhee, Li Anne van         10-05-1987 Hellas Utrecht            2.27.46 min
ver, 1 deelnemer(s)
760 Kranendonk, Marlies       05-05-1986 CAV Energie                  5.55 m

Mannen Senioren

100m, 6 deelnemer(s)
800 Keus, B.                  22-08-1975 AV Olympus `70              11.28 sec -0.8
771 Emmanuel, Emmy            09-07-1979 AV `40                      11.47 sec -0.8
711 Wilgen, Bas van           12-10-1978 AV Sparta                   11.48 sec -0.8
759 Teeler, Niels             11-04-1984 CAV Energie                 11.58 sec -0.8
712 Palacio Serrat, Toni      01-01-1970 PAC                         12.65 sec -3.6
768 Dofferhoff, Jan           10-11-1969 AV De Spartaan              12.98 sec -3.6
200m, 6 deelnemer(s)
800 Keus, B.                  22-08-1975 AV Olympus `70              22.12 sec -1.7
711 Wilgen, Bas van           12-10-1978 AV Sparta                   22.43 sec -1.7
771 Emmanuel, Emmy            09-07-1979 AV `40                      23.24 sec -1.7
736 Beckhoven, Toine van      01-01-1970 AV Attila                   23.99 sec -1.0
712 Palacio Serrat, Toni      01-01-1970 PAC                         25.49 sec -1.0
768 Dofferhoff, Jan           10-11-1969 AV De Spartaan              26.00 sec -1.0
800m, 7 deelnemer(s)
744 Vlieks, Marco             09-06-1979 AV Sprint                 2.05.48 min
730 Visser, Wouter            10-08-1983 AV Wijchen                2.06.92 min
788 Cleeff, Michael van       23-05-1984 PAC                       2.07.78 min
746 Gisbers, Peter            20-01-1970 AV Phoenix                2.08.13 min
754 Beer, Herman de           12-09-1966 AV `40                    2.09.06 min
782 Metselaar, Erwin          24-08-1970 AV Aalsmeer               2.10.65 min
719 Bruggencate, Dennis ten   04-03-1979 AV Trias                      DNS min
3000m, 9 deelnemer(s)
814 Choukoud, Khalid                1986 AV Sparta                 8.31.54 min
817 Immerzeel, Geert          26-07-1974 AV De Keien               9.31.76 min
822 Groenewegen, Michael      18-09-1983 AV Waterweg               9.54.70 min
816 Hoek, Frans van den       27-04-1974 AV Waterweg              10.18.14 min
815 Nagel, Marcel             03-11-1970 AV Sparta                10.25.68 min
823 Eyking, Sam               13-03-1988 PAC                      10.38.08 min
804 Voorn, Marlon             21-01-1970 AV Sparta                10.38.98 min
813 Visser, Johan de          22-06-1974 AV Fortuna                    DNF min
761 Engels, Marnix            21-01-1980 Leiden Atletiek                   min
3000m steeple, 11 deelnemer(s)
818 Keijsers, Noel            22-05-1973 Prins Hendrik             9.01.82 min
709 Janssen, Peter            08-07-1985 Prins Hendrik             9.25.19 min
755 Schroer, Christiaan       01-01-1984 Moerser TV                9.26.62 min
825 Trinthamer, Vincent       04-09-1978 AV Sparta                 9.41.99 min
732 Rood, Thijs               25-03-1984 AV Hera                  10.37.21 min
736 Beckhoven, Toine van      01-01-1970 AV Attila                10.40.68 min
791 Jacobs, Ralph             11-05-1984 Atledo                   10.45.91 min
812 Kok, Gideon               27-08-1986 AV Hera                  10.50.43 min
819 Berg, Raymond v.d.        10-09-1982 Prins Hendrik                 DNF min
756 Knappermann, Jens         01-01-1984 Moerser TV                    DNS min
757 Salewski, Stephan         01-01-1977 Moerser TV                    DNS min
ver, 6 deelnemer(s)
759 Teeler, Niels             11-04-1984 CAV Energie                  6.93 m
713 Berg, Rogier van den      01-04-1979 AV Sparta                    6.57 m
736 Beckhoven, Toine van      01-01-1970 AV Attila                    5.91 m
791 Jacobs, Ralph             11-05-1984 Atledo                       5.66 m
761 Engels, Marnix            21-01-1980 Leiden Atletiek                   m
745 Borst, Jeroen de          01-11-1982 AV Parthenon                      m
polshoog, 5 deelnemer(s)
803 Bal, Robbert              15-11-1985 Haag Atletiek                4.40 m
772 Kleijn, Erik de           23-03-1983 AV Sparta                    3.50 m
761 Engels, Marnix            21-01-1980 Leiden Atletiek              3.40 m
731 Tapken, Benny             12-01-1983 AV Jahn II                   3.10 m
775 Kreykamp, Bram            15-12-1967 Fit                          0.00 m
kogel, 6 deelnemer(s)
773 Sanders, Jeroen           09-08-1977 AV Sparta                   13.28 m
762 Egmond, Erik  van         01-01-1968 AV Sparta                   12.61 m
731 Tapken, Benny             12-01-1983 AV Jahn II                  10.99 m
803 Bal, Robbert              15-11-1985 Haag Atletiek               10.81 m
767 Blitterswijk, Vincent van 08-05-1979 AV De Spartaan              10.23 m
784 Beerens, Kris             02-06-1983 Atledo                       9.82 m
discus, 5 deelnemer(s)
762 Egmond, Erik  van         01-01-1968 AV Sparta                   36.98 m
773 Sanders, Jeroen           09-08-1977 AV Sparta                   36.95 m
767 Blitterswijk, Vincent van 08-05-1979 AV De Spartaan              31.75 m
731 Tapken, Benny             12-01-1983 AV Jahn II                  31.33 m
761 Engels, Marnix            21-01-1980 Leiden Atletiek             30.30 m

Vrouwen Senioren

100m, 1 deelnemer(s)
720 Sonneveld, Rebecca        02-09-1984 AV Startbaan                  DNS sec
200m, 1 deelnemer(s)
720 Sonneveld, Rebecca        02-09-1984 AV Startbaan                      sec
800m, 5 deelnemer(s)
793 Gorter, Karin             08-07-1983 Kronos                    2.24.64 min
794 Soons, Zita               15-10-1979 WAV Tartlétos             2.31.13 min
790 Gorter, Sabine            02-11-1983 Leiden Atletiek           2.32.60 min
735 Linden, Ingrid van        14-07-1971 AV Spirit Oud-Beijerland  2.35.52 min
738 Donk, Monique van         15-08-1982 AAV `36                   3.02.21 min
3000m, 2 deelnemer(s)
727 Vugt, Saskia van          01-01-1975 AV Fit                   10.32.08 min
821 Boekestijn, Marieke       19-05-1981 AV Waterweg              11.05.08 min
polshoog, 1 deelnemer(s)
774 Pol, Esther van den       01-08-1982 AV Phoenix                   3.40 m
ver, 1 deelnemer(s)
725 Hendrickx, Marjolein      17-07-1980 ARV Achilles                      m
kogel, 3 deelnemer(s)
766 Noort, Roxanne van        23-03-1983 AV De Spartaan              11.53 m
729 Veek, Heidi van der       18-03-1977 AV De Spartaan               8.73 m
752 Schilstra, Anke           01-01-1970 AV Sparta                    8.22 m
discus, 3 deelnemer(s)
766 Noort, Roxanne van        23-03-1983 AV De Spartaan              32.40 m
729 Veek, Heidi van der       18-03-1977 AV De Spartaan              28.40 m
752 Schilstra, Anke           01-01-1970 AV Sparta                   24.50 m

Mannen Veteranen

800m, 3 deelnemer(s)
789 Alberts, Nicolaas         24-04-1955 PAC                       2.09.66 min
799 Out, Michel               05-05-1963 Haag Atletiek             2.19.05 min
795 Bruin, Wietse de          06-10-1960 SC Antilope               2.27.01 min
3000m, 7 deelnemer(s)
747 Buijs, Ad                 20-09-1952 AV Phoenix                9.58.20 min
824 Visser, A.                07-03-1961 Avantri                  10.14.51 min
820 Groen, Jan                16-06-1958 AV Start `78             10.16.89 min
710 Oosterveen, Harry         08-04-1964 AV Sparta                11.19.11 min
826 Bovenkamp, Gerard v.d.    11-07-1956 Loopgroep PK             11.22.64 min
708 Kraamwinkel, Herman       01-01-1960 AV Sparta                13.42.78 min
753 Want, Rob v.d.            12-06-1965 Rotterdam Atletiek            DNS min
3000m steeple, 1 deelnemer(s)
827 Hoorn, Martien v.d.       18-03-1953 AV NSL                   10.15.22 min