AV Sparta / Wedstrijden / Uitslagen en foto's / 2003 / 2e Haagse Cross Competitie / Resultaten van de 2e Haagse Cross Competitie 2003

Resultaten van de 2e Haagse Cross Competitie 2003

Resultaten van de Sparta atleten bij de 2e Haagse Cross Competitie op 7 december 2003 in Naaldwijk.

Resultaten van de 2e Haagse Cross Competitie 2003

Hieronder de resultaten van de Sparta atleten bij de 2e Haagse Cross Competitie op 7 december 2003 in Naaldwijk. Hier staat de volledige uitslag.

 C-Pup. Jongens ,1000m
   Naam                Gbj Club       Prest.
 2 Tristan Wieffering   96 Sparta       4.59.4
 3 Timo Kouwenhoven     96 Sparta       4.59.8
12 Gioia Krijgsman      96 Sparta          dns
C-Pup. Meisjes ,1000m
   Naam                Gbj Club       Prest.
 1 Celine vd Kruk       96 Sparta       4.45.8
 5 Anouk vd Berg        96 Sparta       5.34.0
 6 Maayke Tjin A-Lim  M 97 Sparta       5.36.0
11 Kimberley Bodde    M 97 Sparta          dnf
B-Pup. Jongens ,1000m
   Naam                Gbj Club       Prest.
 6 Bart Kooy            95 Sparta       5.19.4
 8 Luc Treebusch        95 Sparta       5.49.3
 9 Soufyan Elyakhlifi   95 Sparta       5.58.0
10 Jeroen Boumans       95 Sparta          dns
B-Pup. Meisjes ,1000m
   Naam                Gbj Club       Prest.
 1 Vera vd Haak         95 Sparta       4.17.6
 4 Sjoera Tjin A-Lim    95 Sparta       5.10.7
 9 Lera Doubatcheva     95 Sparta          dns
A-Pup. Jongens 1e jrs ,1000m
   Naam                Gbj Club       Prest.
 8 Niels Baptist        94 Sparta       4.49.9
13 Marnix Baelde        94 Sparta       5.13.0
14 Melvin Kuipers       94 Sparta       5.16.7
A-Pup. Jongens 2e jrs ,1000m
   Naam                Gbj Club       Prest.
 1 Sjoerd vd Kruk       93 Sparta       4.01.3
 2 Hugo vd Haak         93 Sparta       4.02.1
10 Ivo Willemse         93 Sparta       4.41.3
13 Melvin Dobbe         93 Sparta       4.48.9
14 Wesley vd Harst      93 Sparta       4.57.5
15 Pim Janszen          93 Sparta       5.00.4
19 Pascal vd Bosch      93 Sparta       5.08.7
20 Kilian Weltens       93 Sparta       5.09.5
A-Pup. Meisjes 1e jrs ,1000m
   Naam                Gbj Club       Prest.
 2 Kim Snell            94 Sparta       4.43.5
 3 Melanie de Krom      94 Sparta       4.44.0
A-Pup. Meisjes 2e jrs ,1000m
   Naam                Gbj Club       Prest.
 3 Nicole de Koster     93 Sparta       4.28.6
 4 Tayra Algera         93 Sparta       4.37.2
 7 Elise van Osch       93 Sparta       4.55.9
14 Sandra Kooij         93 Sparta       5.31.0
D-Jun. Jongens 2e jrs ,2000m
   Naam                Gbj Club       Prest.
 9 Mike Encoroma C.     91 Sparta      10.44.0
   Jeroen Steegers      91 Sparta          dns
D-Jun. Meisjes 1e jrs ,2000m
   Naam                Gbj Club       Prest.
 4 Diede Fennema        92 Sparta       9.32.8
 8 Loes Snell           92 Sparta      10.33.3
10 Nikki Treebusch      92 Sparta      10.41.2
D-Jun. Meisjes 2e jrs ,2000m
   Naam                Gbj Club       Prest.
 3 Maryse de Boer       91 Sparta       9.29.7
 4 Jennifer Visser      91 Sparta       9.31.1
   Saskia Koehler       91 Sparta          dns
C-Jun. Jongens ,3000m
   Naam                Gbj Club       Prest.
 2 Ferdi Dokman       2 89 Sparta      11.48.9
 5 Vincent vd Haak    1 90 Sparta      13.06.9
19 Paul Hofman        1 90 Sparta      15.45.7
22 Leo de Krom        1 90 Sparta      18.41.6
23 Mike Eelkema       2 89 Sparta          dns
   Neal Karremans     1 90 Sparta          dns
C-Jun. Meisjes ,2000m
   Naam                Gbj Club       Prest.
 8 Roxeanne Lake      1 90 Sparta       9.35.6
B-Jun. Meisjes ,2000m
   Naam                Gbj Club       Prest.
 4 Melinda Lake       1 88 Sparta       9.53.6