AV Sparta / Wedstrijden / Uitslagen en foto's / 2003 / Sparta Games / Uitslag van de Sparta Games 2003

Uitslag van de Sparta Games 2003

Uitslag van de Sparta Games op 10 augustus 2003 in Den Haag.

Uitslag van de Sparta Games 2003

Hieronder de uitslag van de Sparta Games op 10 augustus 2003 in Den Haag.

Terrein: Atletiekbaan Zuiderpark
Weer: Tropisch zomerweer met weinig wind
Elektronische tijdwaarneming BETA Timing

B-Jun. Jongens

B-Jun. Jongens ,100 mtr 1e Serie (-1.4 m/s)
   Naam                Gbj Club       Prest.
 1 BEN VD KLEIJ         87 AV SPARTA     12.01
 2 JORN BAKKER          87 ILION         12.07
 3 ROGIER HOOGERWERF    88 FORTUNA       12.28
 4 ROELF BRUINS         88 IMPALA        12.32
 5 BERT BRUINS          -- IMPALA        13.05
B-Jun. Jongens ,100 mtr 2e Serie (-0.9 m/s)
   Naam                Gbj Club       Prest.
 1 LUCIAN POCORNI       88 CONTINENTL    12.16
B-Jun. Jongens ,100 mtr 3e Serie (-0.6 m/s)
   Naam                Gbj Club       Prest.
 1 AKWASI FRIMPONG      86 CONTINENTL    11.63
B-Jun. Jongens ,200 mtr 1e Serie (-0.7 m/s)
   Naam                Gbj Club       Prest.
 1 JASPER VD WITTENBOER 87 DE KEIEN      23.75
 2 BEN VD KLEIJ         87 AV SPARTA     24.47
 3 ROELF BRUINS         88 IMPALA        24.74
 4 ROGIER HOOGERWERF    88 FORTUNA       24.90
 5 PURCY MARTE          -- NEA VOLHAG    25.29
 6 BERT BRUINS          -- IMPALA        26.33
B-Jun. Jongens ,200 mtr 2e Serie (+0.8 m/s)
   Naam                Gbj Club       Prest.
 1 AKWASI FRIMPONG      86 CONTINENTL    23.17
B-Jun. Jongens ,200 mtr 3e Serie (-0.5 m/s)
   Naam                Gbj Club       Prest.
 1 LUCIAN POCORNI       88 CONTINENTL    25.04
B-Jun. Jongens ,400 mtr
   Naam                Gbj Club       Prest.
 1 INGMAR VOS           86 PAC           51.78
 2 RONALD DROPPERT      88 AV 40         53.93
 3 RICARDO GROENEVELD   87 ILION         59.81
B-Jun. Jongens ,Hoogspringen
   Naam                Gbj Club       Prest.
 1 MARK JONGEN          87 ILION          1.80
   GERBEN KLEIN         87 THOR           1.80
 3 JASPER VD WITTENBOER 87 DE KEIEN       1.70
B-Jun. Jongens ,Verspringen
   Naam                Gbj Club       Prest.  Wind
 1 JORN BAKKER          87 ILION          6.01
 2 BEN VD KLEIJ         87 AV SPARTA      4.84
B-Jun. Jongens ,Kogelstoten
   Naam                Gbj Club       Prest.
 1 JASPER VD WITTENBOER 87 DE KEIEN      12.90

B-Jun. Meisjes

B-Jun. Meisjes ,100 mtr (+0.7 m/s)
   Naam                Gbj Club       Prest.
 1 PAULA SCHOUTEN       86 AV NAP        12.67
 2 BOUDINE BOUMA        87 NEA VOLH      12.84
 3 JALEASA POCORNI      89 CONTINENTL    12.95
 4 RIMKE DE GROOT       87 HAAG ATL      13.06
 5 EVITA BREEMAN        89 FORTUNA       13.21
 6 KARISA JANSEN        88 HAAG ATL      13.37
 7 FAYROUZ VD WERT      86 NEA VOLH      14.00
B-Jun. Meisjes ,200 mtr (-1.1 m/s)
   Naam                Gbj Club       Prest.
 1 MARJORIE GROENFELT   87 CONTINENTL    25.41
 2 PAULA SCHOUTEN       86 AV NAP        26.19
 3 BOUDINE BOUMA        87 NEA VOLH      26.46
 4 RIANNE WELTAK        86 PAC           27.94
 5 FAYROUZ VD WERT      86 NEA VOLH      29.02
 6 EVITA BREEMAN        89 FORTUNA       29.50
B-Jun. Meisjes ,400 mtr
   Naam                Gbj Club       Prest.
 1 LORRAIN RAVESTEIN    86 OLYMPUS'70    61.71
 2 DEBRA AKKERMANS      88 ILION         63.26
 3 MIRJAM PANNEKOEK     88 AV SPARTA     63.65
 4 BABETE VAN VEEN      86 ILION         67.03
B-Jun. Meisjes ,Hoogspringen
   Naam                Gbj Club       Prest.
 1 RIANNE WELTAK        86 PAC            1.55
 2 RIMKE DE GROOT       87 HAAG ATL       1.50
B-Jun. Meisjes ,Verspringen
   Naam                Gbj Club       Prest.  Wind
 1 RIMKE DE GROOT       87 HAAG ATL       5.23
 2 RIANNE WELTAK        86 PAC            5.17
 3 KARISA JANSEN        88 HAAG ATL       4.82
 4 JOSKA LE COMTE       87 FIT            4.72
B-Jun. Meisjes ,Kogelstoten
   Naam                Gbj Club       Prest.
 1 GITTA KLEIJNJAN      87 SPARK          7.57

A-Jun. Jongens

A-Jun. Jongens ,100 mtr 1e Serie (-0.9 m/s)
   Naam                Gbj Club       Prest.
 1 JONATHAN PENGEL      85 ILION         11.52
 2 BILLY ADJEI          84 CONTINENTL    11.71
A-Jun. Jongens ,100 mtr 2e Serie (-0.2 m/s)
   Naam                Gbj Club       Prest.
 1 ROBBERT BAL          85 HAAG ATL      11.30
A-Jun. Jongens ,100 mtr 3e Serie (-0.6 m/s)
   Naam                Gbj Club       Prest.
 1 BRENDAN TROOST       84 AV GOUDA      12.40
 2 DIRK VERSLUIS        84 HAAG ATL      13.08
 3 H VD WERF            84 FIT           13.55

A-Jun. Jongens ,200 mtr 1e Serie (-1.6 m/s)

   Naam                Gbj Club       Prest.
 1 HARM BRUINS          84 IMPALA        22.52
A-Jun. Jongens ,200 mtr 2e Serie (+0.8 m/s)
   Naam                Gbj Club       Prest.
 1 BILLY ADJEI          84 CONTINENTL    23.47
 2 TJALLE BOORSMA       85 AV GOUDA      23.87
A-Jun. Jongens ,200 mtr 3e Serie (-0.5 m/s)
   Naam                Gbj Club       Prest.
 1 MATTHIJS RUOFF       85 LYCURGUS      26.47
 2 JONATHAN GONZALEZ    84 CONTINENTL    27.05
A-Jun. Jongens ,Hoogspringen
   Naam                Gbj Club       Prest.
 1 ROBBERT BAL          85 HAAG ATL       1.91
 2 DIRK VERSLUIS        84 HAAG ATL       1.65
A-Jun. Jongens ,Verspringen
   Naam                Gbj Club       Prest.    Wind
 1 JONATHAN PENGEL      85 ILION          6.39
 2 BRENDAN TROOST       84 AV GOUDA       5.68
 3 MATTHIJS RUOFF       85 LYCURGUS       5.54
A-Jun. Jongens ,Kogelstoten
   Naam                Gbj Club       Prest.
 1 INAMAR VOS           86 PAC           12.13
 2 ROBBERT BAL          85 HAAG ATL      11.85
 3 MATTHIJS RUOFF       85 LYCURGUS      11.50
 4 DIRK VERSLUIS        84 HAAG ATL       9.46
 5 TJALLE BOORSMA       85 AV GOUDA       9.40
 6 BRENDAN TROOST       84 AV GOUDA       9.30

A-Jun. Meisjes

A-Jun. Meisjes ,100 mtr (+1.9 m/s)
   Naam                Gbj Club       Prest.
 1 KIM VAN LOON         85 AV GOUDA      14.18
A-Jun. Meisjes ,200 mtr (-1.9 m/s)
   Naam                Gbj Club       Prest.
 1 KIM VAN LOON         85 AV GOUDA      29.62
A-Jun. Meisjes ,Hoogspringen
   Naam                Gbj Club       Prest.
 1 MIBETTE MONDT        85 OLYMPUS'70     1.65
 2 MICHELLE LUNGHI      85 PAC            1.55
A-Jun. Meisjes ,Kogelstoten
   Naam                Gbj Club       Prest.
 1 MICHELLE LUNGHI      85 PAC            9.81
 2 KIM VAN LOON         85 AV GOUDA       8.57
 3 NANDA KLEINJAN       84 SPARK          8.47

Sen. Mannen

Sen. Mannen ,100 mtr 1e Serie (-0.4 m/s)
   Naam                Gbj Club       Prest.
 1 BAS DE VOS           75 PHANOS        10.80
 2 MICHAEL MATTHEW      85 ROTTERDAM     10.98
 3 BAS VAN WILGEN       78 AV SPARTA     11.08
 4 HARM BRUINS          84 IMPALA        11.11
 5 DANIEL DE WILD       84 ROTTERDAM     11.12
 6 BOB KEUS             75 OLYMPUS 70    11.24
Sen. Mannen ,100 mtr 2e Serie (-0.9 m/s)
   Naam                Gbj Club       Prest.
 1 PABLO CONRADUS       82 ROTTERDAM     11.11
 2 OTI ELLIOTT          72 VUGHT         11.47
 3 GEORGE PORTIER       74 HAAG ATL      11.77
Sen. Mannen ,100 mtr 3e Serie (-0.2 m/s)
   Naam                Gbj Club       Prest.
 1 RENE MOESMAN         64 AV HAARLEM    11.49
 2 MARIO LUNGHI         83 PAC           11.70
 3 STEFAN BAL           79 ILION         11.86
 4 FRANK STAM           79 LYCURGUS      12.23
 5 BRAM KEYKAMP         67 FIT           12.39
 6 JP PAPAMARKOU        71 ROTTERDAM     12.78
Sen. Mannen ,100 mtr 4e Serie (-0.6 m/s)
   Naam                Gbj Club       Prest.
 1 PATRICK EHLERT       76 AV GOUDA      12.34
 2 JAN DOFFERHOFF       69 DE SPARTAN    12.39
 3 TONI PALACIO         66 PAC           12.58
Sen. Mannen ,200 mtr 1e Serie (-1.6 m/s)
   Naam                Gbj Club       Prest.
 1 DANIEL DE WILD       84 ROTTERDAM     22.01
 2 BAS VAN WILGEN       78 AV SPARTA     22.08
 3 MICHAEL MATTHEW      85 ROTTERDAM     22.23
 4 MOHAMED IBRAHIM      77 HAAG ATL      23.47
 5 OTI ELLIOTT          72 VUGHT         23.52
Sen. Mannen ,200 mtr 2e Serie (+0.8 m/s)
   Naam                Gbj Club       Prest.
 1 PABLO CONRADUS       82 ROTTERDAM     22.42
 2 TOINE VAN BECKHOVEN  70 ATTILA        23.22
 3 SIERT JAN VOS        83 AV ATTILA     23.99
Sen. Mannen ,200 mtr 3e Serie (-0.5 m/s)
   Naam                Gbj Club       Prest.
 1 STEFAN BAL           79 ILION         24.08
 2 JAN DOFFERHOFF       69 DE SPARTAN    25.35
 3 TONI PALACIO         66 PAC           25.89
Sen. Mannen ,400 mtr 1e Serie
   Naam                Gbj Club       Prest.
 1 PIETER VAN LANGEN    82 SPARTAAN      50.63
 2 FRANK STAM           79 LYCURGUS      52.81
 3 PETER VD WEL         74 OLYMPUS       57.82
 4 HENK NORDT           49 ZUIDWAL       63.24
Sen. Mannen ,400 mtr 2e Serie
   Naam                Gbj Club       Prest.
 1 BOB KEUS             75 OLYMPUS 70    48.95
 2 MIGUEL LOPES         73 ROTTERDAM     49.15
 3 EARL SANCHES         80 ROTTERDAM     49.91
 4 WOUTER HOOGKAMER     82 SPARTAAN      51.61
Sen. Mannen ,800 mtr
   Naam                Gbj Club       Prest.
 1 MIKE TEEKENS      JB 88 AV'40       2.05.58
 2 THOMAS MIEDEMA       81 PHANOS      2.06.67
 3 MARLON VOORN         70 AV SPARTA   2.17.92
 4 H VD WERF         JA 84 FIT         2.23.99
Sen. Mannen ,3000 mtr
   Naam                Gbj Club       Prest.
 1 JEROEN KOOT          81 AV SPARTA   9.19.01
 2 RUUD VD MEER         74 HAAG ATL    9.22.08
 3 RUTGER SPIER         74 GAC         9.27.72
 4 DENNIE FRANSEN       80 WATERWEG    9.48.02
 5 FRANK BOS            76 SPARTA     10.09.37
 6 ANDRES STELLING      72 H.R.R.     10.37.73
 7 EVA JANSSEN        V 77 GAC        10.38.89
 8 FRANS VD HOEK        74 WATERWEG   10.55.74
 9 PETER DYCKS          56 AV SPARTA  10.56.10
Sen. Mannen ,3000 m hindernis
   Naam                Gbj Club       Prest.
 1 VINCENT TRINTHAMER   78 AV SPARTA   9.41.41
 2 TOINE VAN BECKHOVEN  70 ATTILA     10.24.84
 3 JOHAN DE VISSER      74 AV SPARTA  11.00.06
 4 ARIE VISSER          61 AVANTRI    11.29.61
 5 SIERT JAN VOS        83 AV ATTILA       DNF
Sen. Mannen ,400 mtr horden
   Naam                Gbj Club       Prest.
 1 BART VAN ROOKHUIZEN  64 DEM           59.18
 2 JANI HUHTAMAKI       78 HAAG ATL      60.13
Sen. Mannen ,Hoogspringen
   Naam                Gbj Club       Prest.
 1 MARC DE VRIES        78 PHANOS         1.91
 2 RONALD NAAKTGEBOREN  65 PARTHENON      1.80
Sen. Mannen ,Hoogspringen
   Naam                Gbj Club       Prest.
 1 MARC DE VRIES        78 PHANOS         1.91
 2 RONALD NAAKTGEBOREN  65 PARTHENON      1.80
Sen. Mannen ,Verspringen
   Naam                Gbj Club       Prest.    Wind
 1 TOINE VAN BECKHOVEN  70 ATTILA         5.95
 2 DIRK-JAN ROEDOE      68 AV 57          5.86
 3 FRANK STAM           79 LYCURGUS       5.54
 4 JP PAPAMARKOU        71 ROTTERDAM      5.17
 5 TEO MAAT             48 FORTUNA        4.61
Sen. Mannen ,Hinkstap-springen
   Naam                Gbj Club       Prest.    Wind
 1 DIRK-JAN ROEDOE      68 AV 57         13.13
Sen. Mannen ,Polsstokhoog
   Naam                Gbj Club       Prest.
 1 ROBBERT BAL          85 HAAG ATL       3.90
 2 BRAM KEYKAMP         67 FIT            3.80
 3 CHRISTA VD TOORN     -- FIT            3.70
 4 RIANNA GALIART       85 LYCURGUS       3.50
Sen. Mannen ,Kogelstoten
   Naam                Gbj Club       Prest.
 1 ERIK VAN EGMOND      68 AV SPARTA     12.66
 2 NICO VAN LEEUWEN     78 AV GOUDA       9.17
Sen. Mannen ,Discuswerpen
   Naam                Gbj Club       Prest.
 1 PIET MEGDAM          57 HERCULES      51.41 Nieuw record M.45
 2 GERARD SLUITER       73 HELLAS        47.77
 3 ERIK VAN EGMOND      68 AV SPARTA     36.10
 4 MARNIX ENGELS        80 LEIDEN ATL    30.69
 5 NICO VAN LEEUWEN     78 AV GOUDA      30.03
 6 SIERT JAN VOS        83 AV ATTILA     23.99

Sen. Vrouwen

Sen. Vrouwen ,100 mtr (+1.9 m/s)
   Naam                Gbj Club       Prest.
 1 ESMERALDA ADRIAANS   85 ROTTERDAM     12.40
 2 DEBBY JUTTE          80 PHANOS        13.26
 3 NICOLE LUIJTEN       69 FIT           15.48
Sen. Vrouwen ,200 mtr (-1.9 m/s)
   Naam                Gbj Club       Prest.
 1 ESMERALDA ADRIAANS   85 ROTTERDAM     25.78
 2 NICOLE LUIJTEN       69 FIT           34.26
Sen. Vrouwen ,400 mtr
   Naam                Gbj Club       Prest.
 1 RIANNA GALIART       85 LYCURGUS      61.34
 2 NATALIE V HEYNINGEN  77 AAC           61.57
 3 NEELTJE V HULTEN     76 DE KEIEN      63.46
Sen. Vrouwen ,400 mtr horden
   Naam                Gbj Club       Prest.
 1 LISETTE THOMAS       80 DEM           63.62
 2 JANET HULSHOF        81 GAC           68.83
 3 FRANCIS HEYNEKER     83 DEM           72.00
Sen. Vrouwen ,Hoogspringen
   Naam                Gbj Club       Prest.
 1 JACQUELINE RAAMAN    83 ILION          1.65
 2 MARLIES LARSEN       75 ILION          1.60
 3 DEBBY JUTTE          80 PHANOS         1.45
Sen. Vrouwen ,Verspringen
   Naam                Gbj Club       Prest.  Wind
 1 MARLIES JONGERIUS    79 ROTTERDAM      5.17
 2 SABINE VERBEEK       80 AV SPARTA      5.08
 3 MARGRIET VEDDER      80 GRONINGEN      4.65
Sen. Vrouwen ,Hinkstap-springen
   Naam                Gbj Club       Prest.  Wind
 1 JANINE KORTBEEK      53 PR. HENDRK    10.60
 2 DAPHNE STOL          85 HAAG ATL      10.09
Sen. Vrouwen ,Polsstokhoog
   Naam                Gbj Club       Prest.
 1 CHRISTA VD TOORN     76 FIT            3.50
 2 RIANNA GALIART       85 LYCURGUS       3.30
 3 MARTIEN VAN ROSSUM   70 PHANOS         3.20
 4 JOSTA LE CONTE       87 FIT            2.90
Sen. Vrouwen ,Kogelstoten
   Naam                Gbj Club       Prest.
 1 KIM DISCO            79 AV GOUDA       8.80
Sen. Vrouwen ,Kogelstoten
   Naam                Gbj Club       Prest.
 1 KIM DISCO            79 AV GOUDA       8.80
Sen. Vrouwen ,Discuswerpen
   Naam                Gbj Club       Prest.
 1 MARJOLEIN MONSIEURS  81 AV ATTILA     38.87
 2 NANDA KLEINJAN       84 SPARK         31.63
 3 KIM DISCO            79 AV GOUDA      23.70

Vet. Mannen, 55+

Vet. Mannen, 55+  ,400 mtr
   Naam                Gbj Club       Prest.
 1 WIM SCHOLTES         47 AV SPARTA     57.39

Vet. Mannen, 60+

Vet. Mannen, 60+  ,Kogelstoten
   Naam                Gbj Club       Prest.
 1 ROBERT KILA          40 AVVN          10.58
 2 TON OUDE NIJHUIS     39 AV SPARTA      7.33
Vet. Mannen, 60+  ,Discuswerpen
   Naam                Gbj Club       Prest.
 1 ROBERT KILA          40 AVVN          37.80
 2 TON OUDE NIJHUIS     39 AV SPARTA     20.40

Vet. Vrouwen, 40+

Vet. Vrouwen, 40+  ,Discuswerpen
   Naam                Gbj Club       Prest.
 1 JANNET VAN NOORD     62 LYCURGUS      37.45

Vet. Vrouwen, 50+

Vet. Vrouwen, 50+  ,Kogelstoten
   Naam                Gbj Club       Prest.
 1 LOUISE ZIMMERMAN     50 ROTTERDAM      7.83
Vet. Vrouwen, 50+  ,Discuswerpen
   Naam                Gbj Club       Prest.
 1 LOUISE ZIMMERMAN     50 ROTTERDAM     21.50