AV Sparta / Wedstrijden / Uitslagen en foto's / 2018 / Royal Ten / Resultaten

Resultaten van de Royal Ten

Resultaten van de Royal Ten op 27 mei 2018 in Den Haag

Hier staan de volledige uitslagen.

M35, 10 KILOMETER AT

PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING   BRUTO   NETTO
   3 Joeri Borgstein             37:27   37:26
   8 Chris Walinga               42:13   42:10

M45, 10 KILOMETER AT

PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING   BRUTO   NETTO
   6 Erwin Blaauw                40:43   40:40
  12 Harry Oosterveen            45:20   45:17

M55, 10 KILOMETER AT

PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING   BRUTO   NETTO
   3 Rik Pennartz                44:20   44:15
  15 Theo Sijbrandij           1:00:12 1:00:08

V35, 10 KILOMETER AT

PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING   BRUTO   NETTO
   1 Mandy van As                44:58   44:56

V45, 10 KILOMETER AT

PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING   BRUTO   NETTO
   4 Karin van Gorp              48:50   48:46
   6 Astrid den Besten           52:06   52:02

MB10, 10KM BUSINESSR.

PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING   BRUTO   NETTO
   2 Mattijs van Dulkenraad      38:19   38:17
  47 Mulay Najib                 51:06   50:44
  64 Thomas Derz                 54:29   54:25

MTRIM, 10 KILOMETER PR

PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING   BRUTO   NETTO
  52 Ron Klaassen                45:16   44:47
 177 Marcel van der Harst        50:22   49:48
 206 Matthijs Visser             51:26   50:23
 270 Paul Wouters                53:47   52:32
 302 Roland Munnikhof            54:51   53:45
 343 Miel Le Coultre             56:08   54:52
 379 Geert van den Berg          57:49   57:21
 381 Martin de Vries             57:50   57:01
 427 George Tehu                 59:38   58:24
 547 Jacobus Ubert             1:07:46 1:06:44

VTRIM, 10 KILOMETER PR

PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING   BRUTO   NETTO
 209 Carolien Hubert           1:05:41 1:04:26
 273 Yolanda Meijer            1:12:34 1:11:18
 303 Gabrielle Buker           1:16:18 1:15:41

MTRIM, 5 KILOMETER PRE

PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING   BRUTO   NETTO
   3 Robin Kuiper                16:50   16:50
  10 Ewoud Rimmelzwaan           17:53   17:53
  26 Louis Claessen              22:07   22:01
  49 Roald ter Bals              24:10   23:44
  53 Jeno van der Togt           24:28   24:20
  68 Nathan Nijdam               25:48   25:40

VTRIM, 5 KILOMETER PRE

PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING   BRUTO   NETTO
  40 Stella Baijens              28:05   27:42
  52 Anne Peelen                 28:52   28:47
  99 Annefloor Janssen           32:20   32:14
 125 Anita Conijn                34:12   34:04

J-12, 1500 METER KIDS

PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING   BRUTO   NETTO
  10 Tygo Agbamuche               6:59    6:59
 106 Kenji de Vries              10:55   10:48

M-12, 1500 METER KIDS

PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING   BRUTO   NETTO
   1 Zoƫ van Dam                  5:42    5:42
  15 Danira Reis                  7:58    7:58
  23 Giselle Katerborg            8:35    8:28