AV Sparta / Wedstrijden / Uitslagen en foto's / 2014

Wedstrijden in 2014

Een overzicht van de wedstrijden in 2014

December 2014
wo 31 Sylvester cross
zo 28 Oliebollencross Koplopers
vr 26 Kerstcross Haag Atletiek
vr 26 HRR Kerststrandloop
za 20 Linschotenloop
za 20 CD Indoor
zo 14 Spark Halve Marathon
zo 14 CD Indoormeerkamp
za 13 Meeuwen Makrelen Loop
vr 12 Light In the Night Kidsrun
zo 7 2e HCC Cross
zo 7 Duinrellcross
zo 7 Bruggenloop
zo 7 Ter Speckeloop
za 6 AV Fortuna Halve marathon
wo 3 Pieten training
November 2014
zo 30 3Plassenloop
zo 30 Duinstrandloop
za 29 Meijendelloop
wo 26 Trixs
zo 23 Dobbeloop
za 22 Warandeloop
za 22 CD indoor
zo 16 Zevenheuvelenloop
za 15 Reeuwijkse Hout Cross
zo 9 1e HCC cross
zo 9 Oosterduinloop
zo 9 Klaverbladloop
zo 9 Athene Marathon
za 8 Training Vogelenzang
za 8 Herfstindoor ABCD
zo 2 De Zilveren Turfloop
zo 2 Laan van Meerdervoortloop
zo 2 New York City Marathon
za 1 Cross training Meijendell
Oktober 2014
zo 26 Bertusloop
zo 26 DrechtStadLoop
za 25 Halve Marathon van Monster
za 25 Diepe Hel Holterbergloop
vr 24 Trainingsweekend loopgroepen
zo 19 Amsterdam Marathon
di 14 Spartakamp
zo 12 Eindhoven marathon
zo 12 Duinentrail
za 11 1 van de 4 Haag Atletiek
zo 5 Clubkampioenschappen
zo 5 Hoge Veluwe Loop
zo 5 Singelloop
September 2014
zo 28 1 van de 4 Hague Road Runners
zo 28 Texel halve marathon
zo 28 Geuzenloop
zo 28 Twiskemolenloop
za 27 Nationale Estafette Kampioenschappen
za 27 Rijk Zwaan Loop
za 27 Posbankloop
zo 21 Den Haag Marathon
za 20 Vredesloop
za 20 NK meerkamp CD Junioren
zo 14 Geuzenloop
zo 14 Strandwalloop
za 13 DC competitie finale
do 11 4e Westlandse Avondinstuif
zo 7 Sparta Ekiden
zo 7 D Spelen
zo 7 De 30 van Amsterdam Noord
zo 7 Ten Miles
za 6 C interland
Augustus 2014
zo 31 Bommen Berendloop
za 30 C Spelen
wo 27 Avondinstuif 3
zo 24 DC instuif
zo 24 Spartagames
za 23 Bradelierloop
vr 22 Goudse Kaas en Stroopwafelinstuif
zo 10 Stortemelk Halve Marathon
vr 8 Zeven van Zevenhuizen
Juli 2014
za 26 VTM Telecomloop
za 19 Beach Challenge
za 19 Eiger Ultra Trail
vr 18 Beach Run
zo 13 Trail des Lutins
zo 13 Strandmarathon
zo 13 Spartarun voor KiKa
za 12 4e pupillen competitie
vr 11 ABCD wedstrijd
za 5 Rotterdam Ekiden
za 5 Chaamloop
za 5 Meerkamp
za 5 Kadeloop
vr 4 NK junioren AB
wo 2 Avondinstuif 2
Juni 2014
zo 29 Wateringse Veld Loop
za 28 3e Pupillencompetitie
zo 22 Molenloop
zo 22 Veluwezoom Trail
za 21 3e DC competitie
vr 20 Nife Oranjeloop
zo 15 2e B competitie
zo 15 Amersfoort Marathon
do 12 3e Westlandse Avondinstuif
zo 8 Pinkstermeerkamp
ma 2 Open Brabantse Kampioenschappen
Mei 2014
za 31 Stockholm Marathon
do 29 Golden Ten loop
do 29 Recordwedstrijd Typhoon
do 29 Hemelvaartwedstrijd
zo 25 Royal Ten
zo 25 Westland Marathon
za 24 2e DC competitie
do 22 2e Westlandse Avondinstuif
zo 18 Leiden Marathon
za 17 2e pupillencompetitie
vr 16 Omloop Ter Heijde
vr 16 Baanwedstrijd Haag Atletiek
zo 11 1e B competitie
zo 11 La Grimace
za 10 1e DC Competitie
zo 4 Salomon Koning van Spanje trail
zo 4 Omloop van Noordwijkerhout
April 2014
zo 27 Zier Running Lenteloop
zo 27 Hortas-Hurdles Special
zo 27 Enschede Marathon en Verenigingskampioenschap
vr 25 1e ABCD wedstrijd
wo 23 Baanwedstrijd met Wilson Kipsang Kiprotich (wereldrecord houder op de marathon)
za 19 Paaswedstrijd
za 19 Start To Run looptest
za 19 Openingswedstrijd CD Junioren
zo 13 Rotterdam Marathon
za 12 1e pupillen competitie
vr 11 Singelloop
zo 6 Onderlinge testwedstrijd
zo 6 Braassemloop
zo 6 Plan TowerRun
zo 6 Spieren voor Spieren City Run
Maart 2014
ma 31 Laatste training Bram Zonderop
zo 30 Le Champion Runner's World Zandvoort Circuit Run
zo 30 Venloop
za 29 Arcade Halve Marathon
za 29 Openingswedstrijd
za 29 Drents Friese Woldmarathon
za 29 Lansingerlandloop
ma 24 Trainingswedstrijd pupillen
zo 23 Bertusloop
zo 16 Voorschotenloop
zo 16 1 vd 4 loop Sparta
zo 9 City-Pier-City loop
zo 9 Indoor DC junioren
za 8 Indoor pupillen
zo 2 20 van Alphen
zo 2 Roadrunnersloop
za 1 Indoor DC junioren
Februari 2014
zo 23 Trail by the Sea
zo 23 Dobbeloop
za 22 NK indoor Senioren
za 22 Midden Delfland Halve Marathon
zo 16 Ballententstrandloop
zo 16 Indoor pupillen
za 15 Testloop AV Fortuna
za 15 Stamppotloop
zo 9 Groet uit Schoorl Run
zo 9 1 vd 4 Koplopers
zo 9 4e cross HCC
za 8 NK indoor junioren
za 8 Indoor pupillen
za 8 Petzl Night Trail
zo 2 Midwintermarathon
za 1 Cross Alphen ad Rijn
za 1 Indoor AB/Sen
Januari 2014
zo 26 Puinduinrun
zo 26 Indoor Naaldwijk
zo 26 10 Engelse Mijlen van Uithoorn
za 25 AV PEC Indoor
zo 19 Rokkeveense Dekkerloop
zo 19 Ruitenburg Halve
zo 19 Clingendaelcross
zo 19 10km du 14ème Arrdt de Paris
za 18 CD Nationale Indoorwedstrijden
za 18 Indoor AB/Sen
vr 17 Dutch Coast Ultra Trail by Night
zo 12 Bonte Haas Loop
zo 12 Egmond Halve Marathon
zo 12 3e cross HCC
zo 12 Indoor AB/Sen
za 11 Indoor DC junioren (vol)
di 7 Nieuwjaarsreceptie Zuiderpark
zo 5 Meerhorstloop
za 4 Oliebollencross Haag
vr 3 Indoor Utrecht

Uitslagen archief

Uitslagen en foto's - 2019 - 2018 - 2017 - 2016 - 2015 - 2014 - 2013 - 2012 - 2011 - 2010 - 2009 - 2008 - 2007 - 2006 - 2005 - 2004 - 2003 - 2002 - 2001