AV Sparta / Wedstrijden / Uitslagen en foto's / 2009

Wedstrijden in 2009

Een overzicht van de wedstrijden in 2009

December 2009
zo 27 Koplopers Cross
za 26 HRR Kerststrandloop
zo 20 Herperduincross
za 19 Meeuwen Makrelen Loop
za 19 Indoor sprint / hss
za 19 Linschotenloop
zo 13 U-Track indoor
za 12 Kerstboommeerkampen
za 12 Runnersworld Indoor Gala
za 12 Indoor pupillen
zo 6 Ter Speckeloop
November 2009
zo 29 Hardloopwinkel 1 vd 4 loop HRR
za 28 Indoor Pupillen wedstrijd
za 28 Indoor Zoetermeer
za 21 Warandeloop
zo 15 Zevenheuvelenloop
zo 15 Duinrellcross
za 14 CD indoor
za 14 Halve Marathon van Monster
zo 8 Athens Greece Marathon
za 7 Flora Cross
za 7 Hellas Utrecht Indoor
zo 1 Krimpenerwaard Natuurmarathon
zo 1 Laan van Meerdervoort loop
zo 1 New York City Marathon
Oktober 2009
zo 18 Delftse Houtloop
zo 18 NIK Boscross
zo 18 Herfstloop
zo 18 Amsterdam Marathon
zo 11 20 kilometer van Parijs
zo 11 Hoge Veluwe Loop
zo 11 Marathon Eindhoven
za 10 Pupillenwedstrijd
zo 4 Clubkampioenschappen (Zuiderpark)
zo 4 Budapest Marathon
zo 4 Bredase Singelloop
za 3 Hardloopwinkel 1 vd 4 loop Haag
September 2009
zo 27 Posbankloop
za 26 NK Estafette
za 26 Ekiden
zo 20 NK meerkamp BCD-junioren
zo 20 Berlin marathon
zo 20 Dam tom Dam loop
za 19 Sluizenloop
za 19 Pupillen estafette wedstrijd
za 19 Rijk Zwaan Loop
zo 13 Land. Finale B-competitie (incl. C-junioren)
zo 13 AD 10 km / Halve marathon van Rotterdam
zo 13 Kopjesloop
za 12 Land. Finale DC-competitie
do 10 6e instuif Naaldwijk
zo 6 D-spelen
zo 6 Tilburg Ten Miles
zo 6 Vlietloop
zo 6 30 van Amsterdam Noord
za 5 Open ZuidHollandse Kampioenschappen Pupillen
za 5 Estafette Westvliet
za 5 C-Interland
wo 2 Keesloop
Augustus 2009
zo 30 Sparta-games ZP (senioren+AB)
za 29 Meerkamp CD junioren
wo 26 3e avondinstuif Leiden
zo 23 Kerkpolderloop
zo 23 C-spelen
za 22 Halve marathon Bovensmilde
za 15 Bradelierloop
zo 9 Kerkpolderloop
za 1 NK senioren
Juli 2009
zo 26 Kerkpolderloop
za 18 Corrida de Lagoa de Santo Andr
za 18 Beach Run
di 14 Foulee de Cotignac
zo 12 Open Eindhovense
zo 12 Kerkpolderloop
za 11 Stratenloop Bladel
do 9 5e instuif Naaldwijk
wo 8 2e Avondinstuif
za 4 CD-meerkamp
za 4 Kadeloop
za 4 Memorial Leon Buyle
Juni 2009
za 27 Quattromeet pupillen
za 27 Keien Meeting
za 27 DC-circuit Sparta WV
vr 26 NK AB-junioren Emmeloord
do 25 4e instuif Naaldwijk
zo 21 Molenloop
zo 21 Senioren competitie
za 20 Gebiedsfinale DC-junioren
vr 19 Oranjeloop
zo 14 Maastrichts Mooiste
zo 14 Marathon Amersfoort
zo 14 Ladiesrun
za 13 NK Masters
za 13 Knijnenburgloop
za 13 Gouden Spike
vr 12 BCD Circuit
vr 12 Instuif Gouda
zo 7 B-competitie (incl.C-junioren) ZP
za 6 NK Meerkamp senioren+A-jun
za 6 Pupillencompetitie
do 4 MiLa wedstrijd
ma 1 Lelieloop
Mei 2009
zo 31 Battle of the B's
zo 31 Pinkstermeerkamp
za 30 Open Zuid-Hollandse Kampioenschappen
do 28 3e instuif Naaldwijk
wo 27 1e Avondinstuif Leiden
zo 24 The Hague Royal Ten
za 23 Pupillencompetitie Sparta ZP
do 21 Instuif Gouda
do 21 NSK Baan
do 21 Golden Ten loop
zo 17 Senioren competitie
zo 17 Leiden Marathon
za 16 Competitie DC-junioren
do 14 2e instuif Naaldwijk
za 9 BCD circuit
za 9 Ter Specke Bokaal
vr 8 Omloop Ter Heijde
zo 3 Groene 1/2 Marathon /Parkenloop
zo 3 B-competitie (incl.C-junioren) Beverwijk
April 2009
zo 26 Enschede Marathon
zo 26 Omloop van Noordwijkerhout
za 25 Open wedstrijd
do 23 1e instuif Naaldwijk
zo 19 Senioren competitie
za 18 Competitie DC-junioren Gouda
ma 13 Paaswedstrijd
ma 13 Utrecht Marathon
vr 10 BCD-circuit Sparta ZP
zo 5 Testwedstrijden
zo 5 Rotterdam Marathon
Maart 2009
zo 29 Hardloopwinkel 1 vd 4 loop Sparta
zo 29 Clubontmoeting
zo 29 40e Braassemloop
za 28 Openingswedstrijd
za 28 Westland Halve Marathon
zo 22 Tokyo Marathon
zo 22 Lissabon Halve Marathon
zo 22 Voorschotenloop
do 19 Chinezen na de CPC
za 14 City-Pier-City Loop
za 14 Drents Friese Woldmarathon
zo 8 20 van Alphen
za 7 Ilion Indoor junioren DC
zo 1 NK Indoor Masters
zo 1 Hardloopwinkel Crosscircuit HRR
zo 1 Brielse Maasloop
zo 1 Hardloopwinkel Roadrunnersloop
Februari 2009
za 28 NK Cross
zo 22 Athlos Bosloopcompetitie
za 21 U-track Jeugdindoor
za 14 NK Indoor Senioren
zo 8 Hardloopwinkel 1 vd 4 loop Koplopers
zo 8 Groet uit Schoorl Run
zo 8 Phanos Boscross
za 7 NK Junioren Indoor
zo 1 3e cross Haagse Crosscompetitie (jeugd)
zo 1 Midwintermarathon
zo 1 Spark Loopcircuit
Januari 2009
zo 18 Wintercup
zo 18 Mastboscross
za 17 Indoor groningen
zo 11 Egmond halve marathon
za 10 Ilion Indoor junioren AB/Senioren/MAsters
za 10 Indoor Regio Dordrecht
zo 4 Runnersworld Leiden Bosloop
za 3 Hardloopwinkel Crosscircuit Haag
za 3 Indoortraining Zoetermeer

Uitslagen archief

Uitslagen en foto's - 2019 - 2018 - 2017 - 2016 - 2015 - 2014 - 2013 - 2012 - 2011 - 2010 - 2009 - 2008 - 2007 - 2006 - 2005 - 2004 - 2003 - 2002 - 2001