AV Sparta / Wedstrijden / Uitslagen en foto's / 2006

Wedstrijden in 2006

Een overzicht van de wedstrijden in 2006

December 2006
zo 31 Koplopers Oliebollencross
di 26 11de HRR Kerststrandcross
za 23 Linschotenloop
zo 17 2e cross Haagse Cross Competitie (HCC)
zo 17 Indoor Gent
za 16 11e Meeuwen Makrelen Loop
zo 10 Kopjesloop 1 van de 4
za 9 Indoor junioren C/D
zo 3 Olympisch Stadionloop
zo 3 Ter Speckeloop
November 2006
zo 19 1e HCC-cross Naaldwijk
zo 19 Zevenheuvelenloop
za 18 Sparta reunie (lichting 1978 - 1983)
za 18 Cross SC Reeuwijk (Midden Holland-circuit)
za 18 Indoor Amsterdam
zo 12 Dotterbloemloop
za 11 Halve Marathon van Monster
zo 5 New York City Marathon
zo 5 10EM Hoek van Holland
zo 5 Berenloop
zo 5 Duinrell Cross
za 4 Floracross
za 4 Herfst indoor Hellas
Oktober 2006
zo 29 Droomtijdloop
za 28 VUmc gebouwenloop
zo 22 Parnassia Laan van Meerdervoort 10K
zo 15 Amsterdam Marathon
za 14 Joop Tournierbokaal
zo 8 K
zo 8 Hoge Veluwe Loop
za 7 Haag 1 van de 4
zo 1 Bredase Singelloop
zo 1 Clubkampioenschappen
September 2006
za 30 LTB Ekiden
zo 24 Promotiewedstrijd 2e divisie
zo 24 De 30 van Almere
zo 24 Berlin marathon
zo 24 Zilveren Kruis Achmea Loop
za 23 Westlands mooiste 10 EM
do 21 6e instuif Naaldwijk
zo 17 Dam tom Dam loop
za 16 NK Estafette
wo 13 4e Avondinstuif Leiden
zo 10 Molenloop
zo 10 Kopjesloop
zo 10 Halve Marathon Rotterdam
zo 10 Finale competitie veteranen
do 7 5e instuif Naaldwijk
zo 3 Vlietloop
zo 3 Maas & Waalse Dijkenloop
zo 3 30 van Amsterdam Noord
za 2 Wedstrijd mini
vr 1 Stroopwafel instuif
Augustus 2006
ma 28 Rondje Westvliet
za 26 Pupillenwedstrijd
za 26 Jubileumwedstrijd
za 26 Rob Druppers Meeting
do 24 4e instuif Naaldwijk
wo 23 3e Avondinstuif Leiden
zo 20 Pupillen en DC-juniorenwedstrijd
za 19 Beach Run
za 12 Bradelierloop
zo 6 Kerkpolderloop
Juli 2006
ma 31 Rondje Westvliet
zo 30 Spartagames
zo 23 Amsterdam Open
zo 23 Kerkpolderloop
zo 16 Kerkpolderloop
za 15 Open Eindhovense
zo 9 Kerkpolderloop
za 8 NK Senioren
vr 7 Avondinstuif
wo 5 2e Avondinstuif Senioren en Junioren ABCD
za 1 Memorial Leon Buyle
za 1 Kadeloop
Juni 2006
vr 30 NK junioren A/B
ma 26 Rondje Westvliet
zo 25 Senioren competitie
za 24 CD Mini-bokaal + pupillen
vr 23 Oranjeloop
do 22 Avondinstuif Sparta !!
zo 18 Delftse Houtlopen
zo 18 Leiden Marathon
zo 18 2e competitie Masters
zo 18 Junioren A competitie
za 17 Gebiedsfinale DC-competitie
do 15 3e donderdagavond competitie
wo 14 Instuif Delft
zo 11 Pupillenwedstrijd
za 10 NK Masters
za 10 Jan Knijnenburgloop
za 10 Zomeravondloop
za 10 Halve Marathon Festival
za 10 Gouden Spike
do 8 Midden- lange afstandswedstrijden
ma 5 Pinksterinstuif
zo 4 Delftse Houtlopen
za 3 Keien Meeting (Baancircuit)
za 3 DIOS Lenteloop
do 1 2e donderdagavond competitie
Mei 2006
ma 29 Rondje Westvliet
za 27 Hague Hurdles
do 25 Golden Ten loop
do 25 NSK Baanatletiek
wo 24 Instuif Zoetermeer
zo 21 Senioren competitie
zo 21 Run2Day run
zo 21 Royal Ten
za 20 Competitie DC junioren
do 18 1e donderdagavond competitie
za 13 Pupillenwedstrijd
za 13 Lenteloop
za 13 Kaaienloop
wo 10 Instuif Leiden
zo 7 1e competitie Masters
zo 7 Junioren A competitie
April 2006
za 29 Koninginneloop
vr 28 Onderscheiding voor Bram Zonderop
zo 23 Omloop van Noordwijkerhout (Z&Z 7)
zo 23 Senioren competitie
zo 23 London Marathon
za 22 Competitie DC-junioren
za 22 Westland halve marathon
ma 17 Quatromeet
ma 17 Marathon Utrecht
zo 9 Rotterdam marathon
za 8 Pupillen & C/D junioren wedstrijd
za 8 Voorjaarswedstrijd 2006
zo 2 Testwedstrijden
Maart 2006
zo 26 Barcelona Marathon
za 25 City Pier City loop
za 18 Plassenloop
zo 12 4e cross Haagse Crosscompetitie (jeugd)
zo 12 Voorschotenloop (Z&Z 5)
zo 12 20 van Alphen
za 11 Indoor DC-junioren
za 11 7e Drents Friese Wold Marathon
zo 5 HRR 1 van de 4 loop
zo 5 NK Veldloop
zo 5 Brielse Maasloop
Februari 2006
zo 26 Bruggenloop
za 25 Indoor pupillen en junioren DCB
zo 19 Puinduin Run
zo 19 Roadrunnersloop (Z&Z 4)
za 18 NK indoor - Senioren, Junioren B
zo 12 HRR cross
zo 12 Noord Aa polderloop
zo 12 Groet uit Schoorl Run
zo 12 NK Masters
za 11 4e cross ZHM-circuit (Aarcross)
zo 5 3e cross Haagse Crosscompetitie
zo 5 Indoor Utrecht
za 4 Midwintermarathon
Januari 2006
zo 29 Kenwood Run (Z&Z 3)
za 28 NK Indoor A junioren + open wedstrijd
za 28 Indoor Dordrecht
zo 22 Dobbeloop
zo 22 Indoor Sittard
za 21 3e cross ZHM-circuit
wo 18 Informatie avond Excelsior Sport
zo 15 Jeugdindoorwedstrijd Galgenwaard
zo 15 Runnersworld Leiden Bosloop (Z&Z 2)
zo 15 Sprintcross
za 14 Indoorwedstrijd pupillen
zo 8 Egmond halve marathon
za 7 Oliebollencross
za 7 Ilion Indoor

Uitslagen archief

Uitslagen en foto's - 2019 - 2018 - 2017 - 2016 - 2015 - 2014 - 2013 - 2012 - 2011 - 2010 - 2009 - 2008 - 2007 - 2006 - 2005 - 2004 - 2003 - 2002 - 2001