AV Sparta / Baanatletiek / Trainingen Den Haag

Trainingen in het Zuiderpark, Den Haag

Hieronder vind u de trainingstijden voor de jeugd trainingen op locatie Zuiderpark in Den Haag. De trainingen zijn ingedeeld naar leeftijd en onderaan de pagina vind u de indeling naar geboortejaar voor 2015.

Hieronder vindt u de trainingstijden voor de jeugdtrainingen (mini’s, pupillen en junioren) op de locatie Zuiderpark in Den Haag.

De trainingen zijn ingedeeld naar leeftijd (geboortejaar). Uw kind valt dus onder de categorie waarin zijn of haar geboortejaar staat vermeld.

Trainingsschema voor de pupillen

Maandag van 18.30 uur tot 19.30 uur

  • Pupillen A1 (meisjes/jongens uit geboortejaar 2006) onder leiding van Hans de Vries en Tarik Hochlaf
  • Pupillen A2 (meisjes/jongens uit geboortejaar 2007) onder leiding van Melanie Gelauf en Thomas Jong
  • Pupillen B (meisjes/jongens uit geboortejaar 2008) onder leiding van Lindsay Heidstra en Jodie Toet
  • Pupillen C (meisjes uit geboortejaar 2009) onder leiding van Ashley ter Braak, Leo Snellink
  • Pupillen C (jongens uit geboortejaar 2009) onder leiding van Brett Duff
  • mini’s (meisjes/jongens uit geboortejaar 2010) onder leiding van Marie Matzdorf

Woensdag van 18.30 uur tot 19.30 uur

  • Pupillen A1 (meisjes/jongens uit geboortejaar 2006) onder leiding van Hans de Vries en Tarik Hochlaf
  • Pupillen A2 (meisjes/jongens uit geboortejaar 2007) onder leiding van Melanie Gelauf en Thomas Jong
  • Pupillen B (meisjes/jongens uit geboortejaar 2008) onder leiding van Lindsay Heidstra en Jodie Toet
  • Pupillen C (meisjes uit geboortejaar 2009) onder leiding van Selina Briksma, Leo Snellink
  • Pupillen C (jongens uit geboortejaar 2009) onder leiding van Brett Duff
  • mini’s (meisjes/jongens uit geboortejaar 2010) onder leiding van Sanne Hasper

Zaterdag van 09.30 uur tot 10.30 uur

Voor alle pupillen en junioren die mee willen doen, de trainers op zaterdagochtend zijn: Hans de Vries, Arjan Brinksma, Saskia Vink en Irene Suurland.

Deze trainingen richten zich vooral op conditie opbouw (hardlopen afstanden en sprinten) en niet zo zeer op de andere atletiekonderdelen zoals ver- en hoogspringen, kogelstoten etc.. 

Trainingsschema voor de junioren

Maandag van 19.00 uur tot 20.30 uur

  • Junioren DC (jongens/meiden - geboortejaar 2001 - 2003) Onder leiding van Vincent van den Haak, Denise Jol, Joren Oosterlaken en Remco van Deursen
  • Junioren AB (jongens/meiden - geboortejaar ) Onder leiding van Maurice Hazebroek, Remco van Zwol en Erik de Klein 

Dinsdag 19.30 – 20.30 (21.00 uur)

  • Junioren AB (jongens/meiden - geboortejaar ) Onder leiding van Maurice Hazebroek, Remco van Zwol en Erik de Klein. Sprint, Middellange Afstand

Woensdag van 19.00 uur tot 20.30 uur

  • Junioren DC (jongens/meiden - geboortejaar 2001 - 2003) Onder leiding van Vincent van den Haak, Denise Jol en Remco van Deursen 

Donderdag 19.30 – 20.30 (21.00 uur)

  • Junioren AB (jongens/meiden - geboortejaar ) Onder leiding van Maurice Hazebroek, Remco van Zwol en Erik de Klein. Sprint, Middellange Afstand en bij gelegenheid  een technisch nummer.